• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Gartatowice

(1)
  • Dom Gartatowice ul.

    Gartatowice

    • 140 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z historią i potencjałem - dawna posiadłość młynarska w Gartatowicach.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Gartatowice, gm. Kije, powiat pińczow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gumienice

    Gumienice

    • 219 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący zlokalizowany w Gumienicach w gminie Pierzchnica Dom położony na działce o powierzchni 3000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 39m szerokości i ok. 77 m2...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Wełecz

    • 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOVA CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Owczary

    • 865 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Korytnica ul. Korytnica

    Korytnica

    • 249 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o własnym miejscu na relaks w malowniczej okolicy? Oferujemy nowoczesny domek modułowy położony zaledwie 100 metrów od linii brzegowej Zalewu Chańcza! Lokalizacja :...

  • Dom Kowala ul. Diamentowa

    Kowala » ul. Diamentowa

    • 680 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 3 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż 4-pokojowy dom o pow. 183,96 m2, pow. mieszkalnej 141,96 m2, zlokalizowany na działce o pow. 1089m2 w Kowali, gm. Nowiny. W skład domu wchodzą: PARTER - W...

  • Siedlisko w Maciejowicach koło Chmielnika
    Siedlisko w Maciejowicach koło Chmielnika

    Maciejowice

    • 169 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom gotowy do zamieszkania
    1 / 10
    Dom gotowy do zamieszkania

    Las Winiarski

    • 890 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący o powierzchni 117 m², wybudowany w 2022 r., usytuowany na działce o powierzchni 1447 m², w miejscowości Las Winiarski, w gminie B...

  • Dom Kowala rynek pierwotny

    Kowala

    • 1 190 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy do nabycia nowy dom z wolnostojącym budynkiem gospodarczo - garażowym. Dom dwukondygnacyjny, w skład którego wchodzą: Parter: - kuchnia o pow. 8,14...

  • Dom Kowala rynek pierwotny

    Kowala

    • 1 290 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 5 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy do nabycia nowy dom z wolnostojącym budynkiem gospodarczo - garażowym. Dom dwukondygnacyjny: parter + użytkowe poddasze, w skład którego wchodzą: Parter:...

  • Dom Kowala rynek pierwotny

    Kowala

    • 1 390 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Czy chcesz być właścicielem/właścicielką domu z niesamowitym salonem? Zapraszamy do obejrzenia domu parterowego z użytkowym poddaszem w Kowali, gdzie na ponad dwustu metrach p...

  • Dom o pow. 100 m2 z działką 1256 m2. Okazja
    Dom o pow. 100 m2 z działką 1256 m2. Okazja

    Wola Morawicka

    • 250 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 2 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Włoszczowice gm. Kije
    1 / 15
    Dom Włoszczowice gm. Kije

    Włoszczowice

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Włoszczowice, gm. Kije, powiat Pińczowski. Odległość ok 20km od Kiel...

  • sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,
    1 / 10
    sprzedam zabudowania z ziemia ,ogrodem,

    Zawada

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom dwukondygnacyjny ,podpiwniczony,z dwoma budynkami gospodarczymi,ogrodem,ziemia uprawna 1.12ha w Zawada /Baltowka/gm, Ozarow woj,Swietokrzyskie.przy trasie Lublin-Ki...

  • Dom w Las Winiarski koło Buska-Zdroju
    1 / 6
    Dom w Las Winiarski koło Buska-Zdroju

    Las Winiarski

    • 425 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 3 513 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni 121m^2, działka o pow. 963m^2 położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Las Winiarski koło Buska-Zdroju. Dom...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym w malowniczej okolicy
    1 / 13
    Dom w stanie surowym zamkniętym w malowniczej okolicy

    Zaborze

    • 900 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE: dom parterowy z poddaszem,...

  • Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny
    1 / 15
    Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny

    Kowala

    • 590 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 110 m2 , pow. całkowitej ok. 170 m2 . Dom zlokalizowany na działce o pow. 900 m2 w Kowali, gm. Nowiny. Dom został wybudowa...

  • Dom Lisów gm. Morawica
    1 / 5
    Dom Lisów gm. Morawica

    Lisów

    • 290 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy (z poddaszem użytkowym) w stanie przedstawionym na zdjęciach, o powierzchni użytkowej 171,75 m2 (całkowita 293,20 m2) zlokalizowany zlokalizowany na nowo powstały...

  • Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny
    1 / 15
    Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny

    Kowala

    • 620 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 3 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż 4-pokojowy dom o pow. 183,96 m2, pow. mieszkalnej 141,96 m2, zlokalizowany na działce o pow. 1089 m2 w Kowali, gm. Nowiny. W skład domu wchodzą...

  • Dom w Szyszczycach z dużym ogrodem
    1 / 16
    Dom w Szyszczycach z dużym ogrodem

    Szyszczyce

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokoju, przestrzeni i solidnej bazy pod własny dom? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny o powierzchni 80 m² (użytkowa ok. 74 m²), położony...

  • Dom, bud. gospodarcze i 3000m.kw. działki
    1 / 16
    Dom, bud. gospodarcze i 3000m.kw. działki

    Zrecze Duże

    • 289 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest w m. Zrecze Duże, 4 km od Chmielnika. Działka ma 3000 m.kw. powierzchni, 23 m szerokości i 135 m długości. Zabudowana jest domem mieszkalnym, budynkiem z...

  • Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 120m2
    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 1...

    Suchowola

    • 269 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE: Na sprzedaż dom jednorodzi...

  • Dom Bogucice Drugie gm. Pińczów
    1 / 14
    Dom Bogucice Drugie gm. Pińczów

    Bogucice Drugie

    • 320 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. całkowitej ok. 80 m2 , położony na działce o pow. 2 227 m2 zlokalizowany w miejscowości Bogucice Drugie, gm. Pińczów. Dom parterowy, wybudowany w tech...

  • Do remontu, przestronny, z budynkami gosp.
    1 / 16
    Do remontu, przestronny, z budynkami gosp.

    Raków

    • 349 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 1 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona w małym, spokojnym miasteczku Raków, 41 km od Kielc i 16 km od Staszowa. Miejscowość zapewnia całą miejską infrastrukturę usługową. Stąd jest bardzo blisko do...

  • Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji
    1 / 11
    Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji

    Łagiewniki

    • 349 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom 150 m² do wykończenia – duża działka 2700 m², okolice Chmielnika / Szydłowa Dom z potencjałem inwestycyjnym | Duża działka | Dwa wjazdy Na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Nowoczesny dom Kawczyn, obok Morawicy
    1 / 15
    Nowoczesny dom Kawczyn, obok Morawicy

    Kawczyn

    • 990 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej i urokliwej miejscowości - Kawczyn, ul. Kielecka, 6km od Morawicy Funkcjon...

  • Dom Zbrodzice ul.

    Zbrodzice

    • 355 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Miło mi zaprezentować w ofercie biura idealną nieruchomość dla rodziny. Świetna lokalizacja - Zbrodzice 4 km od Buska Zdroju, dom wg projektu Archeton "Dom na stoku" jest sprzedawa...

  • Dom Drugnia ul.

    Drugnia

    • 139 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 332 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom z bala sosnowego z lat 50., położony w malowniczej i cichej wsi Drugnia w woj. świętokrzyskim z dala od miejskiego zgiełku. To idealne miejsce dla osób sz...

  • Dom Szaniec ul.

    Szaniec

    • 525 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 123 m2 położony w Szańcu,  7 km od Buska Zdroju,  na przestronnej działce 1392 m². Budynek z lat 70-tych po remoncie w 2023 roku - goto...

  • Dom Motkowice ul. Nadnidziańska

    Motkowice » ul. Nadnidziańska

    • 874 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 3 111 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS Dom + część usługowa w Motkowicach (gmina Imielno, powiat jędrzejowski)Opis nieruchomościOferuję na sprzedaż wyjątkowy, historyczny budynek z 1860 roku o powierzchni 28...

  • Dom Suchowola ul.

    Suchowola

    • 549 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Suchowola w gminie Chmielnik, idealna dla osób szukających dużej działki z zabudowaniami gospodarczymi oraz potencjałem do własnej...