• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zgierz
  • Nawojów Łużycki
  • Witaszyce
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Zwierzyńcem

(11)
  • Dom z działką na sprzedaż. Biłgoraj, ul Moniuszki.
    Dom z działką na sprzedaż. Biłgoraj, ul Moniuszki.

    Biłgoraj

    • 349 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka o pow. 1918 m2 blisko centrum miasta, zabudowana drewnianym domem mieszkalnym, Biłgoraj, ul. Moniuszki 89 Atrakcyjna lokalizacja nieopodal biłgorajskiego rynku,...

  • Dom Szewnia Dolna gm. Adamów
    1 / 14
    Dom Szewnia Dolna gm. Adamów

    Szewnia Dolna

    • 160 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej działki z własnym lasem i łąką w sercu Roztocza, w miejscowości Szewnia Dolna, w gminie Adamów. Loka...

  • Dom Krasnobród
    1 / 15
    Dom Krasnobród

    Krasnobród

    • 369 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Domovia zaprasza do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego w malowniczym Krasnobrodzie. W celu zapisania się nadzień pokazowy prosimy o k...

  • Sprzedam dom w m. Adamów k. Krasnobrodu
    1 / 5
    Sprzedam dom w m. Adamów k. Krasnobrodu

    Bliżów

    • 460 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany w dobrym stanie w Adamowie k/Krasnobrodu. W pobliżu sklepy , Przychodnia , Apteka , skład budowlany, stolarz , stacja paliw , przystanek autobusowy. Cena do...

  • Nowoczesny dom na Roztoczu, koło Krasnobrodu
    1 / 16
    Nowoczesny dom na Roztoczu, koło Krasnobrodu

    Krasnobród

    • 790 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy MEGA OBNIŻKA aż o 40 000 zł!! jednorodzinny dom z 2019r na Roztoczu przy lesie i blisko rzeki Wieprz Nowa Wieś 1A / koło Krasnobrodu...

  • Dom ze stawem karpiowym
    1 / 14
    Dom ze stawem karpiowym

    Józefów

    • 440 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w Józefowie – przestrzeń dla rodziny i nie tylko Na sprzedaż oferujemy duży, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok 200 m², położony na działce 10a. To miejs...

  • Józefów Majdan Nepryski Siedliska działka z domem sprzedam
    1 / 7
    Józefów Majdan Nepryski Siedliska działka z domem sprzedam

    Józefów

    • 269 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 2 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom o powierzchni mieszkalnej 112 m2 w miejscowości Siedliska. Sprzedawany wraz z działkami 1919/2, 1919/1, 1920/1 o powierzchni łącznej 33,32 ar a działka na której...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Jacnia

    • 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SPRZEDAM DOM 100m2 NA ROZTOCZU - TERESZPOL

    Tereszpol-Zygmunty

    • 265 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TERESZPOL ZYGMUNTY 182 SPRZEDAM DOM NA ROZTOCZU 100 m² bez pośredników Cena: 265 tys. zł Położenie: Nieruchomość położona jest w otulinie Parku Roztoczańskiego w otoczeniu r...

  • DOMEK CAŁOROCZNY Z KOMINKIEM SOSENKA HUTKI, ROZTOCZE, KRASNOBRÓD,...

    Krasnobród

    • 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK CAŁOROCZNY Z KOMINKIEM SOSENKA HUTKI NA ROZTOCZU Zapraszamy do wypoczynku w nowym (wybudowany w 2021) całorocznym domku z kominkiem SOSENKA HUTKI, który położony jest w sa...

  • Ostatni segment na dużej działce, dom o pow. 136m2

    Biłgoraj

    • 489 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 912 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    UWAGA!!! POZOSTAŁ NA SPRZEDAŻ OSTATNI BUDYNEK NA DUŻEJ DZIAŁCE !!! Cenisz sobie ciszę i spokój a jednocześnie szybki dostęp do miasta? To idealne miejsce dla Ciebie! Nowa inwest...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom z budynkami gospodarczymi (siedlisko)

    Dzierążnia

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam bezpośrednio (bez opłat dodatkowych dla agencji nieruchomości) siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi murowanymi. Dom o pow. ok.120 m2 z 4 dużymi słonecznymi pokojami...

  • Sprzedam dom

    Jarosławiec

    • 930 000 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 3 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam komfortowy dom gotowy do zamieszkania. Zamieszkały od stycznia 2020r. Powierzchnia użytkowa 160mkw, całkowita 276. Dom położony w Jarosławcu 4km od Zamościa. Dom mur...

  • Dom Zamość

    Zamość

    • 890 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży pięknej posiadłości położonej w spokojnej okolicy na obrzeżach Zamościa składającej się z domu o powierzchni użytkowej 151,90m2 oraz działki o powier...

  • Dom Żółkiew ul.

    Żółkiew

    • 185 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z lat 60- tych, w malowniczej i bardzo cichej okolicy ŻółkiewkiOdległość do Żółkiewki - 1km; do Lublina - 50kmPowierzchnia domu - ok 100 m2Po...

  • Sprzedam piękny dom jednorodzinny, gotowy do użytku

    Łapiguz

    • 1 300 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piękny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, znajdujący w miejscowości podmiejskiej Łapiguz, oddalonej ok. 4 km od granic miasta Zamość, usytuowany na działce o pow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Sitno

    • 25 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam gospodarstwo rolne

    Rudnik

    • 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Krasnostawski woj lubelskie.Na działce znajduje się drewniany parterowy dom mieszkalny 10x8 z1965 rok postawiony z bali , stodoła drewniana,obora murowana 10x7.W domu jest energia...

  • Dom w Suchowoli, gmina Adamów, Roztocze działka 0,3188 ha,
    Dom w Suchowoli, gmina Adamów, Roztocze działka 0,3188 ha,

    Suchowola-Kolonia

    • 198 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej na Roztoczu w Suchowoli gmina Adamów. W skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny, konstrukcji murowanej o...

  • Dom w otulinie lasu i jeziora. Tarnawatka
    1 / 16
    Dom w otulinie lasu i jeziora. Tarnawatka

    Tarnawatka

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu nieruchomości usytuowanej w otulinie kompeksu leśnego i stawu. Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 61,80 m2 usytuo...

  • Luksusowy dom w KALINOWICACH, Działka 0,10 ha.
    1 / 16
    Luksusowy dom w KALINOWICACH, Działka 0,10 ha.

    Kalinowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego domu jednorodzinnego. Komfortowy dom z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem usytuowany w Kalinowicach....

  • Urocza posiadłość w Ganach – dom, budynki gospodarcze 51 ar
    1 / 16
    Urocza posiadłość w Ganach – dom, budynki gospodarcze 51 ar

    Gany

    • 119 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o własnym kawałku wsi, gdzie cisza i natura tworzą idealne warunki do życia lub odpoczynku? Ta nieruchomość w miejscowości Gany (gmina Żółkiewka, pow. krasnostawski, woj. l...

  • Twój azyl blisko Roztocza – dom, działka i sadzawka
    1 / 7
    Twój azyl blisko Roztocza – dom, działka i sadzawka

    Tokary

    • 119 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyobraź sobie poranek, kiedy budzi Cię śpiew ptaków i zapach świeżego powietrza. Z kubkiem kawy wychodzisz przed dom, a tuż obok Twojej działki lśni w słońcu mała sadzawka, której...

  • Dom jednorodzinny
    1 / 16
    Dom jednorodzinny

    Korchów Pierwszy

    • 650 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny ok 80m2, na działce 48a. Dom mieści się w miejscowości KorCHÓW Pierwszy 15km od Biłgoraja. Dom wybudowany ok.1974r, z tarasem, balkonem, zadaszonym w...

  • Sprzedam dom pilnie
    1 / 6
    Sprzedam dom pilnie

    Zamość

    • 330 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zamosciu

  • Wyjątkowy dom Łabunie
    1 / 16
    Wyjątkowy dom Łabunie

    Łabunie

    • 1 000 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 6 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy OBNIŻKA o 50 000zł!! Wyjątkowy dom dla wymagających Łabunie, ul. Górna 8 Zabudowa stała, kuchnia ze sprzętem AGD zostanie przekazana n...

  • pokoje dla uczniów, pracowników- mogą być z Ukrainy
    pokoje dla uczniów, pracowników- mogą być z Ukrainy

    Zamość

    • 550 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    wynajmę 2, 3 pokoje 2, oraz 3 osobowy uczniom, studentom, pracownikom/ mogą być z Ukrainy. Pokoje znajdują się na oś Rataja boczna Granicznej, kpl. umeblowane, wyposażone TV, Inter...

  • Siedlisko na Roztoczu, gmina Susiec
    1 / 16
    Siedlisko na Roztoczu, gmina Susiec

    Susiec

    • 250 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 2 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy na Roztoczu urocze siedlisko wiejskie 0,1971 ha z murowanym domem Maziły 17, gmina Susiec Lokalizacja Mała miejscowość wiejska i urokl...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Zamość

    • 650 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w Zamosciu w centrum przy ul partyzantow lub zamienię na mieszkanie w bloku

  • Dom w zabudowie bliźniaczej, , Zamość ul. Szymanowica
    1 / 15
    Dom w zabudowie bliźniaczej, , Zamość ul. Szymanowica

    Sitaniec-Kolonia

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana domem typu „bliźniak”. Budynek parterowy, podpiwniczony, kryty blachą trapezową. Ściany konstrukcyjne z bali sosnowych...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 4
    Dom na sprzedaż

    Markowicze

    • 1 100 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam posiadłość ,na której znajduje się -dom jednorodzinny -garaż -staw -altana • powierzchnia użytkowa: 102,53 m² • powierzchnia zabudowy: 134,42 m² budynek gospodarczy • po...

  • Dom sprzedaż
    1 / 13
    Dom sprzedaż

    Szopinek

    • 1 599 999 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 9 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na sprzedaż Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący, parterowy dom usytuowany w spokojnej miejscowości Szopinek-3km od granicy miasta Zamość. Nieruchomość została wybudowana w 20...

  • SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY/ ZAMIANA NA KAWALERKE
    SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY/ ZAMIANA NA KAWALERKE

    Zamość

    • 420 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam Mam na sprzedaż /zamiana na kawalerkę w Zamościu. Dom wolnostojący działka inwestycja mozna otworzyć jakąś działalności przy ulicy Młyńska 34 w centrum Zamościa więcej infor...

  • Mieszkanie 65m2 z garażem bezczynszowe
    1 / 2
    Mieszkanie 65m2 z garażem bezczynszowe

    Zamość

    • 350 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam mieszkanie 65ma2 bez-czynszowe z garażem. Mieszkanie wydzielone w budynku jednorodzinnym 2 pokoje kuchnia łazienka plus strych 81m2. Do zamieszkania.

  • Sprzedam dom lub zamienię na mieszkanie z dopłatą
    1 / 4
    Sprzedam dom lub zamienię na mieszkanie z dopłatą

    Zamość

    • 595 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek mieszkalny kostka z dużą powierzchnią balkonów, dwie kondygnacje plus piwnica i strych. Pięć pokoi , dwie łazienki ,kuchnia. Umeblowane z wyposażeniem do zamieszkania. Wymi...

  • Dom Wólka Łabuńska gm. Łabunie
    1 / 15
    Dom Wólka Łabuńska gm. Łabunie

    Wólka Łabuńska

    • 399 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, zielonej okolicy Wólki Łabuńskiej, gmina Łabunie, zaledwie 10 km od Zamościa. Biuro Nieruchomości DOMOVIA prezentuje idealne miejsce...

  • Dom 148m², sad Dowolna wielkość działki – od 30 ar do 2.25ha
    1 / 16
    Dom 148m², sad Dowolna wielkość działki – od 30 ar do 2.25ha

    Turobin

    • 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZUKASZ WOLNOŚCI BEZ REZYGNACJI Z KOMFORTU? To funkcjonalne siedlisko na skraju wsi Czernięcin Poduchowny, które łączy totalną prywatność z nowoczesnymi udogodnieniami: asfaltowym...

  • Sprzedam
    1 / 12
    Sprzedam

    Zamość

    • 480 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom z dzialka 4ar

  • Dom Zamość
    Dom Zamość

    Zamość

    • 450 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zamościu, który daje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej oraz zamieszkania. Więcej zdjęć przedstawianej...