• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Olszyną

(23)
  • 1 / 3
    Wolnostojący Dom Do Remontu w Gryfowie Śląskim (Zielona 7)

    Gryfów Śląski

    • 324 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dwukondygnacyjny dom (rok budowy 1985, 105 m2 powierzchni mieszkalnej) z wielopoziomowym podpiwniczeniem (do 80 m2) na uzbrojonej działce (W,G,E) z ogrodem...

  • Sprzedam dom 80m²

    Rząsiny

    • 239 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 80m2. na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni łazienki. Do mieszkania przynależy działka rekreacyjna. Więce...

  • 1/2 Domu 200 m2 + działka 1,5 ha

    Ubocze

    • 480 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania 1/2 domu plus działka 1,5ha w przepięknej, zielonej okolicy. Teren zintegrowany w całość (dom+sady+grunty). Możliwość wytyczenia kliku działek pod zabudowę jednorodzi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Kruszyn

    Kruszyn

    • 1 600 000 zł cena
    • 487 m2 powierzchnia
    • 3 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu posadowionego na działce o powierzchni 25 arów w gminie wiejskiej bolesławiec województwo dolnośląskie w miejscowości K...

  • Dom Brzeźnik

    Brzeźnik

    • 950 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu atrakcyjnej nieruchomości położonej w miejscowości Brzeźnik (8 km od Bolesławca). Dom o powierzchni 450 m2 posadowiony na działce o powierzc...

  • Dom Łaziska

    Łaziska

    • 820 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu domu parterowego wolnostojącego z dwoma garażami położonego na działce o powierzchni 422 m2 w miejscowości Łaziska. Atrakcyjna nieruchomość...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krzewina

    • 1 100 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Krzewina

    • 395 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wykroty

    • 569 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Koźlice

    • 799 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Studniska Dolne

    • 610 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żeliszów

    • 900 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jeżów Sudecki

    • 2 800 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Jerzmanki

    • 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI-GOŁĘBIOWSCY
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Podgórzyn

    • 3 500 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 11 946 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Podgórzyn

    Podgórzyn

    • 3 500 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie rezydencjonalnej położonego w Karkonoszach w miejscowości Podgórzyn powiat Karkonoski u stóp Chojnika. Nieruchomość usytuowana na działkach o...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wojcieszyce

    • 599 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bolesławice

    Bolesławice

    • 869 100 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 3 548 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący w bliskich okolicach Jaworzyny Śląskiej- Bolesławice! Na powierzchnię domu składają się: -parter- salon, kuchnia, łazienka, wc i pokój- gabinet,...

  • Dom z dużym ogrodem w Rakowicach

    Rakowice

    • 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu z ogrodem w miejscowości Rakowice, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do Bolesławca Ta wyjątkowa nieruchomość w urokliwej...

  • Dom Podgórzyn rynek pierwotny

    Podgórzyn

    • 859 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    REKA Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nowopowstającą inwestycją IDYLLA II w malowniczo-turystycznej miejscowości Podgórzyn. Nieruchomości w zabudowie szeregowej i bli...

  • Dom Bolesławice gm. Jaworzyna Śląska
    1 / 15
    Dom Bolesławice gm. Jaworzyna Śląska

    Bolesławice

    • 1 000 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom wolnostojący w bliskich okolicach Jaworzyny Śląskiej- Bolesławice! Na powierzchnię domu składają się: -parter- salon, kuchnia, łazienka, wc i pokój- gabinet, -1 pi...

  • Dom Radomierzyce ul. Piaskowa

    Radomierzyce » ul. Piaskowa

    • 2 600 000 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z wyjątkową przyjemnością Omega Estate oferuje Państwu do zakupu niezwykły dom pod Wrocławiem kilkaset metrów od granicy miasta!Radomierzyce to miejscowość granicząca z wrocławskim...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie p...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 000/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Jedyny taki dom wolnostojący na tym osiedlu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym...

  • Dom Dobra gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Dom Dobra gm. Bolesławiec,

    Dobra

    • 700 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra koło Bolesławca. Przestronny 5 pokojowy wolnostojący dom z garażem, użytkową piwnicą...

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec
    1 / 15
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec

    Kruszyn

    • 779 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z GARAŻEM I OGRODEM - 5 POKOI - 5 MIN OD BOLESŁAWCA Lokalizacja: Kruszyn - Osiedle Sosnowe Nowoczesny dom w kameralnej inwestycji położonej tuż przy Bolesławc...

  • Na sprzedarz dom w Kromnowie/ Kromnów Izery, Karkonosze
    1 / 9
    Na sprzedarz dom w Kromnowie/ Kromnów Izery, Karkonosze

    Kromnów

    • 900 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez pośredników! Na sprzedaż dom w Kromnowie położony na działce o wielkości 1900m2. Cały dom posada 4 kondygnacje, a jego całkowita powierzchnia wynosi 200m2. Pierwsza kondygnacja...

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,

    Kruszyn

    • 680 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Kruszyn, przy ul. Ja...

  • Poniemiecki dom ze stodołą i dużą działką
    1 / 8
    Poniemiecki dom ze stodołą i dużą działką

    Mała Kamienica

    • 999 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 2 523 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaży poniemiecki dom z 1919r. na działce o pow. 2366mkw oraz stodoła i ziemia rolna o łącznej pow. 0,93ha. To wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej okolicy z bezpo...

  • Dom Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Dom Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,

    Kraśnik Górny

    • 850 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży stylowego piętrowego domu po generalnym remoncie w Kraśniku Górnym pod Bolesławcem. Nieruchomość położona...

  • Dom Osiecznica,
    1 / 15
    Dom Osiecznica,

    Osiecznica

    • 310 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie jednorodzinnej z dużym ogrodem w Osiecznicy, położonej 15 km od Bolesławca. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w ot...

  • Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką
    Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką

    Żeliszów

    • 95 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam segment domu z osobnym wejściem w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z działką o pow. ok. 3,5 ara; z osobnym wejściem (do wyboru parter lub I-wsze piętro). Budyn...

  • Dom z potencjałem - Kraszowice!
    Dom z potencjałem - Kraszowice!

    Kraszowice

    • 269 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świetna oferta dla osób szukających domu z potencjałem w spokojnej okolicy! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 90 m², położony w spokojnej i zielonej miejsco...