• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Olszyną

(23)
  • Dom Brunów gm. Chocianów
    Dom Brunów gm. Chocianów

    Brunów

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w świetnej lokalizacji niedaleko Lubina. Dom usytuowany na działce 99 arów. Działka budowlana, po zakupie możliwość podzielenia d...

  • Dom jednorodzinny
    1 / 8
    Dom jednorodzinny

    Nowogrodziec

    • 399 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 61 m2 + piwnica oraz poddasze użytkowe. Dom w stanie ogólnym dobrym, wykonany nowy dach z dachówki karpiówki,...

  • Dom Nowogrodziec, Leśna
    1 / 15
    Dom Nowogrodziec, Leśna

    Nowogrodziec

    • 429 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny -z możliwością wydzieleni samodzielnych mieszkań !! Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie otwartym surowym, usytuowany w miejs...

  • Dom Parzyce gm. Nowogrodziec,
    1 / 15
    Dom Parzyce gm. Nowogrodziec,

    Parzyce

    • 750 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej i zadbanej nieruchomości położonej w miejscowości Parzyce. To idealna propozycja dla osób cen...

  • Bliźniak, 4 pokoje, salon.
    1 / 14
    Bliźniak, 4 pokoje, salon.

    Kamień

    • 798 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na dużej działce w spokojnym i cichym miejscu, kilka minut od Wrocławia. Układ pomieszczeń: Parter Salon połączony z kuchnią 34,67 m2Ła...

  • Dom Ocice gm. Bolesławiec,
    1 / 11
    Dom Ocice gm. Bolesławiec,

    Ocice

    • 360 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położoną w miejscowości Ocice, zaledwie 12 km od Bolesław...

  • Dom Ubocze
    1 / 11
    Dom Ubocze

    Ubocze

    • 219 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Ubocze, gmina Gryfów Śląski, powiat lwówecki. Posiadłość zajmuje tere...

  • Dom rodzinny siedlisko
    1 / 16
    Dom rodzinny siedlisko

    Lwówek Śląski

    • 380 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwy dom pod lipami z dostępem do rzeki i dużą działką - idealne miejsce na sielskie życie wśród przyrody. Idealna okazja dla miłośników tradycji . Zbudowany z kamienia ,cegł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kamień gm. Długołęka
    1 / 15
    Dom Kamień gm. Długołęka

    Kamień

    • 26 000 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 23 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zabytkowy pałac na sprzedaż 25 ha, prywatny park | okolice Wrocławia, Dolny Śląsk Na sprzedaż zabytkowy pałac z XIX wieku, położony w okolicach Wrocławia, na terenie o powierzchni...

  • Sprzedam dom
    1 / 5
    Sprzedam dom

    Pławna Dolna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony w pięknej okolicy nowy dach elewacja okna wewnącz do małego remontu

  • Dom w pięknym Lubomierzu
    1 / 16
    Dom w pięknym Lubomierzu

    Lubomierz

    • 680 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w bardzo dobrym miejscu, przy drodze asfaltowej, w miejscowości Lubomierz, ul. Majowa 22. Całość jest murowana z cegły, budynek mieszkalny jest ocieplony, wykonano now...

  • Dom Mirsk

    Mirsk

    • 375 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu domu wolnostojącego z ogrodem położonego w miejscowości Mirsk. Dom o powierzchni 68 m2 posadowiony na działce o powierzchni 14,99 arów. Dom...

  • komfortowy dom z pięknym ogrodem

    Milików

    • 790 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu domu wolnostojącego w Milikowie, gmina Nowogrodziec. Dom jest usytuowany na działce o pow. 800 m2 i ma powierzchni 105,17 m2. Do tego dochodz...

  • Dom jednorodzinny na sprzedaż
    1 / 15
    Dom jednorodzinny na sprzedaż

    Gryfów Śląski

    • 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zapraszam do zakupu wyjątkowo taniego domu jednorodzinnego w Gryfowie Śląskim w pobliżu Karkonoszy, Gór Izerskich i Jeziora Leśniańskiego. Nieruchomość położona jest na kameralnej...

  • Dom w Bieszczadach

    Smolnik

    • 265 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż , dom w Bieszczadach, usytuowany na działce o powierzchni 13 ar.Nieruchomość znajduje się w gminie Lutowiska w miejscowości Smolnik...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Miedziana

    • 250 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • DOM Z OGRODEM W GÓRACH ŚWIERADÓW - ZDRÓJ
    1 / 13
    DOM Z OGRODEM W GÓRACH ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

    Świeradów-Zdrój

    • 450 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wojciechów

    Wojciechów

    • 110 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 171 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu połowy domy wolnostojącego w miejscowości Wojciechów, powiat lwówecki, gmina Lubomierz. Nieruchomość o powierzchni 59,88 m2 składa się: z tr...

  • W centrum Gryfowa Śląskiego

    Gryfów Śląski

    • 470 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Sprzedam dom w centrum Gryfowa Śląskiego. Powierzchnia użytkowa 100m, 3 pokoje, hol, kuchnia, łazienka, dodatkowo strych i pomieszczenie gospodarcze. Wejście z ulicy na malutkie po...

  • Dom Niwnice

    Niwnice

    • 350 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nieruchomości w zabudowie bliźniaczej położonej w miejscowości Niwnice. Dom o powierzchni 102 m2 składa się z : PARTER: - kuchnia - łazie...