• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wiśniowa Góra
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Mirskiem

(19)
  • Dom z 4 mieszkaniami - 209,2 m²  Olszyna
    1 / 16
    Dom z 4 mieszkaniami - 209,2 m² Olszyna

    Olszyna

    • 420 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m² położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje...

  • Poniemiecki dom ze stodołą i dużą działką
    1 / 8
    Poniemiecki dom ze stodołą i dużą działką

    Mała Kamienica

    • 999 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 2 523 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaży poniemiecki dom z 1919r. na działce o pow. 2366mkw oraz stodoła i ziemia rolna o łącznej pow. 0,93ha. To wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej okolicy z bezpo...

  • Na sprzedarz dom w Kromnowie/ Kromnów Izery, Karkonosze
    1 / 9
    Na sprzedarz dom w Kromnowie/ Kromnów Izery, Karkonosze

    Kromnów

    • 900 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez pośredników! Na sprzedaż dom w Kromnowie położony na działce o wielkości 1900m2. Cały dom posada 4 kondygnacje, a jego całkowita powierzchnia wynosi 200m2. Pierwsza kondygnacja...

  • Bliźniak, 4 pokoje, salon.
    1 / 14
    Bliźniak, 4 pokoje, salon.

    Kamień

    • 798 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na dużej działce w spokojnym i cichym miejscu, kilka minut od Wrocławia. Układ pomieszczeń: Parter Salon połączony z kuchnią 34,67 m2Ła...

  • Dom Ubocze
    1 / 11
    Dom Ubocze

    Ubocze

    • 219 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Ubocze, gmina Gryfów Śląski, powiat lwówecki. Posiadłość zajmuje tere...

  • Dom Kamień gm. Długołęka
    1 / 15
    Dom Kamień gm. Długołęka

    Kamień

    • 26 000 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 23 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zabytkowy pałac na sprzedaż 25 ha, prywatny park | okolice Wrocławia, Dolny Śląsk Na sprzedaż zabytkowy pałac z XIX wieku, położony w okolicach Wrocławia, na terenie o powierzchni...

  • Sprzedam dom
    1 / 5
    Sprzedam dom

    Pławna Dolna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony w pięknej okolicy nowy dach elewacja okna wewnącz do małego remontu

  • Dom w pięknym Lubomierzu
    1 / 16
    Dom w pięknym Lubomierzu

    Lubomierz

    • 680 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w bardzo dobrym miejscu, przy drodze asfaltowej, w miejscowości Lubomierz, ul. Majowa 22. Całość jest murowana z cegły, budynek mieszkalny jest ocieplony, wykonano now...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dla inwestora Pensjonat
    1 / 16
    Dla inwestora Pensjonat

    Szklarska Poręba

    • 3 650 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna Willa o funkcji apartamentów na wynajem. Willa jest usytuowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Szklarskiej Porębie, z bliskością do wielu atrakcji w centru...

  • Dom jednorodzinny na sprzedaż
    1 / 15
    Dom jednorodzinny na sprzedaż

    Gryfów Śląski

    • 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zapraszam do zakupu wyjątkowo taniego domu jednorodzinnego w Gryfowie Śląskim w pobliżu Karkonoszy, Gór Izerskich i Jeziora Leśniańskiego. Nieruchomość położona jest na kameralnej...

  • Dom w Bieszczadach

    Smolnik

    • 265 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż , dom w Bieszczadach, usytuowany na działce o powierzchni 13 ar.Nieruchomość znajduje się w gminie Lutowiska w miejscowości Smolnik...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Miedziana

    • 250 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • DOM Z OGRODEM W GÓRACH ŚWIERADÓW - ZDRÓJ
    1 / 13
    DOM Z OGRODEM W GÓRACH ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

    Świeradów-Zdrój

    • 450 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wojciechów

    Wojciechów

    • 110 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 171 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu połowy domy wolnostojącego w miejscowości Wojciechów, powiat lwówecki, gmina Lubomierz. Nieruchomość o powierzchni 59,88 m2 składa się: z tr...

  • W centrum Gryfowa Śląskiego

    Gryfów Śląski

    • 470 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Sprzedam dom w centrum Gryfowa Śląskiego. Powierzchnia użytkowa 100m, 3 pokoje, hol, kuchnia, łazienka, dodatkowo strych i pomieszczenie gospodarcze. Wejście z ulicy na malutkie po...

  • Dom Niwnice

    Niwnice

    • 350 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nieruchomości w zabudowie bliźniaczej położonej w miejscowości Niwnice. Dom o powierzchni 102 m2 składa się z : PARTER: - kuchnia - łazie...

  • 1 / 3
    Wolnostojący Dom Do Remontu w Gryfowie Śląskim (Zielona 7)

    Gryfów Śląski

    • 324 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dwukondygnacyjny dom (rok budowy 1985, 105 m2 powierzchni mieszkalnej) z wielopoziomowym podpiwniczeniem (do 80 m2) na uzbrojonej działce (W,G,E) z ogrodem...

  • Sprzedam dom 80m²

    Rząsiny

    • 239 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 80m2. na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni łazienki. Do mieszkania przynależy działka rekreacyjna. Więce...

  • 1/2 Domu 200 m2 + działka 1,5 ha

    Ubocze

    • 480 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania 1/2 domu plus działka 1,5ha w przepięknej, zielonej okolicy. Teren zintegrowany w całość (dom+sady+grunty). Możliwość wytyczenia kliku działek pod zabudowę jednorodzi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Brzeźnik

    Brzeźnik

    • 950 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu atrakcyjnej nieruchomości położonej w miejscowości Brzeźnik (8 km od Bolesławca). Dom o powierzchni 450 m2 posadowiony na działce o powierzc...

  • Dom Łaziska

    Łaziska

    • 820 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu domu parterowego wolnostojącego z dwoma garażami położonego na działce o powierzchni 422 m2 w miejscowości Łaziska. Atrakcyjna nieruchomość...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krzewina

    • 1 100 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mysłakowice

    • 770 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Krzewina

    • 395 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Mysłakowice

    • 770 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wykroty

    • 569 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 19
    Dom dwór, zamek, pałac

    Bobrów

    • 3 000 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 27 523 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żeliszów

    • 900 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Staniszów

    • 512 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Łomnica

    • 1 200 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Opolno-Zdrój

    • 329 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jeżów Sudecki

    • 2 800 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Podgórzyn

    • 3 500 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 11 946 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Podgórzyn

    Podgórzyn

    • 3 500 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie rezydencjonalnej położonego w Karkonoszach w miejscowości Podgórzyn powiat Karkonoski u stóp Chojnika. Nieruchomość usytuowana na działkach o...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wojcieszyce

    • 599 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • komfortowy dom z pięknym ogrodem

    Milików

    • 790 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu domu wolnostojącego w Milikowie, gmina Nowogrodziec. Dom jest usytuowany na działce o pow. 800 m2 i ma powierzchni 105,17 m2. Do tego dochodz...

  • Dom z dużym ogrodem w Rakowicach

    Rakowice

    • 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu z ogrodem w miejscowości Rakowice, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do Bolesławca Ta wyjątkowa nieruchomość w urokliwej...

  • Dom w Miłkowie z widokiem na Śnieżkę
    1 / 15
    Dom w Miłkowie z widokiem na Śnieżkę

    Miłków

    • 799 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w Miłkowie – 138 m², działka 1194 m², widok na Śnieżkę! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 137,9 m², położony w spokojnej, malowniczej miejsc...

  • Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra
    1 / 14
    Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra

    Wojanów

    • 920 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM JEDNORODZINNY W PRZEPIĘKNEJ OKOLICY. Posiadam do sprzedania dom jednorodzinny 150m2, wolnostojący położony na działce 900m2 w urokliwej wsi Wojanów (województwo dolnośląskie,...

  • Dom Podgórzyn rynek pierwotny

    Podgórzyn

    • 859 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    REKA Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nowopowstającą inwestycją IDYLLA II w malowniczo-turystycznej miejscowości Podgórzyn. Nieruchomości w zabudowie szeregowej i bli...

  • Dom Mysłakowice,
    1 / 3
    Dom Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 590 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, 3-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 94 m², położony na malowniczej działce w miejscowości Mysłakowice, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje się w spo...

  • Dom Ocice gm. Bolesławiec,
    1 / 11
    Dom Ocice gm. Bolesławiec,

    Ocice

    • 360 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położoną w miejscowości Ocice, zaledwie 12 km od Bolesław...

  • Dom w sercu Karkonoszy oaza spokoju i przygody
    1 / 16
    Dom w sercu Karkonoszy oaza spokoju i przygody

    Sosnówka

    • 1 675 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 16 263 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom w sercu Karkonoszy – Twoja oaza spokoju i przygody! Marzysz o własnym kącie w malowniczy...

  • Dom  gm. Podgórzyn, Nowa
    Dom gm. Podgórzyn, Nowa

    Miłków

    • 749 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rekreacyjny domek w Podgórzynie (k. Jeleniej Góry) - modnej bazie wypadowej Dolnego Śląska. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-Opuchlik [tel] Dom z wykończeniem pod klucz ( kuchnia...

  • FAJNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z WIDOKAMI NA GÓRY ! Karpacz
    1 / 11
    FAJNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z WIDOKAMI NA GÓRY ! Karpacz

    Staniszów

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bardzo ładny dom wolnostojący, posadowiony na dużej i zagospodarowanej działce o pow. 1500 m2 w Staniszowie, zaledwie 5 min jazdy autem od Jeleniej Góry. Na powierzchnię domu 150 m...

  • Dom Parzyce gm. Nowogrodziec,
    1 / 15
    Dom Parzyce gm. Nowogrodziec,

    Parzyce

    • 750 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej i zadbanej nieruchomości położonej w miejscowości Parzyce. To idealna propozycja dla osób cen...

  • Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką
    Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką

    Żeliszów

    • 95 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam segment domu z osobnym wejściem w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z działką o pow. ok. 3,5 ara; z osobnym wejściem (do wyboru parter lub I-wsze piętro). Budyn...

  • Dom z potencjałem - Kraszowice!
    Dom z potencjałem - Kraszowice!

    Kraszowice

    • 269 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świetna oferta dla osób szukających domu z potencjałem w spokojnej okolicy! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 90 m², położony w spokojnej i zielonej miejsco...

  • Dom Brunów gm. Chocianów
    Dom Brunów gm. Chocianów

    Brunów

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w świetnej lokalizacji niedaleko Lubina. Dom usytuowany na działce 99 arów. Działka budowlana, po zakupie możliwość podzielenia d...