• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przasnysz
  • Rokitno Szlacheckie
  • Wola Grzymkowa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Olszanka

(1)
  • Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,
    Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,

    Olszanka

    • 1 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwe siedlisko na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa Białostocka

    • 530 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Bieniowce

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krukowszczyzna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nowa Wieś gm. Bakałarzewo,
    1 / 15
    Dom Nowa Wieś gm. Bakałarzewo,

    Nowa Wieś

    • 920 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 5 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne siedlisko składające się z dwóch domów murowanych podzielonych na łącznie 4 niezależne mieszkania oraz stodoły z częścią rekreacyjną, zaledwie 400...

  • Sprzedam pośiadłość 7800m.
    1 / 16
    Sprzedam pośiadłość 7800m.

    Rudawka

    • 349 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piękne śiedlisko do zamieszkania lub letnia rezydencja,w domu znajdują się 3 pokoje,kuchnia, łazienka plus poddasze do własnej aranżacji. Na działce znajdują się trzy stod...

  • Dom Jednorodzinny wolnostojący
    1 / 15
    Dom Jednorodzinny wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 720 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 2 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa Wieś | Przestronny dom 322 m² | Stan deweloperski | Idealny dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, bezpośrednio przy g...