• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wschową

(48)
  • Dom Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice,
    1 / 12
    Dom Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice,

    Boszkowo

    • 2 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 16 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom premium o powierzchni całkowitej 130,93 m² (powierzchnia użytkowa 114,95 m²), położony w malowniczej miejscowości Boszkowo. Dom usyt...

  • Dom Wilków gm. Głogów,
    1 / 16
    Dom Wilków gm. Głogów,

    Wilków

    • 849 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 149 m², położony w miejscowości Wilków, w gminie Głogów, zaledwie 10 km od Głog...

  • Dom Przybyszewo gm. Święciechowa,
    1 / 3
    Dom Przybyszewo gm. Święciechowa,

    Przybyszewo

    • 540 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 243 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy, jednorodzinny z przestronnym salonem z aneksem kuchennym oraz trzema sypialniami, usytuowany na niewielkiej, kameralnej uliczce w Przybyszewie. Duży, ustawny metraż...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Sława

    • 850 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 5
    Dom szeregowiec

    Jezierzyce Kościelne

    • 449 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Święciechowa,
    1 / 15
    Dom Święciechowa,

    Święciechowa

    • 589 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Duży Dom z potencjałem w Centrum Święciechowy. Marzysz o domu, który oferuje mnóstwo przestrzeni oraz doskonałą lokalizację w c...

  • Dom Leszno,
    1 / 5
    Dom Leszno,

    Leszno

    • 550 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 1 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam zabytkową kamienicę w centrum miasta Leszno, ul. Kościelna. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele inwestycyjne, dzięki dużemu metrażowi oraz ilości pomieszczeń....

  • 1 / 3
    Sprzedam dom.

    Kowalewo

    • 350 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 3 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom i zabudowania gospodarcze na dużej działce. Cały teren przekształcony na budowlankę. Centralne ogrzewanie w budynku gospodarczym. Dwa garaże.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Rudna Mała

    • 379 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2. Dom położony jest na ponad 3-arowej działce w świetnej lokalizacji, zaledwie 8...

  • Dom Dąbcze gm. Rydzyna,
    1 / 10
    Dom Dąbcze gm. Rydzyna,

    Dąbcze

    • 564 900 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 5 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż dom z pompą ciepła w Nowej Wsi na granicy z Dąbczem. Dom przy lesie. Jest to doskonała inwestycja dla rodzin ceniących sobie wygodę, komfort, przyjazn...

  • Dom Grochowice gm. Kotla,
    1 / 12
    Dom Grochowice gm. Kotla,

    Grochowice

    • 380 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Cena do negocjacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Grochowice gm. Kotla. Dom...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Solec

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RANDAL NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Szczyglice

    • 499 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Zgliniec

    • 699 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 4 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Borek

    • 1 364 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Czarnoborsko gm. Wąsosz,
    1 / 13
    Dom Czarnoborsko gm. Wąsosz,

    Czarnoborsko

    • 350 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 1 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością prezentujemy Państwu duży dom wolnostojący do remontu w miejscowości Czarnoborsko, gminie Wąsosz, powiecie górow...

  • Dom Lipno,
    1 / 2
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 439 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowe Osiedle Domów Jednorodzinnych w Lipnie - Idealne Miejsce dla Twojej Rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego osiedla domów jednorodzinnych, położonego w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Moskorzyn

    • 930 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 4 152 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,
    1 / 5
    Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,

    Jaczów

    • 579 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ostatni segment środkowy ! Ta inwestycja to idealna alternatywa dla osób, które w cenie mieszkania chcą mieć kawałek własnej zieleni oraz przestrzeń, którą ciężko uzyskać w mieszk...

  • NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNY DOM W CICHEJ OKOLICY | POŚWIĘTNO

    Poświętno

    • 850 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PRZESTRONNY DOM NA SPRZEDAŻ W CICHEJ OKOLICY | POŚWIĘTNO | DOM 4-KONDYGNACYJNY | OKOŁO 240m2 | NOWOCZEŚNIE URZĄDZONY | WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA | 6 POKOI | TARAS | NOWE STAND...

  • Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,
    1 / 13
    Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,

    Jaczów

    • 999 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, 5-pokojowy dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem i ogromnym ogrodem, położony w malowniczym Jaczowie przy jednej ze spokojnych, bocznych ulic. Nieruchomość znaj...

  • Dom Dąbcze gm. Rydzyna, Maruszewska
    1 / 2
    Dom Dąbcze gm. Rydzyna, Maruszewska

    Dąbcze

    • 889 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - wysoki standard, duża działka, rekuperacja, pompa ciepła | Maruszewo Jeśli szukasz wyjątkowego domu, który wyróżnia się na tle typowej zab...

  • Dom Widziszewo gm. Kościan,
    1 / 14
    Dom Widziszewo gm. Kościan,

    Widziszewo

    • 1 399 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 6 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący z 2017 roku, zlokalizowany w spokojnej  miejscowości Widziszewo...

  • Dom Lipno,
    1 / 7
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 459 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Dąbcze

    Dąbcze

    • 600 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY – DĄBCZE, UL. RYDZYŃSKA – DOM DWULOKALOWY W STANIE SUROWYM OTWARTYMNieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem jednorodzinnym dwulokalowymPowierzchnia działki: ok....

  • Dom Kąkolewo gm. Osieczna,
    1 / 16
    Dom Kąkolewo gm. Osieczna,

    Kąkolewo

    • 1 350 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowa przestrzeń, której nie znajdziesz w okolicy Ta nieruchomość to rzadkość na lokalnym rynku, prawie 1 hektar prywatnej p...

  • Dom Lipno,
    1 / 3
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 439 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna Oferta Sprzedaży: Domy w Lipnie Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję - zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w urokli...

  • Dom Lipno,
    1 / 3
    Dom Lipno,

    Lipno

    • 499 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Smyczyna gm. Lipno
    1 / 11
    Dom Smyczyna gm. Lipno

    Smyczyna

    • 2 780 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 13 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w prestiżowej, zielonej części miejscowości Smyczyna, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Śmiłowo - dom wolnostojący na sprzedaż
    1 / 13
    Śmiłowo - dom wolnostojący na sprzedaż

    Śmiłowo

    • 199 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 1 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 106 m², posadowiony na działce o powierzchni 918 m². Nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnym punkcie – bezpośrednio przy drodze k...

  • Dom Grodziszcze gm. Świdnica
    1 / 8
    Dom Grodziszcze gm. Świdnica

    Grodziszcze

    • 359 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję wolnostojaca nieruchomość o powierzchni użytkowej 100 m2 zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Grodziszcze. Posadowiana na działce 432m² Składającą się z: PA...

  • Siedlisko 1,02 ha, stodoły, dom, fotowoltaika

    Sułów Mały

    • 449 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość siedliskowa położona w miejscowości Sułów Mały, w gminie Bojanowo – w spokojnym, wiejskim otoczeniu, na granicy Wielkopolski i Dolnego Śląska. To...

  • Dom Kromolin gm. Żukowice Szczepów
    1 / 7
    Dom Kromolin gm. Żukowice Szczepów

    Kromolin

    • 8 500 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 2 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż XVII-wieczny pałac zlokalizowany w Szczepowie na Dolnym Śląsku, na działce o pow. 28,3168 ha. Łączna powierzchnia użytkowa budynków to ok. 3000 m2. Na nieruchomość skł...

  • Przestronny dom + 0,9 ha działki Kliszów
    1 / 11
    Przestronny dom + 0,9 ha działki Kliszów

    Kliszów

    • 615 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 4 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy – Kliszów Szukasz miejsca, które łączy komfort życia, dużą przestrzeń i potencjał do własnej aranżacji? Ta oferta mo...

  • nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz

    Rudna Mała

    • 1 150 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w podwyższonym stanie surowym zamkniętym – według projektu Denver (BBE1007). Projekt łączy w sobie innowacyjn...

  • Nowoczesny dom premium z piętrem i użytkowym poddaszem 110 m
    1 / 6
    Nowoczesny dom premium z piętrem i użytkowym poddaszem 110 m

    Kurowice

    • 989 999 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom dla osób, które cenią jakość, komfort i nowoczesne rozwiązania Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesną architekturę, wysokiej klasy wykończenie or...

  • Wyjątkowa nieruchomość z historią – Grodziszcze Ko

    Grodziszcze

    • 990 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 2 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż unikatową posiadłość położoną w malowniczej i spokojnej części miejscowości Grodziszcze Kolonia, w otoczeniu lasów i natury. Nieruchomość stanowi idealną propoz...

  • Dom Grodziszcze

    Grodziszcze

    • 1 430 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 8 266 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 173 m2 , usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1414 m2 Nieruchomość z 2009 roku, wybudowana z wy...