• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowe Budkowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Waleńczów

(1)
  • Dom Waleńczów gm. Opatów
    Dom Waleńczów gm. Opatów

    Waleńczów

    • 220 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 130 m | duża działka 1280 m | garaż | do remontu Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 130 m, położony na przestronnej działce o powierzchni...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Panki

    Panki

    • 420 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom w miejscowości Panki. Dom piętrowy wybudowany w latach 80-tych, podpiwniczony z dużym strychem. Dom o powierzchni ok. 300m, na parterze przestronny przed...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłobuck

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka usługowa Kłobuck Zagórze
    1 / 8
    Działka usługowa Kłobuck Zagórze

    Kłobuck

    • 1 746 200 zł cena
    • 17 462 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka komercyjna położona w strefie przemysłowej , woda prąd, kanał sanitarny w ulicy Część działki o wymiarach 5mx 71m stanowi wewnętrzną drogę dojazdową Działka nie jest o...

  • Lokal użytkowy Kłobuck
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kłobuck

    Kłobuck

    • 5 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala lokal pod różnorodną działalność wg potrzeb Położona na peryferiach Kłobucka idealna pod produkcję, składowanie, szwalnię jak również pod warsztat samochodowy...

  • Duża działka pod podział lub dewelopera | Kłobuck
    1 / 6
    Duża działka pod podział lub dewelopera | Kłobuck

    Kłobuck

    • 529 000 zł cena
    • 4 972 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej i spokojnej okolicy w Kłobucku, w części Smugi. Ta przestronna nieruchom...

  • Działka ROD z ogromnym potencjałem
    1 / 9
    Działka ROD z ogromnym potencjałem

    Panki

    • 32 500 zł cena
    • 422 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Duża działka ROD 20 min od Częstochowy. Działka położona 2 min pieszo od zalewu. Utrzymanie na tą chwile to około 300 zł za rok. Działka jest duża ma około 425 metrów kwadratowyc...

  • ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!
    1 / 9
    ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!

    Kłobuck

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż bardzo ładny nowy dom SSZ w Kłobucku. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,a jednoczesnie blisko centrum. Cena 650 tyś. Kontakt [tel]

  • Dom Kłobuck Zakrzew, Juliusza Słowackiego
    Dom Kłobuck Zakrzew, Juliusza Słowackiego

    Kłobuck

    • 499 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowa inwestycja, Dom wolnostojący, Zakrzew - Kłobuck, ul. Słowackiego. Biuro Nieruchomości BMC z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży powstającego domu jednorodz...