• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Roczyny
  • Sopot
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Raniżów

(1)
  • Dom Raniżów

    Raniżów

    • 4 300 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny do wynajęcia - Raniżów | działka 10,97 ar Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Raniżów k. Kolbus...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 87,70 m2 – Zabajka – segment skrajny – stan deweloperski

    Zabajka

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku od czynności cywilno – prawnych (2% od wartości – PCC) Deweloper wystawia fakturę Vat oraz udziela gwarancji. LIMES Nieruchomości preze...

  • Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha
    1 / 9
    Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha

    Przedbórz

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 1 100 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 6 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Tajęcina

    • 879 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 480 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Z garażem, odbiór już zaraz

    Głogów Małopolski

    • 648 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę domu w zabudowie szeregowej w miejscowości Głogów Małopolski w stanie deweloperskim - na sprzedaż. Kupujący nie płaci podatku...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Zaczernie

    • 599 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Głogów Małopolski

    • 1 495 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kamień

    • 329 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 1 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Budy Głogowskie

    • 629 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar
    1 / 8
    Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar

    Rudna Mała

    • 679 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wykończona szeregówka, Głogów Młp działka 3,61 ar
    1 / 15
    Wykończona szeregówka, Głogów Młp działka 3,61 ar

    Głogów Małopolski

    • 860 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Mrowla

    Mrowla

    • 800 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Mrowla koło Rzeszowa (8km), oddany do użytku w 1972 roku, stojący na 9 arowej działce. Piękny dwu p...

  • stylowy dom, duża działka, zaciszna okolica

    Głogów Małopolski » ul. Spacerowa

    • 1 899 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży stylowego domu z bardzo dużą działką w malowniczej, spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Głogów Małopolski...

  • Komfortowy dom 5 pokoi, ul. Kościuszki

    Głogów Małopolski » ul. Kościuszki

    • 1 999 999 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Głogowa Małopols...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Zaczernie

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący.

  • DOM JEDNORODZINNY 120 m2 NA DZIAŁCE 1100 m2
    1 / 12
    DOM JEDNORODZINNY 120 m2 NA DZIAŁCE 1100 m2

    Kolbuszowa

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM dom jednorodzinny wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym do adaptacji o powierzchni użytkowej: - 57 m2(PARTER) + 11, 50 m2 (GANEK) - 58 m2 (PODDASZE) - 28 m2 (BUD...

  • Dom Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 630 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Nowoczesny dom z garażem | „Dom w Łubinie” ARCHON | Głogów Młp. | Blisko Rzeszowa | Spokojna okolica Sprzedaż bez prowizji od kupując...

  • Dom 143m2 stan zamknięty - Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 630 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 4 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWY DOM 143m2 Z GARAŻEM, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY Z ELEWACJĄ I OCIEPLENIEM - BLISKO CENTRUM GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO.Przedstawiamy Państwu wszechstronny dom o powierzchni użytkowej 143...

  • Nowy dom 164m2, - Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 649 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 3 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DOMU 164M2, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY - 5km OD CENTRUM GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO.Oferujemy do sprzedaży nowy dom o pow. użytkowej 164m2, wybudowany na działce 6.32a w gminie Głogów...

  • Dom Głogów Małopolski Budy Głogowskie

    Głogów Małopolski

    • 580 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w Budach Głogowskich sprzedam W ofercie biura oferta domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 143,5 m2 zrealizowanego na podstawie projektu "Dom...

  • Dom 100m2 na działce 8.45a- Głogów Małopolski
    1 / 16
    Dom 100m2 na działce 8.45a- Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 660 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DOMU ENERGOOSZCZĘDNEGO 98m2 W OKOLICY GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO-STAN DEWELOPERSKI. Oferujemy nowoczesny dom o pow. całkowitej około 98m2 i pow. użytkowej 82m na działce 8.45a, 5...

  • Sielski Zakątek
    1 / 8
    Sielski Zakątek

    Głogów Małopolski

    • 750 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Inwestycja Sielski Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowo powstałych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Usytuowane w malowniczej i dyna...

  • NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE
    1 / 12
    NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE

    Górno

    • 550 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości GÓRNO, gmina Sokołów Małopolski, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie. Dom usytuowany na działce w kształcie zbliżony...

  • Działka 9 arów z domem i garażem | Wólka Podleśna
    1 / 10
    Działka 9 arów z domem i garażem | Wólka Podleśna

    Wólka Podleśna

    • 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Wólka Podleśna obejmująca działkę o powierzchni około 9ar wraz z zabudową mieszkalną...

  • Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media
    Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media

    Budy Głogowskie

    • 650 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom przy lesie | 148,8 m² pow. użytkowej | 172 m² po podłodze | 9,8 ara | Budy Głogowskie Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w kameralne...

  • Wygodny, rozkładowy, nowy dom, Wólka Podleśna k/Jasionki
    1 / 5
    Wygodny, rozkładowy, nowy dom, Wólka Podleśna k/Jasionki

    Wólka Podleśna

    • 495 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie sprzedaży niebanalny, nowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem oraz jednostanowiskowym garażem wkomponowanym w bryłę budynku, zlokalizowany w Wólce Podleśnej k/Jasion...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym Trzeboś Podlas
    1 / 16
    Dom w stanie surowym zamkniętym Trzeboś Podlas

    Trzeboś

    • 519 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 2 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym w Trzebosi Podlas – idealna przestrzeń do własnej aranżacji. Nieruchomość położona jest przy granicy trzech miejscowości: Trzeboś, Węgl...

  • Na sprzedaż domek w Gwoźdźcu cena 189 000 zł!

    Gwoździec

    • 149 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Gwoździec, idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju.Domek o powierzchni około 55 m² przeznaczony jest do remontu.Budynek usyt...

  • nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz
    1 / 16
    nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz

    Rudna Mała

    • 1 150 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w podwyższonym stanie surowym zamkniętym – według projektu Denver (BBE1007). Projekt łączy w sobie innowacyjn...