• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zwierzyniec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraszowice

(1)
  • Dom z potencjałem - Kraszowice!
    Dom z potencjałem - Kraszowice!

    Kraszowice

    • 269 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świetna oferta dla osób szukających domu z potencjałem w spokojnej okolicy! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 90 m², położony w spokojnej i zielonej miejsco...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Otok

    Otok

    • 138 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1400 m2 . Działka oznaczona nr 112/13 położona w miejscowości Otok w MPZP oznaczona symbolem O-MN22 tereny z...

  • 1 / 4
    Działka Otok

    Otok

    • 160 000 zł cena
    • 1 255 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1255 m2 . Działka oznaczona nr 112/14 położona w miejscowości Otok w MPZP oznaczona symbolem O-MN22 tereny z...

  • Dom Brzeźnik

    Brzeźnik

    • 950 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu atrakcyjnej nieruchomości położonej w miejscowości Brzeźnik (8 km od Bolesławca). Dom o powierzchni 450 m2 posadowiony na działce o powierzc...

  • Dom z dużym ogrodem w Rakowicach

    Rakowice

    • 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu z ogrodem w miejscowości Rakowice, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do Bolesławca Ta wyjątkowa nieruchomość w urokliwej...

  • Dom Ocice gm. Bolesławiec,
    1 / 11
    Dom Ocice gm. Bolesławiec,

    Ocice

    • 360 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położoną w miejscowości Ocice, zaledwie 12 km od Bolesław...

  • Działka budowlana Bożejowice gm. Bolesławiec,
    1 / 14
    Działka budowlana Bożejowice gm. Bolesławiec,

    Bożejowice

    • 330 000 zł cena
    • 2 264 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż dużą działkę budowlano-rolną o powierzchni 2264 m2 położoną w miejscowości Bożejowice. Działka 89/1 położona jest w bardzo atrakcyjn...

  • Działka inwestycyjna Bożejowice gm. Bolesławiec,
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Bożejowice gm. Bolesławiec,

    Bożejowice

    • 169 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w kształcie prostokąta w Bożejowicach, położone w spokojnej okolicy. Nieruchomość o powierzchni 24 arów w niedaleki...

  • Działka budowlana w Brzeźniku
    Działka budowlana w Brzeźniku

    Brzeźnik

    • 100 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Na sprzedaż mam działkę budowlaną w miejscowości Brzeźnik 8km od Bolesławca. Działka ma 930m2, nr ewidencyjny 339/13. Działka znajduje się 100m od szkoły, przedszkola i plac...