• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nasiechowice
  • Barcin +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pińczowem

(50)
  • Dom jednorodzinny > 120 m2 > działka 230 m2
    1 / 9
    Dom jednorodzinny > 120 m2 > działka 230 m2

    Busko-Zdrój

    • 2 700 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia dom jednorodzinny położony w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój Dom typu szeregowiec Rok budowy 1993 Liczba pięter 3 Dom w bardzo dobrym stanie, zadba...

  • Dom Busko-Zdrój
    1 / 15
    Dom Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 1 300 000 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 4 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 7-pokojowy parterowy budynek usługowo-mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 178,2 m2 (pow. całkowitej 292,2 m2), zlokalizowany w północnej części...

  • Dom Borki ul.

    Borki

    • 259 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w cichej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu - idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą...

  • Dom Busko Zdrój Busko Zdrój
    1 / 6
    Dom Busko Zdrój Busko Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę 5 pokojowego domu o powierzchni 146m2 OSIEDLE POD WIERZBAMI w BUSKO ZDRÓJU Prez...

  • Dom Motkowice ul. Nadnidziańska

    Motkowice » ul. Nadnidziańska

    • 874 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 3 111 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS Dom + część usługowa w Motkowicach (gmina Imielno, powiat jędrzejowski)Opis nieruchomościOferuję na sprzedaż wyjątkowy, historyczny budynek z 1860 roku o powierzchni 28...

  • Dom Chmielnik ul.

    Chmielnik

    • 630 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom po generalnym remoncie z dużą działką 79 arów położony w spokojnej miejscowości Zrecze Małe, zaledwie 3 km od Chmielnika. Dom idealny dla rodziny, duża dzi...

  • Dom Szaniec ul.

    Szaniec

    • 525 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 123 m2 położony w Szańcu,  7 km od Buska Zdroju,  na przestronnej działce 1392 m². Budynek z lat 70-tych po remoncie w 2023 roku - goto...

  • Dom Zbrodzice ul.

    Zbrodzice

    • 355 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Miło mi zaprezentować w ofercie biura idealną nieruchomość dla rodziny. Świetna lokalizacja - Zbrodzice 4 km od Buska Zdroju, dom wg projektu Archeton "Dom na stoku" jest sprzedawa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kostrzeszyn gm. Złota
    Dom Kostrzeszyn gm. Złota

    Kostrzeszyn

    • 539 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 3 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidny, przestronny dom jednorodzinny o bardzo dobrym stanie technicznym, położony na pięknej działce o południowym nachyleniu, z własnym sadem owocowym. Budynek murow...

  • Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji
    1 / 11
    Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji

    Łagiewniki

    • 349 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom 150 m² do wykończenia – duża działka 2700 m², okolice Chmielnika / Szydłowa Dom z potencjałem inwestycyjnym | Duża działka | Dwa wjazdy Na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Szeregowy, 5 pokoi, ciche miejsce.
    Szeregowy, 5 pokoi, ciche miejsce.

    Busko-Zdrój

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest w Busku Zdroju, przy cichej ulicy, na osiedlu domków jednorodzinnych. Działka ma 302 m.kw. powierzchni, 9 szerokości i 33,5 m długoś...

  • Do remontu, przestronny, z budynkami gosp.
    1 / 16
    Do remontu, przestronny, z budynkami gosp.

    Raków

    • 349 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 1 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona w małym, spokojnym miasteczku Raków, 41 km od Kielc i 16 km od Staszowa. Miejscowość zapewnia całą miejską infrastrukturę usługową. Stąd jest bardzo blisko do...

  • Dom jednorodzinny > 120 m2 > działka 230 m2
    1 / 9
    Dom jednorodzinny > 120 m2 > działka 230 m2

    Busko-Zdrój

    • 2 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

• Dom Borki gm. Mniów
    1 / 14
    Dom Borki gm. Mniów

    Borki

    • 410 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 2 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, o pow. całkowitej 144,70m2, zlokalizowany w miejscowości Borki w gm. Mniów. W skład domu wchodzą: - na parterze: przedsio...

  • Dom Busko-Zdrój
    1 / 11
    Dom Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. ok. 200m2 zlokalizowany w Busku-Zdroju. Budynek w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o pow. 450m2. Budynek czterokondygnacyjny z dwoma pokojami,...

  • Dom Nowe Kotlice gm. Sobków
    1 / 10
    Dom Nowe Kotlice gm. Sobków

    Nowe Kotlice

    • 300 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż murowany dom o pow. ok. 85 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 7212 m2 w miejscowości Nowe Kotlice, gm. Sobków. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową....

  • Dom Busko-Zdrój Zbrodzice
    1 / 9
    Dom Busko-Zdrój Zbrodzice

    Busko-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 1 185 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 194,87m2 (pow. całkowita 287,58m2) wg. projektu "Dom w gryce G2", usytuowany na niezagospodarowanej działce o pow. 892 m2 w Zbrodzicach obok Buska-...

  • Dom Bogucice Drugie gm. Pińczów
    1 / 14
    Dom Bogucice Drugie gm. Pińczów

    Bogucice Drugie

    • 320 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. całkowitej ok. 80 m2 , położony na działce o pow. 2 227 m2 zlokalizowany w miejscowości Bogucice Drugie, gm. Pińczów. Dom parterowy, wybudowany w tech...

  • Dom Busko-Zdrój Budzyń
    1 / 15
    Dom Busko-Zdrój Budzyń

    Busko-Zdrój

    • 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. 70m2 zlokalizowany na działce o pow. 25 055 m2 (2,5055ha) w miejscowości Budzyń, gmina Busko-Zdrój. Dom w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia...

  • Dom jednorodzinny > 120 m2 > działka 230 m2
    1 / 9
    Dom jednorodzinny > 120 m2 > działka 230 m2

    Busko-Zdrój

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem