• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Okołowice

(1)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Okołowice

    • 440 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Koniecpol

    • 729 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 1 971 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Włoszczowa

    • 839 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom Włoszczowa ul. Wschodnia

    Włoszczowa » ul. Wschodnia

    • 875 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący, położony we Włoszczowie, przy ulicy Wschodniej. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,...

  • Sprzedam dom parterowy
    1 / 6
    Sprzedam dom parterowy

    Rogaczówek

    • 265 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom parterowy 120m² trzy pokoje. Dwa garaże murowane jeden blaszany . Działka 1000m² Rogaczówek gm.Żytno. Cicha spokojna okolica Zapraszam do kontaktu [tel]

  • Dom Przyrów
    1 / 13
    Dom Przyrów

    Przyrów

    • 190 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Przyrowie - 45 m² na działce ok 1300 m² Oferujemy na sprzedaż niewielki, urokliwy dom o powierzchni ok. 45 m², położony na ogrodzonej działce o powierzchni 13...

  • Dom parterowy na sprzedaż
    1 / 5
    Dom parterowy na sprzedaż

    Drużykowa

    • 200 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom parterowy o pow. 140m2, murowane dwa garaże. Działka zagospodarowana, o pow. 20 arów, ogrodzona. Studnia, energia, bieżąca woda. Cena do negocjacji.

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Łysaków

    • 195 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom letniskowy do wykończenia możliwość własnej aranżacji parter dwa pomieszczenia góra możliwość podziału na dwie sypialnie na dole jeszcze jedno pomieszczenie z os...

  • Dom Kluczewsko
    1 / 15
    Dom Kluczewsko

    Kluczewsko

    • 890 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy na Dzień Pokazowy [tel] od 10:00 do 12:00 10 maja 2026 r. [url] ???? Krogulec 11, 29-120 Krogulec gmina Kluczewsko, powiat włoszczowski...

  • Gotowy dom + piętro pełne możliwości
    1 / 16
    Gotowy dom + piętro pełne możliwości

    Koniecpol

    • 449 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten dom nie udaje czegoś, czym nie jest. To solidny, spokojny adres dla ludzi, którzy szukają prawdziwej przestrzeni do życia. Parter domu jest w pełni użytkowy i zorganizowany ba...

  • Dom Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 149 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Chcesz kupić dom w niskiej cenie i przeprowadzić remont według własnego gustu? Jeżeli tak to den dom jest dla Ciebie! [/i] Na sprzedaż niewielki dom położony w miejscowości...

  • Dom w centrum Nakła gm. Lelów
    1 / 16
    Dom w centrum Nakła gm. Lelów

    Nakło

    • 275 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w centrum miejscowości - idealny do własnej aranżacji Szukasz niedużego domu z działką w spokojnej miejscowości, który możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz...