• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kruszwica
  • Kołobrzeg
  • Piastów +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ochaby Wielkie

(1)
  • Ochaby Wielkie dom wolnostojący do zamieszkania
    1 / 16
    Ochaby Wielkie dom wolnostojący do zamieszkania

    Ochaby Wielkie

    • 950 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WOLNOSTOJĄCY DOM DO ZAMIESZKANIA OCHABY WIELKIE OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojacy parterowy z użytkowym poddaszem oddany do użytkowania w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • W cenie pompa ciepła i fotowoltaika. Energooszczędny.

    Chybie

    • 530 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mieszkaj komfortowo w nowoczesnym i energooszczędnym domu. Oferta dotyczy budynku 56B Co w cenie? - budynek o powierzchni 106,46 m2. - Pompa Ciepła Vaillant 4,9kW - Fotowo...

  • Energooszczędny, pompa ciepła i fotowoltaika w cenie.

    Chybie

    • 550 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny dom „bliźniak” - tuż pod lasem w otoczeniu zieleni, zaledwie 10km od Skoczowa. Cena obejmuje stan deweloperski. Termin ukończenia II kwartał 2022r. Oferta doty...

  • SUPER OFERTA !!! luksus, przestrzeń i wyjątkowa estetyka

    Dębowiec

    • 1 170 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 049 zł/m2 cena za metr

Zarzecze

    • 1 100 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wiślica

    Wiślica

    • 560 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA WWW.PERFECTHOME.NET.PL Oferta obejmuje dwa domy w cenie 560.000zł Nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji, widok na góry, luźna zabudowa, praktycznie...

  • dom z możliwością prowadzenia działalności

    Chybie

    • 1 299 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Pierściec

    Pierściec

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W MALOWNICZYM MIEJSCU Z WIDOKIEM NA GÓRY PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA PERFECTHOME SKOCZÓW !!!! Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w miejscowości Pierściec. Dom o łącznej...

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • dom do wykończenia KUPUJĄC PIERWSZE "M" nie płacisz podatku PCC

    Zabłocie

    • 648 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pogórze

    • 579 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • REZERWACJA możliwość zamieszkania dwóch rodzin-CENA DO NEGOCJACJI

    Pierściec

    • 479 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • dom w otoczeniu zieleni

    Skoczów

    • 1 299 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 6 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 435 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 3 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa domu, 114 m2, Dębowiec. Dwa mieszkania ! Dwa niezależne mieszkania; 76 m2 + 38m2. Oferta tylko w OPOKA nieruchomości. Połowa domu w otoczeniu luźnej zabudowy miesz...

  • Dom Pierściec rynek pierwotny

    Pierściec

    • 470 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do obejrzenie wideo ze spaceru po domu 81m2: [url] [url] **Mieszkanie gotowe do sprzedaży** Cztery moduły do wyboru, różniące się wielkością ogródka i odleg...

  • dom całoroczny

    Dębowiec

    • 650 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nowe domy

    Pierściec

    • 749 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Ochaby Małe - wolnostojący dom na sprzedaż.
    1 / 12
    Ochaby Małe - wolnostojący dom na sprzedaż.

    Skoczów

    • 399 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 1 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany w Ochabach Małych koło Skoczowa. W skład domu wchodzi wysoki parter i przyziemie. Na parterze znajdują się cztery pokoje, kuchni...

  • Parterowy, przestronny dom -Dębowiec
    1 / 16
    Parterowy, przestronny dom -Dębowiec

    Dębowiec

    • 1 049 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 857 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Przestronny parterowy dom na sprzedaż w Dębowcu - idealna lokalizacja blisko Cieszyna! Jeśli marzysz o komfortowym domu w malowniczej ok...

  • Budynek mieszkalno - usługowy Landek
    1 / 16
    Budynek mieszkalno - usługowy Landek

    Landek

    • 570 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 985 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:EWA HOŃDO PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni 191 mkw na działce o powierzchni 2786...

  • Dom Pierściec gm. Skoczów
    1 / 15
    Dom Pierściec gm. Skoczów

    Pierściec

    • 1 225 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 3 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZAŁY DOM | 234,7 m² użytkowej | Pierściec pod Skoczowem Reprezentacyjna bryła | Duża przestrzeń | Świetna lokalizacja CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż przestronny, re...

  • Dom Landek
    1 / 16
    Dom Landek

    Landek

    • 525 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni ok 191 mkw na działce o...

  • Dom Pierściec

    Pierściec

    • 350 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 1 336 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA WWW.PERFECTHOME.NET.PL Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny o powierzchni 262m2, dwukondygnacyjny idealny dla 2 rodzin , nieruchomość równie dobrze mo...

  • Dom Drogomyśl

    Drogomyśl

    • 579 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m , położony w miejscowości Drogomyśl , w dobrej lokalizacji przy drodze gminnej z wygodnym dojazdem. Nieruchomość znajduje się na przestronnej...

  • Dom Skoczów rynek pierwotny

    Skoczów

    • 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Skoczowa, z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta oraz drogi ekspresowej S1. To ide...

  • Dom Skoczów, Bładnicka
    Dom Skoczów, Bładnicka

    Skoczów

    • 850 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    3 Przedstawiam Państwu NOWĄ INWESTYCJĘ pod nazwą "OSIEDLE POD WIERZBAMI" Osiedle składa się z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Domy są posadowione na działkach o powierzchni...

  • Dom Zabłocie gm. Strumień, Bielska
    1 / 16
    Dom Zabłocie gm. Strumień, Bielska

    Zabłocie

    • 800 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom wśród zieleni gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i bez konieczności remontu? Ta nieruchomość w Zabłociu spełni...