• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gartatowice

(1)
  • Dom Gartatowice ul.

    Gartatowice

    • 140 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z historią i potencjałem - dawna posiadłość młynarska w Gartatowicach.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Gartatowice, gm. Kije, powiat pińczow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rekreacyjna - Jasień (gm. Staszów) 1900 m2
    1 / 6
    Działka rekreacyjna - Jasień (gm. Staszów) 1900 m2

    Jasień

    • 190 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna w miejscowości Jasień, gm. Staszów, woj. świętokrzyskie. Nr działki 378/1. Powierzchnia 1900 m2. Przybliżone wymiary to 44x44 m. Do sprzedania działka rolno-re...

  • Sprzedam mieszkanie

    Pińczów

    • 260 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnosciowe 48,5 m na parterze ,w centrum miasta,z podwórkiem ogrodzonym ,parking,domofon,piwnica duża,strych z suszarnia. Czesciowo umeblowane

  • Dom Pińczów ul. Bugaj

    Pińczów » ul. Bugaj

    • 450 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie deweloperskim (bez tynków), położony w malowniczej miejscowości Bugaj, w gminie Pińczów. Budynek został wykonany z supor...

  • Lokal Pińczów ul. 3-go Maja

    Pińczów » ul. Maja

    • 340 000 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 1 169 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 290 m położona przy ul. 3-go Maja w Pińczowie. Nieruchomość z dużym potencjałem- idealnie nadaje się jako dochodowa inwestycja w...

  • Sprzedam pole orne w Brześciu koło Pińczowa

    Brzeście

    • 60 zł cena
    • 40 790 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pole sprzedam w Brześciu koło Pińczowa 2 35h i 2 44h sprzedam

  • Sprzedam pole 1,30 ha w Pasturce
    1 / 4
    Sprzedam pole 1,30 ha w Pasturce

    Pasturka

    • 80 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cena dotyczy nr 1,2 tylko Reszta budowlane Sa też wystawione Witam Działki objęte planem zagospodarowania przestrzennego 13mn teren zabudowany mieszkaniowej jednorodzinnej Do sp...

  • Sprzedam działkę 1307 m budowlana Pasturka koło Pińczowa
    1 / 4
    Sprzedam działkę 1307 m budowlana Pasturka koło Pińczowa

    Pasturka

    • 98 500 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wjazd z asfaltu, działka na Krzywdzie,z Pińczowa skręcasz na Kowale i skręt w prawo na Krzywdę,obok domy, niedaleko las,rzeka, Gacki, Krzyżanowice,spokojna okolica zabudowa jednoro...

  • Sprzedam działkę 1257 m budowlaną w Pasturce
    1 / 12
    Sprzedam działkę 1257 m budowlaną w Pasturce

    Pasturka

    • 98 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 833/3,wjazd z asfaltu, spokojna okolica,obok sąsiedzi.W ulicy wodociąg,gazu nie ma na chwilę obecną,300 od trasy Pasturka -Kowala/ Krzywda/,asfalt prowadzi też...

  • Sprzedam działkę 3636 m rolno-budowlana w Pasturce
    1 / 9
    Sprzedam działkę 3636 m rolno-budowlana w Pasturce

    Pasturka

    • 145 000 zł cena
    • 3 636 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nr 833/1 dojazd drogą nieutwardzona obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego Obok są dwie moje działki Działka budowlana dla rolników Dokumenty przygotowane do wglądu wyp...

  • Działka rekreacyjna ROD
    Działka rekreacyjna ROD

    Pińczów

    • 20 400 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna położona w Pińczowie za Nidą w strone Skrzypiowa ROD nr. 221 o powierzchni 324m kw. Na działkę jest doprowadzony prąd (słup ze skrzynką i licznikiem...

  • Atrakcyjna działka Niepołomice

    Podłęże

    • 1 392 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej zlokalizowanej w Podłężu k. Niepołomic. To świetna propozycja działki inwestycyjnej z doskonałym połączeni...

  • Działka Wola Żydowska gm. Kije
    1 / 5
    Działka Wola Żydowska gm. Kije

    Wola Żydowska

    • 150 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 4700 m2 zlokalizowana w Woli Żydowskiej, w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna o wym. 35m (front) x 5,50m x 78m x 64m x 130m. Dojazd do nieruchom...

  • Dom Pińczów
    1 / 10
    Dom Pińczów

    Pińczów

    • 395 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. ok. 100m2 zlokalizowany w Pińczowie na os. Grodzisko. Dom usytuowany na działce o pow. 545m2, ogrodzonej, lekko pochyłej. W skład domu wchodzą: 2 pokoje...

  • Działka przemysłowa Samostrzałów gm. Kije
    1 / 10
    Działka przemysłowa Samostrzałów gm. Kije

    Samostrzałów

    • 38 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 1800 m2 zlokalizowana w Samostrzałowie w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna, o wym. ok. 90m (front) x 45m x m x 68m x 12,5m. Dojazd do nieruchom...

  • Działka Stawiany gm. Kije
    1 / 7
    Działka Stawiany gm. Kije

    Stawiany

    • 140 000 zł cena
    • 7 312 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 7312m2 zlokalizowana w Stawianach gm. Kije pow. pińczowski. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 26x9x261x20x270m. Dojazd drogą asfaltową. Działka obj...

  • Działka Samostrzałów gm. Kije
    1 / 8
    Działka Samostrzałów gm. Kije

    Samostrzałów

    • 308 000 zł cena
    • 65 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 65 200 m2 , zlokalizowane w miejscowości Samostrzałów, gm. Kije. W skład nieruchomości wchodzą: - dwie działki o łącznej pow. 29...

  • Działka Pińczów
    1 / 15
    Działka Pińczów

    Pińczów

    • 2 460 000 zł cena
    • 3 944 m2 powierzchnia
    • 624 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3944m2 zabudowana lokalem handlowo-usługowym o pow. użytkowej o pow. 234,09m2 zlokalizowana w Pińczowie. W skład lokalu wchodzą następujące pomiesz...

  • Dom Bogucice Drugie gm. Pińczów
    1 / 14
    Dom Bogucice Drugie gm. Pińczów

    Bogucice Drugie

    • 320 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. całkowitej ok. 80 m2 , położony na działce o pow. 2 227 m2 zlokalizowany w miejscowości Bogucice Drugie, gm. Pińczów. Dom parterowy, wybudowany w tech...

  • Mieszkanie Pińczów, Sikorskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Pińczów, Sikorskiego

    Pińczów

    • 365 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,12 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Sikorskiego, w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą...

  • Działka Podłęże gm. Pińczów
    1 / 9
    Działka Podłęże gm. Pińczów

    Podłęże

    • 165 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4300 m2 zlokalizowana w miejscowości Podłęże, gm. Pińczów. Działka w kształcie wielokąta, położona w drugiej linii w stosunku do drogi, częściowo ogro...

  • Działka usługowa Pińczów
    1 / 11
    Działka usługowa Pińczów

    Pińczów

    • 5 043 000 zł cena
    • 29 779 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 29779 m2 zlokalizowana w miejscowości Pińczów, na terenie przemysłowym. Grunt o przybliż...

  • 1 / 3
    Działka Skorzów rynek pierwotny ul.

    Skorzów

    • 110 000 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 1.217m2 w miejcowości Skorzów gmna Busko Zdrój. Idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku - dookoła cisza i spokój oraz piękn...

  • Działka Jasień ul.

    Jasień

    • 200 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr 129/1 o powierzchni 2,0021 ha, położona w urokliwej miejscowości Jasień, gmina Chmielnik, powiat kielecki. Dojazd do działki droga utwardzona.Atuty działki:•...

  • Dom Szaniec ul.

    Szaniec

    • 525 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 123 m2 położony w Szańcu,  7 km od Buska Zdroju,  na przestronnej działce 1392 m². Budynek z lat 70-tych po remoncie w 2023 roku - goto...

  • Lokal użytkowy Pińczów

    Nowe

    Lokal użytkowy Pińczów

    Pińczów

    • 2 460 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 10 513 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 234,09 m2 zlokalizowany w Pińczowie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: sala sprzedaży o pow. 176,64m2 kotłown...