• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Ząbki +20 km
  • Otwock +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Izbicą Kujawską

(28)
  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Dębianki

    • 399 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 2 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • SPRZEDAM DOM W POBLIŻU DWÓCH JEZIOR!
    1 / 14
    SPRZEDAM DOM W POBLIŻU DWÓCH JEZIOR!

    Bycz

    • 315 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 3 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sokołowo

    • 649 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Samodzielny dom z ogrodzoną działką nad jeziorem Szczytnowsk
    1 / 16
    Samodzielny dom z ogrodzoną działką nad jeziorem Szczytnowsk

    Ługowiska

    • 250 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    SEZON 2026 OFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA. Zapraszam do wynajmu na wyłączność letniska z samodzielnym, wolnostojącym, murowanym, ogrodzonym domem rekreacyjnym w Ługowiskach n...

  • Domki z bala przy plaży nad Głuszyńskim Orle 72B

    Orle

    • 300 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Domki, domek z bala nad jeziorem Głuszyńskim Orle wynajem, wypoczynek, plaża. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z wypoczynku w malowniczej miejscowości Orle, kt...

  • 1 / 4
    Dom z widokiem na jezioro

    Przedecz

    • 395 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z widokiem na jezioro o pow. ok. 100m2 usytuowany na działce o pow. 703m2 w miejscowości Przedecz. Na parterze: salon, pokój telewizyjny z tarasem, kuchnia, schowa...

  • Sompolno – dom przy Rynku

    Sompolno

    • 300 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dom LETNISKOWY Wielkopolska
    Dom LETNISKOWY Wielkopolska

    Ostrowo

    • 349 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom LETNISKOWY 80 m2 na działce 350 m2 w miejscowości Ostrowo nad Jeziorem Powidzkim - Wielkopolska. Parter: łazienka z prysznicem/ salon z aneksem kuchennym/ mała sypial...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Domy deweloperskie – Okolice Ślesina, Skulska

    Skulsk

    • 550 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Skulsk – Nowoczesne Osiedle Domów Deweloperskich

    Skulsk

    • 420 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 078 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dom w cenie mieszkania Piotrkowice, gm. Ślesin
    1 / 11
    Dom w cenie mieszkania Piotrkowice, gm. Ślesin

    Piotrkowice

    • 279 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwa uwadze atrakcyjną nieruchomość w Piotrkowicach, gm. Ślesin, tylko 5min do jeziora. Dom o pow. 40m2 składa się z aneksu kuchennego, pokoju, łazienki z WC oraz wiatr...

  • siedlisko sprzedam
    1 / 4
    siedlisko sprzedam

    Kaleń Mała

    • 339 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom z lat 70-tych XX wieku przy asfaltowej drodze powiatowej zaledwie 5km od miasta Kłodawa ( Kopalnia Soli) i 25 km od miasta powiatowego Koło. Dom o powierzchni 90m2...

  • Dom z zabytkowymi meblami blisko jeziora - Skulsk
    1 / 13
    Dom z zabytkowymi meblami blisko jeziora - Skulsk

    Skulsk

    • 259 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzy Ci się dom z dawnymi, zabytkowymi meblami a może chciałbyś przyjeżdżać na wakacje w urokliwe miejsce blisko jeziora aby odpocząć od codzienności? Jeśli tak to mamy dla Ciebie...

  • Sprzedam dom - Rożek Krzymowski
    1 / 15
    Sprzedam dom - Rożek Krzymowski

    Rożek Krzymowski

    • 299 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam parterowy domek, bez podpiwniczenia z poddaszem nieużytkowym w stanie surowym. Budynek mieszkalny jednorodzinny położony jest na działce 84/14 i 84/16 ( 801 m2) w Rożku Kr...

  • Na sprzedaż - dom, siedlisko przy zbiorniku wodnym - Gmina O
    1 / 9
    Na sprzedaż - dom, siedlisko przy zbiorniku wodnym - Gmina O

    Łuczywno

    • 255 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 2 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż - dom, siedlisko przy zbiorniku wodnym - Gmina Osiek Mały Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w gminie Osiek Mały, powiat kolski. Położenie...

  • Chełmce gm Kruszwica dom na sprzedaż
    1 / 11
    Chełmce gm Kruszwica dom na sprzedaż

    Chełmce

    • 215 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom dla dużej rodziny Grzegorzew
    Dom dla dużej rodziny Grzegorzew

    Grzegorzew

    • 470 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Licheń Stary – Dom Mieszkalny lub Pod Inwestycję

    Licheń Stary

    • 420 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Domek rekreacyjny z piękną działką - gm. Kościelec
    1 / 12
    Domek rekreacyjny z piękną działką - gm. Kościelec

    Kościelec

    • 470 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, idealną dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą, a zarazem wygody i nowoczesnych rozwiązań. Na działce o powierzchni 32 ar zn...

  • Siedlisko w Barłogach gm. Kurów 35 kw. do Lublina.

    Barłogi

    • 360 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko z domem z drewna po generalnym remoncie o pow. 58 m2 na dużej działce o pow. 6650 m2 w m. Barłogi w pięknej okolicy gm. Kurów pow. puławski 35 km od Lublina...

  • Jezioro Gopło – Klimatyczna Posiadłość

    Skulsk

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dom na sprzedaż, Osiek Mały
    1 / 16
    Dom na sprzedaż, Osiek Mały

    Osiek Mały

    • 275 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chciałbyś zamieszkać w spokojnej okolicy, w domku z ogrodem za rozsądną cenę? Lubisz kontakt z naturą i szukasz odskoczni od gwaru miejskiego? Na sprzedaż dom położony miejscowoś...

  • Dom na wsi w otoczeniu natury - Podgór, gmina Kramsk
    1 / 14
    Dom na wsi w otoczeniu natury - Podgór, gmina Kramsk

    Podgór

    • 495 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wsi w otoczeniu natury - Podgór, gmina Kramsk Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, gdzie odnajdziesz spokój i harmonię z naturą, a jednocześnie nie zr...

  • Sprzedam domy deweloperskie

    Lisewo

    • 550 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ? Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Przedstawiamy wyjątkową ofertę domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim, położonych w malowniczej okolicy Ślesina i Skulska. To ide...

  • Skulsk, ul. Piaski - dom bliźniak na sprzedaż
    1 / 12
    Skulsk, ul. Piaski - dom bliźniak na sprzedaż

    Skulsk

    • 380 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przestronnego domu, który możesz zaaranżować według własnego gustu, tworząc idealne miejsce do życia dla swojej rodziny? Ta nieruchomość to doskonała okazja! Na sprzedaż p...

  • !OBIEKT REKREACYJNY! 4300M2!! 1 LINIA BRZEGOWA !!!
    !OBIEKT REKREACYJNY! 4300M2!! 1 LINIA BRZEGOWA !!!

    Gawrony

    • 5 500 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 1 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym
    1 / 12
    Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym

    Witowo

    • 325 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnego domu położonego w spokojnej miejscowości Witowo gm. Osiek Mały. Dom wykończony do etapu surowego zamkniętego. Bu...

  • Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym
    1 / 11
    Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym

    Witowo

    • 340 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Na sprzedaz dom w Skulsku
    1 / 9
    Na sprzedaz dom w Skulsku

    Skulsk

    • 450 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 3 720 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy zadbany, murowany dom z 2002 roku, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 825 m². Budynek jest ocieplony, wyposażony w okna PCV oraz ogrzewanie na ekogr...

  • Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski
    1 / 16
    Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski

    Wewierz

    • 690 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 1 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko poważne oferty; bez jakiejkolwiek negocjacji! W chwili obecnej oferta bezpośrednia! Dworek leży w samym sercu Polski!, więc bez problemu da się dojechać do każdej części Pol...

  • Sprzedam dom w osieku małum
    1 / 5
    Sprzedam dom w osieku małum

    Osiek Mały

    • 590 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 729 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Osieku Małym Dom w stanie deweloperskim położony na dużej działce 16ara. Dach pokryty dachówką ściany cegła tnki ,posadzki ogrzewanie podłogowe elewacja . Bardzo ł...

  • Dom Święciec

    Święciec

    • 560 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 2 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w cichej i malowniczej okolicy w miejscowości Święciec w gminie Kramsk. Oferta posiada szereg atutów, z których najważniejsze to: Lokalizacja - bezpośredn...

  • Dom z pompą ciepła, PV i klimatyzacją
    1 / 12
    Dom z pompą ciepła, PV i klimatyzacją

    Grzegorzew

    • 649 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego z 2017 roku. Dom wybudowany z cegły ceramicznej Porotherm. Dach pokryty dachówką z folią dachową, strop ocieplony wełną 40 cm, fundament izolo...

  • Licheń Stary – Dom Mieszkalny lub Pod Inwestycję
    1 / 16
    Licheń Stary – Dom Mieszkalny lub Pod Inwestycję

    Licheń Stary

    • 420 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nieruchomość o łącznej powierzchni 965 m2 zlokalizowaną w pobliżu centrum Lichenia Starego. Działka gruntu zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o pow. zabudo...

  • Skulsk – Nowoczesne Osiedle Domów Deweloperskich
    1 / 11
    Skulsk – Nowoczesne Osiedle Domów Deweloperskich

    Skulsk

    • 420 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 078 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam jednorodzinne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Skulsku. Nowoczesne domy parterowe z poddaszem użytkowym zlokalizowane w malowniczej, cichej i spokojne...

  • Sprzedam dom w Licheniu Starym
    1 / 12
    Sprzedam dom w Licheniu Starym

    Licheń Stary

    • 690 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma budynkami z częścią mieszkalną oraz urządzonymi pokojami noclegowymi, w okolicy lasów i Jeziora Licheńskiego, zlokalizowana w turystycznej...

  • Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski!
    Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski!

    Wewierz

    • 690 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko poważne oferty! Dworek leży w samym sercu Polski!, więc bez problemu da się dojechać do każdej części Polski. Bardzo dobra lokalizacja. Posesja usytuowana jest tuż przy drod...

  • Ładne Siedlisko 2866m2 z domem 124m2 - Kijowiec
    Ładne Siedlisko 2866m2 z domem 124m2 - Kijowiec

    Kijowiec

    • 277 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 2 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi położone w miejscowości Kijowiec (21-512), gm. Zalesie, powiat Bialski. Na ogrodzonej w całości działce o powierzchni 2866m...