• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Węgliska
  • Błażowa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Niskiem

(14)
  • Na sprzedaż domek w Gwoźdźcu cena 189 000 zł!

    Gwoździec

    • 149 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Gwoździec, idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju.Domek o powierzchni około 55 m² przeznaczony jest do remontu.Budynek usyt...

  • Dom z dużą działką Jastkowice Pysznica
    1 / 7
    Dom z dużą działką Jastkowice Pysznica

    Jastkowice

    • 1 450 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli chciałbyś zamieszkać wśród natury a zarazem być blisko miasta ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania komfortowy dom w Jastkowicach położony na pięknej i dużej działce otocz...

  • Dom w stanie deweloperskim. Pilchów
    1 / 3
    Dom w stanie deweloperskim. Pilchów

    Pilchów

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony jest na 9 arowej działce, ogrodzonej, z bramą wjazdową przygotowaną do montażu siłownika. Jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym, którego bryła nawiązuje do t...

  • Dom w centrum Stalowej Woli
    1 / 11
    Dom w centrum Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 1 050 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam Państwu dom położony w Stalowej Woli przy głównej ulicy miasta. Działka ma powierzchnię 5,17a, jest zagospodarowana, teren jest ogrodzony, podjazd wyłożony kostką. Dom jes...

  • Przestronny dom typu kostka z garażem i tarasem
    1 / 16
    Przestronny dom typu kostka z garażem i tarasem

    Rudnik nad Sanem

    • 899 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny – Rudnik nad Sanem, ul. Mickiewicza Na sprzedaż dom jednorodzinny typu „kostka” z około 1970 roku, położony w miejscowości Rudnik nad Sanem przy ul....

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 2
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Pysznica

    • 800 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Pysznica. Dom w bardzo dobrej lokalizacji w centrum lecz jednak w zaciszu. Działka o powierzchni 17,2 ar. Dom składa się z dwóch połączon...

  • Stalowa Wola-Rozwadów nieduży dom
    1 / 3
    Stalowa Wola-Rozwadów nieduży dom

    Stalowa Wola

    • 448 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony w Stalowej Woli w dzielnicy Rozwadów. Dom postawiony jest na niedużej 2,5 arowej działce i ma powierzchnię ok. 100 m.kw. Jest to budynek...

  • Dom do wynajecia w nisku
    Dom do wynajecia w nisku

    Stalowa Wola

    • 3 009 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajecia dom lub pojedyncze pokoje w nisku i Stalowej woli

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Domek letniskowy wśród drzew

    Krzeszów

    • 260 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy niewielki domek letniskowy usytuowany w Krzeszowie w powiecie suskim.Domek został wybudowany na betonowych palach, ma pow. użytkową 25 m2, posiada salon z ane...

  • Dom Grębów Krawce

    Grębów

    • 790 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Aktualizacja - Nowa niższa cena! Twój wymarzony dom w spokojnej okolicy - gotowy do zamieszkania od zaraz! Możliwość zamiany na mieszkalnie ( preferencje do 2 kondygna...

  • DOM. Z dużym potencjałem pod Dzialalność!! +49 15218586166
    1 / 7
    DOM. Z dużym potencjałem pod Dzialalność!! +49 15218586166

    Stalowa Wola

    • 1 500 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 2 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    2w1...BEZ POŚREDNIKÓW I BEZ PROWIZJI !!!BEZ OBCIĄŻEŃ KREDYTOWYCH I HIPOTECZNYCH !!!! TELEFON: +49 152 185 86 166 E- mail. marian.borawski@ interia.eu . Sprzedaż budynku...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Stalowa Wola

    • 3 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brandwica

    • 865 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Jastkowice

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • dom murowany z gospodarstwem w Nowym Kamieniu

    Nowy Kamień

    • 390 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom murowany z działką i zabudowaniami gospodarskimi w miejscowości Nowy Kamień , nieopodal Sandomierza, u podnóża Gór Pieprzowych . To wspaniała okolica do życia i wypocz...

  • Dom do sprzedania

    Trześń

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedania nieruchomość położoną w Trześni koło Sandomierza. Na działce o pow. 67,97 ar znajduje się budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy z garażami Dom o powie...

  • Dom w Jadachach- powierzchnia 200m2- działka 8a

    Jadachy

    • 420 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w Jadachach. Dom o powierzchni 200m2 na działce 8a. Dom składa się z: parteru, piętra, poddasza i garażu. Na parterze znajduje się dwa pokoje, kuchnia, łazien...

  • Nowy dom do sprzedania

    Tarnobrzeg

    • 890 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedania dom jednorodzinny parterowy położony w Tarnobrzegu na os. Borów. Na działce o pow. 10,50 ar znajduje się parterowy budynek o pow. 142 m2 raz z garażem w bry...

  • Dom stan surowy, Tarnobrzeg, Stale

    Tarnobrzeg

    • 370 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 3 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam, mam do sprzedania dom w stanie surowym przy ulicy Profesora Pawłowskiego w Stalach na działce pow. 11 arów. Dom parterowy o powierzchni użytkowej 118,46 m², z dachem czteros...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Nowa Sarzyna

    • 579 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kamień

    • 329 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 1 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Szeregowy 168 m2 z Ogrodem - Idealna Przestrzeń dla Rodziny

    Tarnobrzeg

    • 815 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 4 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestawiam Państwu wyjątkową ofertę - dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 168 m2 usytuowany na działce o powierzchni 263 m2 z zaprojektowanym ogrodem w doskonałej l...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Sarzyna

    • 1 050 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w Nowej Dębie
    Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w Nowej Dębie

    Nowa Dęba

    • 250 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zabudowie szeregowej, połączony z budynkiem wielofunkcyjnym, należącym do religii " Świadkowie Jehowy w Polsce", w którym znajduje się świetlica oraz mieszkania. Dom...

  • Sprzedam dom w Nowej Dębie
    Sprzedam dom w Nowej Dębie

    Nowa Dęba

    • 850 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom znajdujący się w Nowej Dębie przy ulicy Jagodowa 6. Na parterze są trzy pokoje kuchnia i łazienka oraz kotłownia, piwnica, przedpokój i prysznic. Na pierwszym piętrze...

  • Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska
    1 / 5
    Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska

    Jelna

    • 230 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA ATRAKCYJNA CENA !! Lokalizacja: Jelna , gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych miast, ok. 2 km [ 3mim ] do G...

  • Dom 154m2 w pięknym miejscu | Sandomierz

    Sandomierz

    • 349 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 2 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego położonego w spokojnej i urokliwej dzielnicy Sandomierza – Błonie. To idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą i jedno...

  • Dom Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 390 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 1 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom, garaż, sklep - na działce 11 ar - Stare Miasto gmina Leżajsk Witam. Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę domu w Starym Mieście koło Leżajska. Ni...

  • Dom Nowa Sarzyna Łętownia

    Nowa Sarzyna

    • 168 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości na wyłączność . Na sprzedaż dom do remontu wraz z budynkami gospodarczymi , położony w Łętownia gm.Nowa Sarzyna...

  • Dom mieszkalny wolnostojący oraz oddzielny garaż z komórką
    1 / 6
    Dom mieszkalny wolnostojący oraz oddzielny garaż z komórką

    Janów Lubelski

    • 720 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny + oddzielny garaż z komórką. Dom nadaje się do zamieszkania. Położony jest na działce 4,6 ara. Jest to dom piętrowy z podpiwniczeniem i balkonami, z ogrz...

  • Dom sokołów małopolski sokołów małopolski

    Sokołów Małopolski

    • 1 349 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z 20015r. o powierzchni całkowitej 140 m², usytuowany na16 arowej działce z dojazdem z drogi asfaltowej . Zlokalizowany w spokojnej...

  • Dom Raniżów

    Raniżów

    • 4 300 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny do wynajęcia - Raniżów | działka 10,97 ar Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Raniżów k. Kolbus...

  • DO SPRZEDAŻY DOM DO WEJŚCIA W OKOLICY KURYŁÓWKI
    1 / 12
    DO SPRZEDAŻY DOM DO WEJŚCIA W OKOLICY KURYŁÓWKI

    Kuryłówka

    • 619 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 2 548 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w okolicy KURYŁÓWKI, gmina Kuryłówka, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mi...

  • Dom Brzóza Królewska gm. Leżajsk,
    1 / 15
    Dom Brzóza Królewska gm. Leżajsk,

    Brzóza Królewska

    • 549 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    __________ Z przyjemnością prezentujemy ofertę przedsprzedaży nowoczesnych domów wolnostojących, realizowane według projektu ARCHON „Dom w szyszkowcach 8”, położone w miejscowości...

  • Dom na wynajem
    1 / 14
    Dom na wynajem

    Tarnobrzeg

    • 2 900 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Oferuję do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni 95 m² w Tarnobrzegu na spokojnym osiedlu Wielowies,5 km od pięknego Sandomierza .Nieruchomość jest umeblowana i gotowa do zamies...

  • Sprzedaż domu
    1 / 12
    Sprzedaż domu

    Sandomierz

    • 850 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuje dom z 5 pokojani 2 łazienkami dużą kuchnią 2 korytarzami klatką schodową 2 balkonami 2 tarasami 2 garażami kotłownią i piwnicą, dom jest ocieplony wnmienione okna i dzwi da...

  • NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE
    1 / 12
    NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE

    Górno

    • 550 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości GÓRNO, gmina Sokołów Małopolski, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie. Dom usytuowany na działce w kształcie zbliżony...

  • Dom do remontu + budynek 280 m², 25 arów
    1 / 4
    Dom do remontu + budynek 280 m², 25 arów

    Zawierzbie

    • 230 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie Biura Nieruchomości Millenium Home na sprzedaż dom do kapitalnego remontu z budynkiem gospodarczym w dobrym stanie położony w miejscowości Zawierzbie 61, gmina Samborzec,...

  • Dom Nowa Dęba Nowa Dęba

    Nowa Dęba

    • 569 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 3 093 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu w miejscowości Nowa Dęba , idealnego dla osób ceniących sobie spokój oraz dogodną lokalizację. Ten 3-po...

  • Dom w otulinie lasu - piękny i komfortowy
    1 / 7
    Dom w otulinie lasu - piękny i komfortowy

    Osówek

    • 30 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Potok Wielki - Osówek Oferujemy do wynajęcia na doby klimatyczny, drewniany budynek o powierzchni 80 m², położony na działce 500 m² w malowniczej wiosce Osówek, niedaleko Maliniec...

  • DO SPRZEDAŻY DOM W PRZYCHOJCU
    1 / 16
    DO SPRZEDAŻY DOM W PRZYCHOJCU

    Przychojec

    • 320 000 zł cena
    • 1 362 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości PRZYCHOJEC , w powiecie leżajskim, gmina Leżajsk, województwo podkarpackie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni...

  • Dom Gorzyce

    Gorzyce

    • 419 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa domy w cenie jednego zlokalizowane w malowniczej miejscowości Gorzyce, gmina Nowy Żmigród. Prezentowana nieruchomość obejmuj...

  • Dom Gorzyce

    Gorzyce

    • 134 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Gorzyce, gmina Nowy Żmigród. Prezentowana nieruchomość obejmuje częściowo drewnia...