• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wietrzno

(1)
  • Dom Wietrzno gm. Dukla,
    Dom Wietrzno gm. Dukla,

    Wietrzno

    • 229 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, około 100-letni drewniany dom położony w miejscowości Wietrzno, który przeszedł kompleksową modernizację z zachowaniem swojego pie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 265 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Jasionka

    • 1 580 000 zł cena
    • 259 m2 powierzchnia
    • 6 101 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cergowa

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 319 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Miejsce Piastowe

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głowienka

    • 1 200 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dukla

    • 1 250 000 zł cena
    • 604 m2 powierzchnia
    • 2 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Wrocanka – dom, w którym się zakochasz
    1 / 20
    Wrocanka – dom, w którym się zakochasz

    Wrocanka

    • 1 300 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom jednorodzinny pod Krosnem
    1 / 20
    Komfortowy dom jednorodzinny pod Krosnem

    Łężany

    • 1 399 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 8 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec
    Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 880 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 5 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Chatka w Beskidzie Niskim
    Chatka w Beskidzie Niskim

    Głojsce

    • 117 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Iwonicz Zdrój – nieruchomość w sercu uzdrowiska
    1 / 20
    Iwonicz Zdrój – nieruchomość w sercu uzdrowiska

    Iwonicz-Zdrój

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • AKTUALIZACJA Iwonicz  10ar z domem
    AKTUALIZACJA Iwonicz 10ar z domem

    Iwonicz

    • 110 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Jednorodzinny dom pod Krosnem
    Jednorodzinny dom pod Krosnem

    Żeglce

    • 749 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Głowienka – dom w bliskiej odległości od centrum K
    1 / 12
    Głowienka – dom w bliskiej odległości od centrum K

    Głowienka

    • 299 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Zalesiu
    1 / 15
    Dom w Zalesiu

    Targowiska

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Murowany dom w miejscowości Rogi
    Murowany dom w miejscowości Rogi

    Rogi

    • 410 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 200 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Iwonicz – dom z ogromnym potencjałem
    Iwonicz – dom z ogromnym potencjałem

    Iwonicz

    • 399 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniaczy w miejscowości Lubatowa
    1 / 12
    Dom bliźniaczy w miejscowości Lubatowa

    Lubatowa

    • 189 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Inwestycja w Iwoniczu Zdroju – rozpoczęta budowa
    1 / 9
    Inwestycja w Iwoniczu Zdroju – rozpoczęta budowa

    Iwonicz-Zdrój

    • 279 000 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dukla w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - do wykończenia
    1 / 9
    Dom Dukla w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - do wykończenia

    Cergowa

    • 430 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 2 172 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta sprzedaży domu z przeznaczeniem na cele mieszkalne lub prowadzenia działalności z uwagi na korzystną lokalizację. Lokalizacja: [Cergowa, Dukla, Powiat Krośnieński] Powierz...

  • Dom Iwla gm. Dukla,
    1 / 15
    Dom Iwla gm. Dukla,

    Iwla

    • 1 250 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 270 m², położony na 29-arowej, w pełni ogrodzonej działce w miejscowości Iwla w gminie Dukla. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury...

  • Dom Lubatowa gm. Iwonicz-Zdrój,
    1 / 15
    Dom Lubatowa gm. Iwonicz-Zdrój,

    Lubatowa

    • 410 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Lubatowa, gmina Iwonicz-Zdrój, na 11-arowej, ogrodzonej działce. Budynek o powierzchni użytkowej...

  • Dom Poraj gm. Chorkówka,
    1 / 7
    Dom Poraj gm. Chorkówka,

    Poraj

    • 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 160 m² w miejscowości Poraj, gmina Chorkówka, powiat krośnieński, położony na działce 46 ar. Dodatkowo na poses...

  • Dom Dukla, Zielona
    1 / 15
    Dom Dukla, Zielona

    Dukla

    • 299 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 2 903 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom murowany położony w samym centrum Dukli, usytuowany na działce o powierzchni 4,29 ar. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomo...

  • Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż
    Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż

    Leśniówka

    • 329 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115m, położony na dużej, 17-arowej działce w malowniczej miejscowości Leśniówka. Budynek został wybudowany w 1965 roku...

  • Dom Iwonicz-Zdrój

    Iwonicz-Zdrój

    • 949 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 333 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz swojego wymarzonego miejsca na ziemi? A może masz pomysł na fantastyczne miejsce na rekreację i wypoczynek w uzdrowiskowej miejscowości? Mamy wyjątkową i niepowtarzalną of...