• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Izbica Kujawska
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Izbicą Kujawską

(28)
  • Dom 7 pokoi, duża działka Dęby Szlacheckie
    1 / 11
    Dom 7 pokoi, duża działka Dęby Szlacheckie

    Dęby Szlacheckie

    • 569 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom jednorodzinny z dużym potencjałem – idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalnego układu i spokojnej lokalizacji. Ten wygodny dom jednorodzinny z...

  • Dom Biele

    Biele

    • 750 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 3 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny i komfortowy dom w spokojnej okolicy Parterowy dom budowany z dbałością o każdy szczegół, co przekłada się na solidność konstrukcji i...

  • Dom Mstowo

    Mstowo

    • 600 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom całoroczny piętrowy położony w miejscowości Mstowo w województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Chodecz. Dom wybudowany 20 lat temu z cegły, podpiwn...

  • Dom Mstowo

    Mstowo

    • 600 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom w cenie mieszkania okazja Do końca 04.2026r. Super Promo
    1 / 16
    Dom w cenie mieszkania okazja Do końca 04.2026r. Super Promo

    Pścinno

    • 280 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA PROMOCJA DO 15.05 2026 280.000 Raj dla Par Na sprzedaż – wyjątkowy dom z dużą działką i sadem Sprzedam dom po generalnym remoncie – w minimum 70% to nowy budynek. Położon...

  • Sompolno – dom przy Rynku
    1 / 14
    Sompolno – dom przy Rynku

    Sompolno

    • 300 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom jednorodzinny w cenie mieszkania w Sompolnie o pow. użytkowej około 65 m2 wraz z dwoma garażami. Nieruchomość świeżo po remoncie, do zamieszkania lub idealnie nadająca...

  • NOWOCZESNE GOSPODARSTWO O POW. 1,3 HA Z MŁODYM SADEM-MĄKOLNO
    1 / 12
    NOWOCZESNE GOSPODARSTWO O POW. 1,3 HA Z MŁODYM SADEM-MĄKOLNO

    Mąkolno

    • 1 500 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 9 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    NOWOCZESNE GOSPODARSTWO Z MŁODYM SADEM - Mąkolno, gm. Sompolno Szukasz gotowego biznesu i komfortowego domu dla dwóch rodzin? Ta oferta łączy nowoczesne technologie z doskonale pr...

  • Na sprzedaż urokliwa nieruchomość w lesie
    1 / 9
    Na sprzedaż urokliwa nieruchomość w lesie

    Kamieńczyk

    • 449 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej, zalesionej okolicy – idealne miejsce do wypoczynku, zaledwie ok. 230 metrów od jeziora! Dom o powierzchni 30 m² z m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przestronny piętrowy dom- gm. Przedecz
    1 / 13
    Przestronny piętrowy dom- gm. Przedecz

    Przedecz

    • 360 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu położonego w malowniczej i spokojnej okolicy gm. Przedecz. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego piętr...

  • Domek Nad Jeziorem Lubotyńskim

    Lubotyń

    • 599 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dom Lipiny gm. Margonin
    1 / 15
    Dom Lipiny gm. Margonin

    Lipiny

    • 300 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DOM W LIPINACH Gmina Margonin Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3337 m zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi. Duża część działki to...

  • Na sprzedaż Dom piętrowy w Babiaku
    1 / 9
    Na sprzedaż Dom piętrowy w Babiaku

    Babiak

    • 440 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nr oferty2091 Babiak Cena 440 000 PLN Powierzchnia 170 m2 Cena za m2 - 2 588,24 zł/m2 Działka 846m2, ogrodzona, uzbrojona. Dojazd z drogi gminnej asfaltowej Na sprzedaż Dom pięt...

  • Domki, domek z bala nad jeziorem Głuszyńskim przy plaży Orle 72 w...

    Orle

    • 390 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Domki, domek z bala nad jeziorem Głuszyńskim przy plaży Orle 72 wypoczynek Z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z wypoczynku w malowniczej miejscowości Orle, które...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Głuszynek

    • 290 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • Nowy dom z wyposażeniem -649 tys.
    1 / 11
    Nowy dom z wyposażeniem -649 tys.

    Holendry Bytońskie

    • 649 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom otoczony polami cisza i spokój przez cały rok
    1 / 14
    Dom otoczony polami cisza i spokój przez cały rok

    Bycz

    • 285 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • CAŁOROCZNY DOM NAD JEZIOREM GŁUSZYŃSKIMN
    1 / 16
    CAŁOROCZNY DOM NAD JEZIOREM GŁUSZYŃSKIMN

    Miłachówek

    • 1 100 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękny dom nad jeziorem
    1 / 17
    Piękny dom nad jeziorem

    Miłachówek

    • 849 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Lipiny

    • 360 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom z możliwościami - blisko natury, przyjemność.
    1 / 10
    Dom z możliwościami - blisko natury, przyjemność.

    Gradowo

    • 650 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 096 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości