• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pińczów +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pińczowem

(50)
  • Dom Chmielnik Jasień
    1 / 15
    Dom Chmielnik Jasień

    Chmielnik

    • 540 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 175m2, zlokalizowany w miejscowości Jasień, gm. Chmielnik. Dom o konstrukcji drewniano-murowanej wybudowany w latach 70-...

  • Przestronny dom z dużą działką
    1 / 16
    Przestronny dom z dużą działką

    Staniowice

    • 480 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE Na sprzedaż przestronny dom...

  • Dom jednorodzinny > 120 m2 > działka 230 m2
    Dom jednorodzinny > 120 m2 > działka 230 m2

    Busko-Zdrój

    • 699 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój Dom typu szeregowiec Rok budowy 1993 Liczba pięter 3 Dom w bardzo dobrym stanie, zadba...

  • Duży dom na zadbanej działce.
    1 / 16
    Duży dom na zadbanej działce.

    Busko-Zdrój

    • 779 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nieruchomość położona jest w Busku- Zdroju. Działka ma 537 m.kw. powierzchni. Jest zadbana, obsadzona kwiatami, ozdobnymi i owocowymi krzewami i drzewami oraz uprawiane są na niej...

  • Dom 85m2 na działce 1192m2 Busko-Zdrój
    Dom 85m2 na działce 1192m2 Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 410 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 85 m² z lat 60., położony na dużej działce 1192 m² w Busku-Zdroju. Budynek w zabudowie bliźniaczej. Układ pomieszczeń: -3 pokoje na parterze -1 pokó...

  • Dom Chmielnik  Chmielnik
    1 / 7
    Dom Chmielnik Chmielnik

    Chmielnik

    • 399 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 2 510 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u NAS ! BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE Na sprzedaż...

  • Dom w Szyszczycach z dużym ogrodem
    1 / 16
    Dom w Szyszczycach z dużym ogrodem

    Szyszczyce

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokoju, przestrzeni i solidnej bazy pod własny dom? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny o powierzchni 80 m² (użytkowa ok. 74 m²), położony...

  • Dom, z lokalami komercyjnymi i in.
    Dom, z lokalami komercyjnymi i in.

    Chmielnik

    • 549 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest w Chmielniku, blisko Rynku. W jej skład wchodzą: działka o pow. 334 m.kw., budynek mieszkalny z 2 lokalami komercyjnymi, wolnostojąc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wola Lubecka - dom 100m2 + widokowa działka

    Wola Lubecka

    • 269 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - oferta na wyłącznośćLokalizacja: Wola Lubecka (gm. Ryglice, pow. tarnowski, woj. małopolskie)Na sprzedaż drewniany dom na fundamencie murowanym o powierzchni ok. 100...

  • Sprzedaż
    1 / 13
    Sprzedaż

    Węchadłów

    • 330 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom położony na skraju wsi Węchadłów, położonej w województwie świętokrzyskim, w powiecie pińczowskim, w gminie Michałów. Dom wraz z zabudowaniami na ogrodzonej działce o...

  • Dom Busko Zdrój gm. Gnojno Kostera
    1 / 14
    Dom Busko Zdrój gm. Gnojno Kostera

    Busko-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży - elegancki dom jednorodzinny koło Buska Zdrój. Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w spokojnym...

  • Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny
    1 / 15
    Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny

    Kowala

    • 620 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 3 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż 4-pokojowy dom o pow. 183,96 m2, pow. mieszkalnej 141,96 m2, zlokalizowany na działce o pow. 1089 m2 w Kowali, gm. Nowiny. W skład domu wchodzą...

  • Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny
    1 / 15
    Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny

    Kowala

    • 590 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 110 m2 , pow. całkowitej ok. 170 m2 . Dom zlokalizowany na działce o pow. 900 m2 w Kowali, gm. Nowiny. Dom został wybudowa...

  • Dom do wynajęcia
    1 / 13
    Dom do wynajęcia

    Busko-Zdrój

    • 2 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • szeregowiec

    Domek parterowy z poddaszem użytkowym, na poddaszu sypialnia z łożem matrymonialnym , duża garderoba, na parterze kuchnia z jadalnią, pokój umeblowany dwa łóżka pojedyncze meble,t...

  • WYJĄTKOWY DOM Z ANTRESOLĄ BLISKO STASZOWA
    1 / 12
    WYJĄTKOWY DOM Z ANTRESOLĄ BLISKO STASZOWA

    Sielec

    • 349 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: nowoczesny dom z antresolą – Sielec, 2,8 km od Staszowa Nowoczesna architektura | Antresola | Blisko Staszowa Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym...

  • Dom w Las Winiarski koło Buska-Zdroju
    1 / 6
    Dom w Las Winiarski koło Buska-Zdroju

    Las Winiarski

    • 425 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 3 513 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni 121m^2, działka o pow. 963m^2 położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Las Winiarski koło Buska-Zdroju. Dom...

  • Dom Włoszczowice gm. Kije
    1 / 15
    Dom Włoszczowice gm. Kije

    Włoszczowice

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Włoszczowice, gm. Kije, powiat Pińczowski. Odległość ok 20km od Kiel...

  • Dom Kowala rynek pierwotny

    Kowala

    • 1 290 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 5 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy do nabycia nowy dom z wolnostojącym budynkiem gospodarczo - garażowym. Dom dwukondygnacyjny: parter + użytkowe poddasze, w skład którego wchodzą: Parter:...

  • Dom Kowala rynek pierwotny

    Kowala

    • 1 190 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy do nabycia nowy dom z wolnostojącym budynkiem gospodarczo - garażowym. Dom dwukondygnacyjny, w skład którego wchodzą: Parter: - kuchnia o pow. 8,14...

  • Dom gotowy do zamieszkania
    1 / 10
    Dom gotowy do zamieszkania

    Las Winiarski

    • 890 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący o powierzchni 117 m², wybudowany w 2022 r., usytuowany na działce o powierzchni 1447 m², w miejscowości Las Winiarski, w gminie B...