• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sokołowem Podlaskim

(11)
  • Dom wolnostojący , duża działka , Węgrów
    1 / 14
    Dom wolnostojący , duża działka , Węgrów

    Węgrów

    • 1 198 900 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 178,91 m2 z zagospodarowaną działką 1500 m2 w spokojnej części Węgrowa. Dom w pełni wyposażony i umeblowany, wykończony z dbałością o jakość i szcze...

  • Na sprzedaż przestronna działka z budynkiem
    Na sprzedaż przestronna działka z budynkiem

    Rozbity Kamień

    • 179 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 1 544 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka z budynkiem Rozbity Kamień, gm. Bielany (powiat sokołowski) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 2200 m², położona w samym centrum miejsco...

  • Dom wielorodzinny,  Suchożebry
    1 / 16
    Dom wielorodzinny, Suchożebry

    Suchożebry

    • 799 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchożebry, ul. Kościelna Cena: 799 000 zł (do negocjacji) Jeśli marzysz o przestrzeni, ciszy i własnym kawałku zieleni – ten dom w Sucho...

  • Dom 142,4 m2 w Węgrowie
    1 / 14
    Dom 142,4 m2 w Węgrowie

    Węgrów

    • 898 900 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom bliźniak położony w malowniczym Węgrowie. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Informacja o nieruchomości: Dom z wygodnym...

  • Dom jednorodzinny zabudowa szeregowa na sprzedaż
    1 / 15
    Dom jednorodzinny zabudowa szeregowa na sprzedaż

    Węgrów

    • 949 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej – Węgrów, ul. Wincentego Witosa 5 Na sprzedaż nowoczesny, bardzo dobrze wykończony dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierz...

  • Dom Premium 132 m² | Wola Suchożebrska |
    Dom Premium 132 m² | Wola Suchożebrska |

    Wola Suchożebrska

    • 989 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym, położony w zielonej i spokojnej okolicy , Wola Suchożebrska To idealna propozycja dla 4...

  • Nowoczesny dom - Wola Suchożebrska, działka 1057m2
    1 / 5
    Nowoczesny dom - Wola Suchożebrska, działka 1057m2

    Wola Suchożebrska

    • 989 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w trakcie budowy – Wola Suchożebrska | działka 1057 m² Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym do własnej aranżacji, realizowany według projektu Oszust, poło...

  • Siedlisko/ Nowy Ratyniec/ Sokołów
    1 / 16
    Siedlisko/ Nowy Ratyniec/ Sokołów

    Nowy Ratyniec

    • 490 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – siedlisko z domem i zabudowaniami gospodarczymi. Miejscowość : Nowy Ratyniec /Sterdyń/Sokołowski/ Mazowieckie/ Powierzchnia gruntu: duża działka rolna 1,8563 Ha Cena...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Malowniczy dom na wsi z dużą działką wśród zieleni
    1 / 13
    Malowniczy dom na wsi z dużą działką wśród zieleni

    Włodki

    • 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o domu na wsi ze wszystkimi udogodnieniami, z dużą działką w otoczeniu zieleni? A może chcesz połączyć mieszkanie na wsi prowadzeniem własnej działalności gospodarczej? Mam...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zuzułka

    • 949 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Węgrów

    • 997 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam siedlisko 4000 m2,dom 70 m2 Szczeglacin gmina Korczew ,p...

    Szczeglacin

    • 425 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis Szczeglacin SZCZEGLACIN woj. mazowieckie, powiat siedlecki, gm Korczew. Siedlisko 4000 m2 ogrodzone siatką. Budynek mieszkalny – 70m2, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, sie...

  • Sprzedam siedlisko 3900 m2,dom 70 m2 Szczeglacin gmina Korczew ,p...

    Szczeglacin

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZCZEGLACIN woj. mazowieckie, powiat siedlecki, gm Korczew. Siedlisko 3900 m2 ogrodzone siatką. Budynek mieszkalny – 70m2, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, sień, korytarz. Dom je...

Szczeglacin

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZCZEGLACIN woj. mazowieckie, powiat siedlecki, gm. Korczew. Siedlisko 3900 m2 ogrodzone siatką. Budynek mieszkalny – 70m2, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, sień, korytarz. Dom j...

  • Zamienię dom na mieszkanie

    Kotuń

    • 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamienię dom w Kotuniu na mieszkanie w Siedlcach minimum 3 pokoje z dopłatą.

  • Dom z potencjałem na działce 3000 m2 pod Siedlcami
    1 / 15
    Dom z potencjałem na działce 3000 m2 pod Siedlcami

    Gręzów

    • 920 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 4 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zambrzyniec

    • 4 000 000 zł cena
    • 571 m2 powierzchnia
    • 7 006 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Stok Lacki

    • 1 080 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Paplin

    • 3 900 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Capital
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Wola Korytnicka

    • 350 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żeliszew Podkościelny

    • 379 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Niwiski

    • 582 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kotuń

    • 2 800 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Korytnica

    • 415 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Dom na sprzedaż

    Rostki Wielkie

    • 270 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam sprzedam dom 60 m mieszkalne 30 gospodarcze więcej informacji pod telefonem

  • 1 / 3
    Sprzedam dom 340tyś

    Małkinia Górna

    • 340 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Małkinia Górna ul. Kościelna w woj.mazowieckiem.Działka o pow. 1000 m² z możliwością dokupienia do 6772m² W pobliżu około 400m znajduję się stacja kolej...

  • Jednorodzinny dom 100m2 z działką w centrum Kosowa Lackiego
    1 / 4
    Jednorodzinny dom 100m2 z działką w centrum Kosowa Lackiego

    Kosów Lacki

    • 615 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej z własną działką. Powierzchnia domu 100 m2, bezczynszowe, ogrzewanie gazowe. Ładne osiedle w centrum Kosowa Lackiego ul. Słonecz...

  • Sprzedam dom 70 m2,działka 1000 m2 Szczeglacin koło Bugu

    Szczeglacin

    • 265 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZCZEGLACIN woj. mazowieckie, powiat siedlecki, gm Korczew. działka 1000 m2 ogrodzone siatką. Budynek mieszkalny – 70m2, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, sień, korytarz. Dom jest...

  • Dom letniskowy działka 1200 m księga wieczysta - właściciel
    1 / 14
    Dom letniskowy działka 1200 m księga wieczysta - właściciel

    Tymianki-Adamy

    • 170 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom letniskowy konstrukcji drewnianej na betonowym fundamencie, ocieplony z zewnątrz i wewnątrz: wełna mineralna oraz folie między ściankami. - 3 pokoje, - łazienka, - wiatrołap...

  • Radość Dom 2-lokalowy do remontu. dzi. 2000 m2
    1 / 11
    Radość Dom 2-lokalowy do remontu. dzi. 2000 m2

    Radość

    • 2 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponowana nieruchomość położona jest w Radości zielonej części dzielnicy Warszawy- Wawra Budynek murowany z wydzielonymi dwoma lokalami, do generalnego remontu. Na działce dwie m...

  • Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie
    1 / 16
    Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 1 300 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z ogromną działką – Nowe Iganie k. Siedlec Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta i autostrady? Ta nieruchomość łączy komfor...

  • Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum
    1 / 16
    Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum

    Stok Lacki

    • 1 590 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Nowoczesna Willa Miejska – Twoja prywatna enklawa w Stoku Lackim Cena: 1 590 000 zł Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą –...

  • Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)
    1 / 8
    Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)

    Żelków-Kolonia

    • 969 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 845 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Żelków Kolonia, ul. Wesoła . Powierzchnia domu: 200 m² + działka 2300 m² Cena: 969 000 zł – do negocjacji Dom dwukondygnacyjny – ok. 200 m² Parter – wykończony...

  • Wynajmę dom Wołyńce-kolonia
    1 / 16
    Wynajmę dom Wołyńce-kolonia

    Wołyńce-Kolonia

    • 2 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Wynajmę dom w miejscowości Wołyńce-kolonia. Od kwietnia Niedawno wybudowany dom, gdzie wnętrza są wykończone w aktualnych trendach, co widać na załączonych zdjęciach. Lokalizacja...

  • Wynajem
    1 / 9
    Wynajem

    Kisielany-Żmichy

    • 3 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Budynek mieszkalny jednorodzinny, drewniany, wśród zieleni, na obrzeżu wsi, wokół las, rzeka Liwiec

  • Rezydencja 424 m2 z Linią Brzegową / Gotowy BIZNES
    Rezydencja 424 m2 z Linią Brzegową / Gotowy BIZNES

    Głody

    • 1 499 000 zł cena
    • 424 m2 powierzchnia
    • 3 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker REZYDENCJA 424 m² Z LINIĄ BRZEGOWĄ – TWÓJ PRYWATNY AZYL LUB DOCHODOWY BIZNES Szukasz ucieczk...

  • Stylowe siedlisko z domem z bala.

    Wólka Leśna

    • 3 000 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w stylu Góralskim na działce o powierzchni 9535 m2. Nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i wysokiego komfortu życia w spok...

  • Nieruchomość - Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 259 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dla osób ceniących urok przeszłości mamy wyjątkową propozycję – wiekowy dom położony bezpośrednio przy drodze w malowniczej miejscowości Nowe Iganie przy ul. Wyględówka. Podsta...

  • Oferta inwestycyjna – dwa budynki mieszkalne
    1 / 16
    Oferta inwestycyjna – dwa budynki mieszkalne

    Wasilew Szlachecki

    • 1 600 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wasilew Szlachecki 11 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Wasilew Szlachecki 11. Na jednej działce znajdują się dwa niezależne budynki mieszkal...

  • Klimatyczny dom  w zacisznej okolicy
    1 / 15
    Klimatyczny dom w zacisznej okolicy

    Żabokliki-Kolonia

    • 1 395 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Oferta: Tylko w naszym biurze! Dom w klasycznym stylu na skraju miasta! Cena: 1 395 000 zł do negocjacji. Twoja prywatna enklawa wygody połączonej z ciszą i spokojem na...

  • Dom 200 m² z 3 działkami/Żelków Kol.5km od Siedlec
    1 / 11
    Dom 200 m² z 3 działkami/Żelków Kol.5km od Siedlec

    Żelków-Kolonia

    • 2 200 000 zł cena
    • 7 350 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom i działki z potencjałem inwestycyjnym w Żelków Kolonia, ul. Wesoła. Dom 200 m² z 3 działkami- możliwość kupna oddzielnie. Powierzchnia działek: Pierwsza-ok, 1600m...