• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Pogrzebień

(1)
  • Dom Pogrzebień gm. Kornowac
    Dom Pogrzebień gm. Kornowac

    Pogrzebień

    • 799 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stylowy dom z przestrzenią i charakterem - Pogrzebień Tylko u nas | Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom w Pszowie, os. Biernackiego

    Pszów

    • 350 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 1 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wolnostojący dom w Pszowie na os. Biernackiego. Dom z początku lat 90-tych XX w. Powierzchnia użytkowa ok. 205m2 (bez poddasza). Budynek bez piwnic, wybudowany z pustaków...

  • Wynajmę dom w centrum pod działalność gopodarczą.

    Racibórz

    • 1 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prywatnie wynajmę dom w centrum Raciborza (początek ul. Ocickiej) na działalność gospodarczą. Piwnica w połączeniu z ogródkiem nadaje się na urządzenie gastronomii na dowóz typu ca...

  • Budowa Energooszczędnych Domów

    Racibórz

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 979 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Sprzedam kamienice z dużą powierzchnią inwestycyjna jak i mieszkalną. Budynek znajduje się w najbardziej ruchliwej części Rydułtowy na działce o powierzchni 1098 mkw. Inwest...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rydułtowy

    • 680 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 4 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam
    1 / 15
    Sprzedam

    Rydułtowy

    • 790 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom około 300m+200m były zakład spożywczy stan techniczny dobry blisko centrum możliwość podłączenia gazu lub ogrzewania miejskiego cena do negocjacji zakład można wykorzy...

  • Dom Pszów

    Pszów

    • 499 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz solidnego i zadbanego domu w cichym i ustronnym miejscu? Jeżeli tak to musisz zobaczyć ten dom. Przedmiotem sprzedaży jest dom z lat 70-tych, wybudowany z cegły, podpiwn...

  • Łańce - piętro domu do wynajęcia
    1 / 11
    Łańce - piętro domu do wynajęcia

    Łańce

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu piętro domu o powierzchni ok. 45 mkw, do wynajęcia, składające się z trzech pokoi oraz łazienki razem z WC. Jeden z pokoi może spełniać rolę kuchni. Koszt naj...

  • Nieruchomość - Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 84 200 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 09.12.2024 roku GL1G/GU/997/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika A...

  • Udział w nieruchomości zabudowanej - Lyski

    Lyski

    • 53 538 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 24.06.2025 roku GL1G/GU/512/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Dom Żytna

    Żytna

    • 230 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu z dala od zgiełku wielkiego miasta? Przyjdź i zobacz ten dom. [/i] Na sprzedaż niewielki dom o powierzchni 102 metrów kwadratowych, położony na działce o powier...

  • Dom Raszczyce

    Raszczyce

    • 239 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jes...

  • Dom Buków gm. Lubomia
    1 / 15
    Dom Buków gm. Lubomia

    Buków

    • 549 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 2 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom zlokalizowany w Bukowie, woj.śląskie z pawilonem usługowym o powierzchni 150 m2 . Budynek z lat 80/90 o powierzchni użytkowej 126,64 m2 i strychu do zaadoptowani...

  • Duży dom z działką 2115 m² i 3 garażami Rydułtowy
    1 / 16
    Duży dom z działką 2115 m² i 3 garażami Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 649 900 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 823 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w Rydułtowach przy ul. Tetmajera. Nieruchomość znajduje się na dużej, w pełni og...

  • Nowoczesny, energooszczędny dom w Pszowie –wyjątkowa okazja!
    1 / 9
    Nowoczesny, energooszczędny dom w Pszowie –wyjątkowa okazja!

    Pszów

    • 669 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jako właściciel oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 168 m², położony w spokojnej i malowniczej okolicy Pszowa. Nieruchomość przeszła kompleksową generalną te...

  • Dom Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 724 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Na sprzedaż dom zadbany wolnostojący znajdujący się w cichym i spokojnym miejscu wśród drzew i zieleni ! Nieruchomość znajduje się w Rydułtowach z piękną działką o p...

  • Dom Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 725 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Wykończony dom parterowy po generalnym remoncie w 2024r. o powierzchni użytkowej 101 mkw. z działką 578 mkw. w cichej i spokojnej okolicy Rydułtów. Dom położony jes...

  • Dom Pszów ul. Osiedle Alojzego Biernackiego

    Pszów » os. Biernackiego

    • 375 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w cichej, zielonej okolicy Pszowa - zaledwie kilka minut od centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które m...

  • Dom Lubomia
    Dom Lubomia

    Lubomia

    • 919 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 2 357 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż DWA DOMY na jednej działce o powierzchni około 390 m2 zlokalizowany w spokojnej części Lubomi przy ul. Polnej. Nieruchomość posadowiona jest na du...

  • Dom Lyski

    Lyski

    • 659 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam solidnie wykonany, gustownie wykończony, dom o powierzchni mieszkalnej 130,04 mkw. Budynek z lat 70 , częściowo podpiwniczony, z dostępem do drogi publicznej z nis...

  • Dom Racibórz ul. Kolonialna

    Racibórz » ul. Kolonialna

    • 1 080 000 zł cena
    • 461 m2 powierzchnia
    • 2 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom 220 m² z możliwością prowadzenia działalności | Racibórz, ul. KolonialnaNieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 461 m².Budynek przeszedł generalny remon...

  • Dom Rydułtowy rynek pierwotny ul. Strzelców Bytomskich

    Rydułtowy » ul. Strzelców Bytomskich

    • 649 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - centrum RydułtowyNa sprzedaż nowy, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w samym centrum miasta. To idealna propozycja dl...

  • Dom dwurodzinny
    Dom dwurodzinny

    Rydułtowy

    • 820 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom piętrowy obecnie zamieszkały parter i poetro za cenę 850tys Obejścia Piwnica strych Centralne na wegiel Przyłącze elektr.3fazy Możliwość rozbudowy poddasza-strychu Ce...