• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krzepczów
  • Tuszyn +20 km
  • Radom
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pajęcznem

(12)
  • Dom Antoniówka ul.

    Antoniówka

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Great House prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu z własnym lasem - idealnego miejsca do życia w harmonii z naturą!Marzysz o spokojnym zakątku z dala od zg...

  • Sprzedam dom nad zalewem Jankowice

    Zakrzówek Szlachecki

    • 445 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z drewna nad Zalewem Jankowice – Twój azyl blisko natury!

  • Sprzedam funkcjonalny dom w Krzywanicach!

    Krzywanice

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o pow. ok. 120 m2położony w malowniczej miejscowości Krzywanice- gm. Lgota WielkaNieruchomość ta znajduje się w cichej, spokojnej i zielo...

  • Dom Kamion gm. Wierzchlas,
    1 / 15
    Dom Kamion gm. Wierzchlas,

    Kamion

    • 1 590 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą nad Wartą - Twoja prywatna enklawa spokoju  Szukasz miejsca, gdzie natura zagląda do okien, a rzeka jest na wyciągnięcie ręki? Odkryj wyjątkową posiadłość w otulinie Z...

  • Zawady, domek letniskowy
    1 / 15
    Zawady, domek letniskowy

    Zawady

    • 72 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam zbudowany z cegły domek letniskowy o powierzchni 20 m2 w Zawadach gm. Popów (w pobliżu Częstochowy). Znajduje się on wśród sosnowego lasu na terenie ogrodzonego ośrodka Wi...

  • Sprzedam dom
    1 / 8
    Sprzedam dom

    Toporów

    • 1 190 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 629 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem, do zamieszkania, o pow. użytkowej 156 m2 w Załęczańskim Parku Krajobrazowym, w pradolinie rzeki Warty, wieś Toporów (98-324), gmina Wierzchla...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Krzeczów

    Krzeczów

    • 24 012 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej...

  • Dom z potencjałem na dużej działce.
    1 / 9
    Dom z potencjałem na dużej działce.

    Chabielice

    • 379 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu z poddaszem nieużytkowym, usytuowanego na przestronnej działce o powierzchni niemal 2700 m². Lokalizacja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom sprzedaż pow. 270 m2, dz. 4,5 ar Dębie

    Dębie » ul. Młyńska

    • 400 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 1 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Dom wolnostojący pow.całkowita 270 m2. stan surowy kryty dachem, działka 4,54 ar. Dębie gmina Chrząstowice . Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny, niepodpiwniczony, II kon...

  • Dom Stara Brzeźnica

    Stara Brzeźnica

    • 365 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż w miejscowości Stara Brzeźnica w gminie Nowa Brzeźnica na dużej działce. Dom o powierzchni ok.110 m, wybudowany w latach 60-tych. Przy domu budynek gospodarczy,...

  • sprzedam dom

    Dubidze

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom, który jest gotowy do zamieszkania. Okna PCV w całym domy Ogrzewanie centralne wymieniane 5 lat temu. Budynek podpiwniczony cały na dole dwie kuchnie. Odnowiony w...

  • Sprzedam dom w Starej Brzeźnicy

    Stara Brzeźnica

    • 300 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z nowym dachem i pięknym dużym ogrodem. Dom posiada łazienkę

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Panki

    Panki

    • 420 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom w miejscowości Panki. Dom piętrowy wybudowany w latach 80-tych, podpiwniczony z dużym strychem. Dom o powierzchni ok. 300m, na parterze przestronny przed...

  • Wynajmę lokal komercyjny

    Krzepice

    • 1 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę lokal około 80 m2 handlowo/usługowy znajdujący się przy ul. Dąbrowskiego w Krzepicach. Lokal posada dwa osobne wejścia od ulicy oraz duże okna. Można wyodrębnić dwa osobn...

  • Sprzedam Gospodarstwo rolne Bobrowa z plantacja Paulownia, opolsk...

    Bobrowa

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • *WIEJSKA OSTOJA! Uroczy dom na wsi w sercu lasów*
    1 / 20
    *WIEJSKA OSTOJA! Uroczy dom na wsi w sercu lasów*

    Józefów Widawski

    • 305 360 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Strobin

    • 849 000 zł cena
    • 32 190 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż po remoncie umeblowany do wprowadzenia Roździn Kl...

    Roździn

    • 499 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Ostrówek

    • 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • DOM w Widawie, ul. Kolejowa 14

    Widawa

    • 450 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam do sprzedania dom w Widawie, powiat łaski, woj. łódzkie z lat 90-tych, w cenie 450 000 zł. Dzwoń, umawiaj godzinę prezentacjii, oglądaj i zaproponuj cenę! NEGOCJUJ!...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Konopnica

    • 700 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa Rusiecka

    • 485 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • DOM W RADOMSKU Z GARAŻEM
    1 / 4
    DOM W RADOMSKU Z GARAŻEM

    Radomsko

    • 336 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ DOMEM MIESZKALNYM Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łękawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • DOM w Widawie powiat łaski
    1 / 16
    DOM w Widawie powiat łaski

    Widawa

    • 450 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zobacz dom i negocjuj cenę! Przedstawiam do sprzedania dom w Widawie, powiat łaski, woj. łódzkie z lat 90-tych, w cenie 450000 zł: >>dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 160 m² (podp...

  • Dom w stanie surowym w Dobryszycach

    Dobryszyce » ul. Radomszczańska

    • 300 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 2 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom jednorodzinny w stanie surowym położony w miejscowości Dobryszyce, ul. Radomszczańska. Powierzchnia domu: 128 m² Powierzchnia działki: 1440 m² Media: doprowadzona woda...

  • REZERWACJA! Dom szeregowy na sprzedaż

    Radomsko

    • 375 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA! Na sprzedaż funkcjonalny dom szeregowy o powierzchni ok. 70 m²,położony na zadbanej działce o powierzchni ok. 350 m². Nieruchomość idealna dla rodziny szukającejwygodne...

  • Na sprzedaż nowoczesny dom w Radomsku

    Radomsko

    • 680 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji w Radomsku.Spokojna, zielona okolica, a zarazem blisko do centrum miastaW sąsiedztwie domy jednorodzinne (now...

  • Dom Czarny Las gm. Mykanów
    1 / 15
    Dom Czarny Las gm. Mykanów

    Czarny Las

    • 1 490 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, zadbany dom z lat 90., o powierzchni całkowitej ok. 350 m² (użytkowej ok. 250 m² ), położony w bardzo dobrze skomunikowanej części Czarnego Lasu. Budyne...

  • Dom Starokrzepice gm. Krzepice
    1 / 10
    Dom Starokrzepice gm. Krzepice

    Starokrzepice

    • 380 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Starokrzepice (gmina Kłobuck). Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni około 1500m2. Działk...

  • Dom w cenie mieszkania - do remontu
    1 / 9
    Dom w cenie mieszkania - do remontu

    Wólka Łękawska

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – dom z lat 70. do kapitalnego remontu. Dom z cegły z lat 70., o powierzchni ok. 50 m², położony na dużej działce 2820 m² w miejscowości Wólka Łękawska. Budynek przezna...

  • Hit cenowy segment w stanie deweloperskim
    1 / 11
    Hit cenowy segment w stanie deweloperskim

    Chorzenice

    • 590 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 4 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej pomiędzy Częstochową i Radomskiem, w idealnie logistycznie połączonej miejscowości Chorzenice gm. Kłomnice. Na sprzedaż...

  • Dom gotowy do zamieszkania.
    1 / 13
    Dom gotowy do zamieszkania.

    Kurnos Drugi

    • 499 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 11 404 m² . Na działce znajduje się dom jednorodzinny z połowy lat 60-tych o powierzchni użytkowej 78,16 m² (powierzchnia zabudowy 96,78 m...

  • Piękny dom niedaleko Bełchatowa !
    1 / 15
    Piękny dom niedaleko Bełchatowa !

    Kluki

    • 849 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 776 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% prowizji od kupującego ! Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się 10 km od Bełchatowa. Dom został wzniesiony w 2018 roku, na działce o powierzchni 1043 m2. Powierzchnia całk...

  • Dom stan surowy zamknięty, Ożarów gm. Morsko
    1 / 16
    Dom stan surowy zamknięty, Ożarów gm. Morsko

    Ożarów

    • 590 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 222,12 m² na dużej działce 5988 m² – Ożarów, blisko Wielunia. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 222,12 m², położony na dużej i ustawnej działce 5988 m² w...

  • Dom Zdrowa ul. Kłomnicka

    Zdrowa » ul. Kłomnicka

    • 790 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużą działką 5000 m² - Zdrowa, gmina Kłomnice | Garaż | Fotowoltaika | Spokojna okolicaNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy w miej...

  • ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!
    1 / 9
    ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!

    Kłobuck

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż bardzo ładny nowy dom SSZ w Kłobucku. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,a jednoczesnie blisko centrum. Cena 650 tyś. Kontakt [tel]

  • Dom Wola Kiedrzyńska gm. Mykanów
    1 / 16
    Dom Wola Kiedrzyńska gm. Mykanów

    Wola Kiedrzyńska

    • 309 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom w Woli Kiedrzyńskiej o powierzchni 80 m² , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 666 m² . W skład nieruchomości wchodzą: 4 pokoje kuchnia...

  • Dom Kłobuck Zakrzew, Juliusza Słowackiego
    Dom Kłobuck Zakrzew, Juliusza Słowackiego

    Kłobuck

    • 499 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowa inwestycja, Dom wolnostojący, Zakrzew - Kłobuck, ul. Słowackiego. Biuro Nieruchomości BMC z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży powstającego domu jednorodz...

  • Nieruchomość zabudowana - Wręczyca Wielka

    Wręczyca Wielka

    • 115 932 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 1/3 udziału w nieruchomości gruntowej zabu...

  • Dom Zdrowa ul. Mstowska

    Zdrowa » ul. Mstowska

    • 219 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną z drewnianym domkiem oraz betonowym bunkrem. Działka budowlana o powierzchni 1242m2.Wymiary d...

  • Dom Waleńczów gm. Opatów
    Dom Waleńczów gm. Opatów

    Waleńczów

    • 220 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 130 m | duża działka 1280 m | garaż | do remontu Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 130 m, położony na przestronnej działce o powierzchni...