• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pińczowem

(50)
  • Dom Kowala ul. Diamentowa

    Kowala » ul. Diamentowa

    • 680 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 3 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż 4-pokojowy dom o pow. 183,96 m2, pow. mieszkalnej 141,96 m2, zlokalizowany na działce o pow. 1089m2 w Kowali, gm. Nowiny. W skład domu wchodzą: PARTER - W...

  • Nowy dom 146m2 Busko Zdrój/Skorzów
    Nowy dom 146m2 Busko Zdrój/Skorzów

    Busko-Zdrój

    • 700 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Korytnica ul. Korytnica

    Korytnica

    • 249 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o własnym miejscu na relaks w malowniczej okolicy? Oferujemy nowoczesny domek modułowy położony zaledwie 100 metrów od linii brzegowej Zalewu Chańcza! Lokalizacja :...

  • Dom w centrum Buska-Zdroju
    Dom w centrum Buska-Zdroju

    Busko-Zdrój

    • 839 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Busko-Zdrój

    • 1 860 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 9 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Owczary

    • 865 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Wełecz

    • 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOVA CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nieprowice

    Nieprowice

    • 338 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli bliska Ci jest myśl aby ...rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady... mamy dla Ciebie lepszą propozycję!!! W naszej ofercie znajdziesz na sprzedaż klimatyczny dom na Poni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę lokal

    Busko-Zdrój

    • 12 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia lokal medyczny 171 m² – przystosowany do rehabilitacji – Busko-Zdrój, ul. Kościuszki 60 Oferta bezpośrednia – bez prowizji Do wynajęcia przestronny i w pełni wypo...

  • Dom Kowala rynek pierwotny

    Kowala

    • 1 390 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Czy chcesz być właścicielem/właścicielką domu z niesamowitym salonem? Zapraszamy do obejrzenia domu parterowego z użytkowym poddaszem w Kowali, gdzie na ponad dwustu metrach p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam 32-210Książ Wielki 81,91arów (3 działki obok siebie podz...

    Książ Wielki

    • 480 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dzień Dobry. Sprzedam. powierzchnia 81,91arów 3 działki obok siebie piękne ( na 1 jest dom 80m2 do gruntownego remontu lub rozbiórki ze stodoła i sadem za stodoła ) ..2 inn...

  • Dom dla rodziny blisko miasta  *Busko Zdrój*
    1 / 14
    Dom dla rodziny blisko miasta *Busko Zdrój*

    Dobrowoda

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko w Maciejowicach koło Chmielnika
    Siedlisko w Maciejowicach koło Chmielnika

    Maciejowice

    • 169 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż dom w centrum Książa Wielkiego - www.wachowicz.nieruc...

    Książ Wielki

    • 299 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Dom Bilcza gm. Morawica, Szafirowa
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica, Szafirowa

    Bilcza

    • 890 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 974 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości przedstawia na sprzedaż: 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej Bilcza, gm. Morawica Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony naj...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Donosy

    • 510 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Donosach gmina Kazimierza Wielka . Częściowo podpiwniczony, ogrzewanie węglowe. Działka z budynkiem gospodarczym i dwoma garażami blaszanymi. Duży ogród z przodu i tyłu domu...

  • sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,
    1 / 10
    sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,

    Zawada

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom dwukondygnacyjny ,podpiwniczony,z dwoma budynkami gospodarczymi,ogrodem,ziemia uprawna 1.12ha w Zawada /Baltowka/gm, Ozarow woj,Swietokrzyskie.przy trasie Lublin-Ki...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 8
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 890 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 6 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 114,93 m2 (powierzchnia całkowita 143,94 m 2) , zlokalizowany w...

  • Dom Lisów gm. Morawica
    1 / 5
    Dom Lisów gm. Morawica

    Lisów

    • 290 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy (z poddaszem użytkowym) w stanie przedstawionym na zdjęciach, o powierzchni użytkowej 171,75 m2 (całkowita 293,20 m2) zlokalizowany zlokalizowany na nowo powstały...

  • komfortowy dom na Os. Echo 2 w Bilczy Bilcza k/ Kielce
    1 / 16
    komfortowy dom na Os. Echo 2 w Bilczy Bilcza k/ Kielce

    Bilcza

    • 2 590 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfortowy , nowoczesny i kompleksowo wyposażony dom wolnostojący w Bilczy na prestiżowym osiedlu Echo II, . Instalacja fotowoltaiczna 10 kw na starych zasadach umożliwia praktycz...

  • Dom, bud. gospodarcze i 3000m.kw. działki
    1 / 16
    Dom, bud. gospodarcze i 3000m.kw. działki

    Zrecze Duże

    • 289 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest w m. Zrecze Duże, 4 km od Chmielnika. Działka ma 3000 m.kw. powierzchni, 23 m szerokości i 135 m długości. Zabudowana jest domem mieszkalnym, budynkiem z...

  • Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 120m2
    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 1...

    Suchowola

    • 269 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE: Na sprzedaż dom jednorodzi...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 500 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 6-pokojowy dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 177,75m2 (pow. całkowitej 280 m2 ) zlokalizowany na działce o pow. 622 m2 na osiedlu ECHO I w Bilcz...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 5
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 1 100 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. całkowitej 232,9m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy. Dom wybudowany wg. projektu "Dom w tymianku" . W skład domu wc...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 745 200 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom, w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 143,83 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów w Bilczy, gm. Morawica. Działka...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 1 150 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 4 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5-pokojowy dom o pow. całkowitej 232,9 m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy, gm. Morawica. Dom wybudowany wg. projektu "Dom w tymi...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 842 400 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 891 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom, w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 143,83 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów w Bilczy, gm. Morawica. Działk...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 14
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 7 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia 6 - pokojowy, dwukondygnacyjny dom o powierzchni ok. 280 m2, zlokalizowany w Bilczy, gm. Morawica. Ogrzewanie elektryczne. Elektryczny bojler do ogrzania ciepłej...

  • Dom na wsi w malowniczym miejscu, 50km od Krakowa - www.wachowicz...

    Cisie

    • 420 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC! Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie szeregowej (segment skrajny) , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 120,63 m2 , zlok...

  • Dom Bilcza rynek pierwotny ul.

    Bilcza

    • 405 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiamy Państwu bliźniak położony na Osiedlu domów jednorodzinnych i bliźniaczych w miejscowości Bilcza. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji, która zapewnia mieszkańco...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 710 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Wilga D6 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle Leśn...

  • Dom Marzysz rynek pierwotny ul.

    Marzysz

    • 1 489 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 10 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA SPRZEDAŻLokalizacja: Marzysz, gmina DaleszycePowierzchnia użytkowa budynku: 136,14 m²Powierzchnia działki: 0,3073 haBudynekDom jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny,...

  • Dom Bilcza ul. Klonowa

    Bilcza » ul. Klonowa

    • 1 890 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu komfortowy dom wolnostojący położony na Osiedlu domów jednorodzinnych i bliźniaczych w miejscowości Bilcza.  Dom położony jest w doskonałej lokalizacji, która...

  • Dom Bolechowice ul.

    Bolechowice

    • 580 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 170 m² z 2 mieszkaniami, fotowoltaika, garaż - BolechowiceNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 170 m² położony w spokojnej okolicy Bolechowic (gmina Nowiny) na d...

  • Dom Bilcza rynek pierwotny ul. Bukowa

    Bilcza » ul. Bukowa

    • 779 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedstawiamy Państwu komfortowe domy w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w miejscowości Bilcza. Szeregówki położone są w doskonałej lokalizacji, która zapewnia mieszkańc...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 780 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Sójka D3 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle Leśn...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 730 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Wilga D8 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle Leśn...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 1 050 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Bogatka D12 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle L...

  • Dom Suchowola ul.

    Suchowola

    • 549 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Suchowola w gminie Chmielnik, idealna dla osób szukających dużej działki z zabudowaniami gospodarczymi oraz potencjałem do własnej...