• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ochojno
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Płaza

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Płaza

    • 1 000 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Chrzanów Śródmiwście ul. Aleja Henryka

    Chrzanów » ul. Aleja Henryka

    • 3 100 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. ŚCISŁE CENTRUM CHRZANOWA KAMIENICA 1100 M KW . MOŻLIWA ROZBUDOWA do około 2700 m2 powierzchni ( 1980 m2 powierzchni użytkowo mieszkalnej ok 720 m...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Chrzanów

    • 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 22
    Dom wolnostojący

    Chrzanów

    • 618 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wygiełzów

    • 1 390 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 5 168 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Karniowice

    • 2 590 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 7 574 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Karniowice

    • 1 199 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Karniowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Poręba Żegoty

    • 1 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Alwernia

    • 590 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żarki

    • 345 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący z dużym potencjałem !
    1 / 13
    Dom wolnostojący z dużym potencjałem !

    Nieporaz

    • 689 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w Nieporazie, gm. Alwernia Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80-tych, położony w miejscowości Nieporaz gmina Alwernia. Budynek o wymiarach w podstawi...

  • Dom wolnostojacy, stan deweloperski, bez PCC
    1 / 10
    Dom wolnostojacy, stan deweloperski, bez PCC

    Rudno

    • 750 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 881 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący Grojec, gm. Alwernia | BEZ podatku PCC | 109 m² | Działka 5 arów Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Grojec (gm. Alwernia), realizowany według...

  • Duży dom i duża działka przy DW780 pierwsza linia
    1 / 16
    Duży dom i duża działka przy DW780 pierwsza linia

    Wygiełzów

    • 1 390 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 5 168 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący Tel.: +48 [tel] Na sprzedaż duży dom wraz z budynkiem gospodarczym do remontu o powierzchni użytkowej 269,1 m2 z sześcioma osobnymi wejściami...

  • Dom Babice
    1 / 12
    Dom Babice

    Babice

    • 395 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Zagórze (gmina Babice), o pow. użytkowej około 85m2. Mieści się na działce o pow. 3,37a razem z budynkiem gospodarczym. Dodatkowo w cenie nieruc...

  • Dom Babice
    1 / 11
    Dom Babice

    Babice

    • 360 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 68,0 m2 w gm.Babice. Położony na działce liczącej 24,42 a. Nieruchomość składa się z piwnicy, parteru oraz poddasza. Gar...

  • Dom Karniowice

    Karniowice

    • 2 199 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 8 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej wynoszącej ok. 342,2m 2 położony na działce o pow. 15,74a w okolicy ul. Rycerskiej. Teren wokół ogrodzony i w pełni zagospodar...

  • Syndyk sprzeda udział 4/8 w domu w Alwerni
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział 4/8 w domu w Alwerni

    Alwernia

    • 258 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 1 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Ireny Benbenkowskiej - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadł...

  • Dom po remoncie - Sprzedaż - Trzebinia Osiedle Gaj
    1 / 16
    Dom po remoncie - Sprzedaż - Trzebinia Osiedle Gaj

    Trzebinia

    • 999 999 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro WYJĄTKOWY DOM POD LASEM KOMFORT, NATURA I POTENCJAŁ (TRZEBINIA, OSIEDLE GAJ) Cena: 999.999 P...

  • Dom Chrzanów
    1 / 15
    Dom Chrzanów

    Chrzanów

    • 779 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 3 315 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w Luszowicach (gmina Chrzanów), nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej ok. 168,18m 2 oraz budynkiem gospodarczym o pow. około 50m 2 . Dzi...

  • Sprzedam dom z dużą działką stodoła z siłą Olszyny
    1 / 2
    Sprzedam dom z dużą działką stodoła z siłą Olszyny

    Olszyny

    • 539 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 695 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom z przyszłością + stodoła z siłą 74 ary ziemi i lasu Lokalizacja: Ol...