• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kruszwicą

(81)
  • DOM – OKAZJA !!! od osoby prywatnej bez pośredników - Z DODATKOW...

    Krusza Zamkowa

    • 420 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM – OKAZJA !!! od osoby prywatnej Z DODATKOWĄ ODRĘBNĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ W CENIE !!! - dom parterowy, wolnostojący, o powierzchni mieszkalnej ok.200 mk, (z możliwością adapta...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Budzisław Górny

    Budzisław Górny

    • 389 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny z możliwością adaptacji na cele mieszkalne. Budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym wybudowany w 2000r. Położony w odległości 3km od Jez....

  • Domy deweloperskie – Okolice Ślesina, Skulska

    Skulsk

    • 550 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Skulsk – Nowoczesne Osiedle Domów Deweloperskich

    Skulsk

    • 420 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 078 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dom Zaborowo ul.

    Zaborowo

    • 1 370 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 713 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zabytkowa nieruchomość w gminie Książ Wielkopolski.Pałac z początku XXw. wraz z okalającym go parkiem z początku XIXw.Na terenie parku oprócz pałacu znajduje się stary budynek hydr...

  • Dom z zabytkowymi meblami blisko jeziora - Skulsk
    1 / 13
    Dom z zabytkowymi meblami blisko jeziora - Skulsk

    Skulsk

    • 259 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzy Ci się dom z dawnymi, zabytkowymi meblami a może chciałbyś przyjeżdżać na wakacje w urokliwe miejsce blisko jeziora aby odpocząć od codzienności? Jeśli tak to mamy dla Ciebie...

  • Pod Rzeszowem w zielonej okolicy

    Dąbrowa

    • 412 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia dom w stanie surowym otwartym - na sprzedaż. Nieruchomość ma być gotowa w II kwartale 2024 roku. Istnieje również możliwość doprowad...

  • Dom  Wieniec z wielkim potencjałem. Super okazja
    1 / 6
    Dom Wieniec z wielkim potencjałem. Super okazja

    Wieniec » ul. Parkowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dąbrowa - dom gotowy do zamieszkania blisko jezior

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom - Dąbrowa, gm. Ludwin - piękna nieruchomość z urządzoną działką, własnym lasem i szybkim dojazdem do jezior Pojezierza Łęczyńsko-WłodawskiegoW ofercie dom wolnostojący idealny...

  • SIEDLISKO W WÓJCINIE   169 tys - JEZIORO WÓJCIŃSKI
    1 / 8
    SIEDLISKO W WÓJCINIE 169 tys - JEZIORO WÓJCIŃSKI

    Wójcin

    • 169 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Mokre

    • 1 299 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 3 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom do remontu w spokojnej okolicy
    1 / 20
    Dom do remontu w spokojnej okolicy

    Kijewo

    • 320 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Gmina Wilczyn – Dom z gruntem rolnym 1,74 ha

    Wilczyn

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dom blisko lasu i jeziora - Skubarczewo gm.Orchowo
    1 / 16
    Dom blisko lasu i jeziora - Skubarczewo gm.Orchowo

    Skubarczewo

    • 499 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 2 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 209,45 m2. Dom pobudowany w technologii tradycyjnej murowanej w...

  • Luksusowa Posiadłość/Jezioro Głąbokie

    Sławoszewo » ul. Złota

    • 3 550 000 zł cena
    • 399 m2 powierzchnia
    • 8 898 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa Posiadłość z Klasą: Prestiżowa Rezydencja w Otoczeniu Elegancji i ZieleniTa wyjątkowa rezydencja położona jest na przestronnej działce o powierzchni 2976 m², w otoczeniu...

  • Jezioro Gopło – Klimatyczna Posiadłość

    Skulsk

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam domy deweloperskie

    Lisewo

    • 550 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ? Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Przedstawiamy wyjątkową ofertę domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim, położonych w malowniczej okolicy Ślesina i Skulska. To ide...

  • Skulsk, ul. Piaski - dom bliźniak na sprzedaż
    1 / 12
    Skulsk, ul. Piaski - dom bliźniak na sprzedaż

    Skulsk

    • 380 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przestronnego domu, który możesz zaaranżować według własnego gustu, tworząc idealne miejsce do życia dla swojej rodziny? Ta nieruchomość to doskonała okazja! Na sprzedaż p...

  • Piękny dom w miejscowości Wilczogóra na sprzedaż
    1 / 13
    Piękny dom w miejscowości Wilczogóra na sprzedaż

    Wilczogóra

    • 449 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 119,44 m2. Dom komfortowy, przytulny o dob...

  • !OBIEKT REKREACYJNY! 4300M2!! 1 LINIA BRZEGOWA !!!
    !OBIEKT REKREACYJNY! 4300M2!! 1 LINIA BRZEGOWA !!!

    Gawrony

    • 5 500 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 1 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż połowa domu -Zajezierze gm. Małdyty

    Zajezierze

    • 295 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

  • Na sprzedaz dom w Skulsku
    1 / 9
    Na sprzedaz dom w Skulsku

    Skulsk

    • 450 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 3 720 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy zadbany, murowany dom z 2002 roku, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 825 m². Budynek jest ocieplony, wyposażony w okna PCV oraz ogrzewanie na ekogr...

  • Dom w Morzyczynie–Standard Premium - J. Miedwie

    Morzyczyn » ul. Szmaragdowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 9 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w Morzyczynie – Standard Premium blisko Jeziora Miedwie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego...

  • Dom LETNISKOWY Wielkopolska
    Dom LETNISKOWY Wielkopolska

    Ostrowo

    • 349 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom LETNISKOWY 80 m2 na działce 350 m2 w miejscowości Ostrowo nad Jeziorem Powidzkim - Wielkopolska. Parter: łazienka z prysznicem/ salon z aneksem kuchennym/ mała sypial...

  • Dom Oporówek gm. Łabiszyn
    1 / 4
    Dom Oporówek gm. Łabiszyn

    Oporówek

    • 840 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 93 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam cale gospodarstwo z lasem! Doskonała Inwestycja na farmę Fotowoltaiczną!!! Sprzedam nieruchomość rolną w Oporowie gm.Łabiszyn (powiat Żnin, woj.kujawsko pomorskie)...

  • Skulsk – Nowoczesne Osiedle Domów Deweloperskich
    1 / 11
    Skulsk – Nowoczesne Osiedle Domów Deweloperskich

    Skulsk

    • 420 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 078 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam jednorodzinne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Skulsku. Nowoczesne domy parterowe z poddaszem użytkowym zlokalizowane w malowniczej, cichej i spokojne...

  • Ślesin – Dom w urokliwej okolicy

    Żółwieniec

    • 850 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dom Złotniki Kujawskie

    Złotniki Kujawskie

    • 499 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 2 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom dla dwóch rodzin Dom o powierzchni ok.169m2 posadzony na działce o powierzchni 620 Budynek składa się z dwóch kondygnacji, na ka...

  • Ładne Siedlisko 2866m2 z domem 124m2 - Kijowiec
    Ładne Siedlisko 2866m2 z domem 124m2 - Kijowiec

    Kijowiec

    • 277 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 2 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi położone w miejscowości Kijowiec (21-512), gm. Zalesie, powiat Bialski. Na ogrodzonej w całości działce o powierzchni 2866m...

  • Dom Wola Kożuszkowa

    Wola Kożuszkowa

    • 1 550 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 5 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Okazała nieruchomość z potencjałem gospodarczym Przedstawiamy Państwu dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi, ogrodem oraz dodatkowym terenem do...

  • Liszkowo, mieszkanie z ogrodem, garażem w domu.

    Liszkowo

    • 300 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 1 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta ceniąc sobie spokój, bliskość natury w niedalekim kompleksie lasów i jezior ?Oferuję na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie trzy pokoj...