• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Zgierzem

(114)
  • Dom Łódź Polesie ul. Władysława Syrokomli

    Łódź » Polesie » ul. Syrokomli

    • 3 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia duży wygodny dom przy ulicy Syrokomli w Łodzi. Dom w zabudowie bliźniaczej. Garaż. Za domem działka do dyspozycji najemcy.Na działce znajduje się budynek gospodarczy...

  • Dom Łódź Widzew ul. Dobrej Wróżki

    Łódź » Widzew » ul. Dobrej Wróżki

    • 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kwatery pracownicze Łódź- Andrzejów. Dobry dojazd na Widzew. Dom wolnostojący. Do dyspozycji ogród. Możliwość zakwaterowania 2 niezależnych ekip- w 3 pokojowym mieszkaniu -ok. 6...

  • Dom Łódź Bałuty ul. Jasińskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Jasińskiego

    • 1 134 900 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lub zakupu piękne mieszkanie w nowym domu w zabudowie szeregowej przy ulicy Jasińskiego. Doskonała lokalizacja blisko Parku Julianowskiego. Mieszkanie posiada 2 pozio...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 1 250 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia mieszkanie na parterze domku jednorodzinnego przy ulicy Plenerowej. Niezależne wejście od ulicy Amatorskiej. Działka ogrodzona zagospodarowana. Automatyczne podlewani...

  • Dom Łódź Widzew ul. Jemiołowa

    Łódź » Widzew » ul. Jemiołowa

    • 14 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom w Łodzi przy ulicy Jemiołowej. Dom przygotowany pod kwatery pracownicze. Pokoje 2 i 3 osobowe. Dom w pełni umeblowany i wyposażony. 6 sypialni, kuchnia, łazien...

  • Dom Łódź Bałuty ul. Romanowska

    Łódź » Bałuty » ul. Romanowska

    • 25 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy kwatery pracownicze przy ulicy Romanowskiej. Pokoje 2, 3 osobowe oraz większe. Do dyspozycji monitorowany parking na terenie zamkniętym. Cena: 25 zł/os Przy długim w...

  • Sprzedam dom

    Antoniew

    • 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzialka budowlana o pow. 3141 mkw. szerokość ok. 21 metrów, głębokość ok. 150 metrów. Stan budynku do zamieszkania. 160 m² (125 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (2 sypialnie),...

  • Sprzedam dom wolnostojący z poddaszem użytkowym.

    Łódź

    • 770 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej 130,60 m2, usytuowany w Łodzi, na osiedlu domów jednorodzinnych Romanów ul. Holenderska 16, na działce o powierzchni 644 m2. Cicha i spoko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę dom Stryków k/Łodzi
    Wynajmę dom Stryków k/Łodzi

    Stryków

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę dom Stryków k/Łodzi

  • Sprzedam dom z działką Stryków
    Sprzedam dom z działką Stryków

    Stryków

    • 800 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z działką Stryków koło Łodzi. Dom wysoki parter, działka 1600 m kw.; na działce jest również budynek gospodarczy 50 m kw.

  • Dom na Kwatery - do 16 osób
    Dom na Kwatery - do 16 osób

    Łódź

    • 4 100 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Teofilów ok Rojna. Dom przestronny, usytuowany na niezależnej działce o powierzchni ok 400m2. Doskonała komunikacja z każdym punktem miasta,...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grotniki

    • 1 800 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rąbień

    • 835 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam kamienicę

    Łódź

    • 7 350 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Witam .Sprzedam kamienicę w centrum łodzi w bezpośrednim sąsiedztwie "przystanku łódzkiego metra".100% własność tel [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głowno

    • 1 499 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 8 282 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Sielankowej Scenerii Kwiatkowic
    1 / 11
    Dom w Sielankowej Scenerii Kwiatkowic

    Kwiatkowice

    • 360 360 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 2 025 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Huta Dłutowska

    • 899 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wiewiórczyn

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Głowno

    • 1 300 000 zł cena
    • 585 m2 powierzchnia
    • 2 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Marianów Kołacki

    • 1 380 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Jerwonice

    • 590 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Bychlew

    • 499 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wola Cyrusowa-Kolonia

    • 440 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głowno

    • 499 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **
    1 / 20
    ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **

    Bukowiec

    • 1 400 360 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 6 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bronisławów

    • 570 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Głownie na sprzedaż
    1 / 15
    Dom w Głownie na sprzedaż

    Głowno

    • 2 200 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, cichej okolicy w Głownie. Jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Dogodny jest również dojazd do stolicy regionu Łodzi. W pobliżu z...

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Głowno

    • 700 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 978 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Głowno ul. Plac Wolności

    Głowno » ul. Plac Wolności

    • 1 590 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 4 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Oferuje na sprzedaż kamienice z 1935 roku zlokalizowaną w centrum Głowna przy Placu Wolności.Najważniejsze atuty: Działka:  wewnętrzne podwórko o powierzchni 343 m2 zapewnia mie...

  • Dom Ludowinka ul.

    Ludowinka

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIOferujemy domek rekreacyjny posadowiony na działce budowlanej (przeznaczenie w Planie miejscowym - zabudowa jednorodzinna i letniskowa). Wyobraź sobie po...

  • Dom Wola Czarnyska ul.

    Wola Czarnyska

    • 999 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 5 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 190 m², położony na malowniczej działce w Woli Czarnyskiej 25.To wyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią spokój, przestr...

  • Dom Wola Lubiankowska - na sprzedaż
    1 / 13
    Dom Wola Lubiankowska - na sprzedaż

    Wola Lubiankowska

    • 599 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom sprzedam. Na działce o powierzchni 450 m2 znajduje się dom o powierzchni 135 m2 (parter i poddasze użytkowe). Wybudowany w 2021 roku. Na parterze mieści się przestronny salon,...

  • Dom Andrespol ul. Rokicińska

    Andrespol » ul. Rokicińska

    • 1 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, dwupiętrowy dom o powierzchni 220 m², położony na działce 708 m² w dobrze skomunikowanej części Andrespola - zaledwie 11 km od centrum Łodzi.Najważniejsze i...

  • Dom Gledzianów gm. Witonia,
    1 / 16
    Dom Gledzianów gm. Witonia,

    Gledzianów

    • 549 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE - GLEDZIANÓW, GM. WITONIA Przestrzeń | spokój | potencjał | zabudowania gospodarcze Jeśli marzysz o prawdziwym domu z dużą działką, a nie o komp...

  • Dom Gledzianów ul.

    Gledzianów

    • 549 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE - GLEDZIANÓW, GM. WITONIAPrzestrzeń | spokój | potencjał | zabudowania gospodarczeJeśli marzysz o prawdziwym domu z dużą działką, a nie o kompromi...

  • Dom jednorodzinny okolice Brzezin
    1 / 16
    Dom jednorodzinny okolice Brzezin

    Popień

    • 595 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż duży, solidny piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 220m2 + strych i piwnica o łącznej powierzchni 400m2. Nieruchomość położona jest na z działce...

  • Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha
    1 / 16
    Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha

    Jadwinin

    • 4 220 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż imponująca willa rezydencjonalna położona na przepięknej, niemal 1,2-hektarowej działce w Jadwininie koło Pabianic w miejscu gwarantującym ciszę, prywatność i szybki do...

  • Dom Łazin ul.

    Łazin

    • 449 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 2 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA WSI NIEDALEKO AUTOSTRADY A1Siedlisko położone na spokojnej wsi z łatwym dojazdem do autostrady A1LOKALIZACJAŁazin, gmina Bielawy, powiat łowicki* Piątek - 6,2 km* Kutno - 25...

  • Dom Łazin gm. Bielawy,
    1 / 15
    Dom Łazin gm. Bielawy,

    Łazin

    • 449 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 2 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA WSI NIEDALEKO AUTOSTRADY A1 Siedlisko położone na spokojnej wsi z łatwym dojazdem do autostrady A1 LOKALIZACJA Łazin, gmina Bielawy, powiat łowicki * Piątek - 6,2 km * Kut...

  • Twoja wizja, nasz fundament. Stan surowy z 2025r
    1 / 10
    Twoja wizja, nasz fundament. Stan surowy z 2025r

    Dziektarzew

    • 590 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o domu, który wykończysz dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów i bez poprawek po poprzednich właścicielach? Ta nieruchomość daje Ci pełną swobodę aranżacji i jest ide...

  • Dom Wygoda Mikołajewska gm. Lutomiersk
    1 / 15
    Dom Wygoda Mikołajewska gm. Lutomiersk

    Wygoda Mikołajewska

    • 600 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 3 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Katarzyna Czyżewska tel. [tel] Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 166,54 m2, posadowiony na dużej działce 3400 m2, z sadem i widokiem na las. Teren z licznym...

  • Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2
    1 / 8
    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2

    Bychlew

    • 950 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny o powierzchni całkowitej 178m2 wybudowany w 2015 roku, z urządzonym ogrodem tarasem i zadbana działką około 900m2 obsadzoną...

  • Twój prywatny resort przy Lesie Popioły.
    1 / 13
    Twój prywatny resort przy Lesie Popioły.

    Stara Gadka

    • 2 499 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 11 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Dom Głowno ul. Gen. Józefa Sowińskiego

    Głowno » ul. Sowińskiego

    • 1 249 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,82mkw, znajdujący się w miejscowości Głowno w pow. Zgierskim.Najważniejsze atuty:Obszar działki: Całkowita powierzc...