• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Młodzieszynek

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Młodzieszynek

    • 470 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 456 zł/m2 cena za metr

Prusy

    • 1 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferuje do wynajęcia mieszkanie w budynku sześciolokalowym, skrajny dwukondygnacyjny segment o powierzchni 80 m2. Budynek ocieplony z wymienionym dachem. Mieszkanie jest po gruntow...

  • Dom Komorów Centrum

    Komorów

    • 2 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny wolnostojący w centrum Komorowa, w miarę blisko do stacji WKD. Powierzchnia domu ok. 180 m2, na pięknej, leśnej działce o powierzchni ok. 2.240 m2. Dom mur...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Strzyżew

    • 1 599 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 611 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Paski

    • 1 300 000 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 3 964 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko z wykończonym wnętrzem | 2,91 Ha |
    1 / 20
    Siedlisko z wykończonym wnętrzem | 2,91 Ha |

    Grabowiec

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALSER Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łazy

    • 6 800 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    White Lion Investments
    Biuro nieruchomości

  • Dom Młodzieszyn ul. Dębowa

    Młodzieszyn » ul. Dębowa

    • 479 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży parterowego domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym, zlokalizowanego przy ulicy Dębowej w Młodzieszynie (na pograniczu Janowa...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 5 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowy Secymin

    • 1 530 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 12 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Granica

    • 1 449 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Antoniew

    • 1 675 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Family
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 8 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 1 990 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 1 229 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kuznocin rynek pierwotny ul.

    Kuznocin

    • 690 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym (bliźniaku) w Kuznocinie Gminy Sochaczew.Zaprojektowany budynek składa się z dwóch lokali mieszkalnych, które stanowią...

  • Dom Kromnów ul.

    Kromnów

    • 680 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż klimatyczny dom położony w miejscowości Kromnów, gm. Brochów. Prezentujemy dom o powierzchni 101 m², usytuowany na działce o powierzchni 1500 m². Nieruchomość zachwyca...

  • Dom Lubiejew rynek pierwotny ul.

    Lubiejew

    • 715 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dwa domy jednorodzinne z użytkowymi poddaszami w stanie deweloperskim o pow. 140 m2 i 160 m2 położone w Lubiejewie, w gminie Sochaczew. Domy zostały wybudowan...

  • Dom Młodzieszyn ul.

    Młodzieszyn

    • 330 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 1 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż parterowy dom z poddaszem użytkowym w Młodzieszynie!Budynek z 2023 roku w stanie surowym otwartym, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1520 m². Całkowita p...

  • Dom Komorów
    1 / 9
    Dom Komorów

    Komorów

    • 169 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom o pow. mieszkalnej 70m2, na działce o pow. 300m2, w miejscowości Komorów. Dom wybudowany w 2012r, na działce rekreacyjnej Rodzinnych Ogródków Działkowych. W...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 1 900 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 16 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Janki
    Biuro nieruchomości

  • Rezydencja 570m2 pod lasem Kampinos
    1 / 15
    Rezydencja 570m2 pod lasem Kampinos

    Kampinos

    • 3 200 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 5 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja położona w malowniczym otoczeniu Parku Kampinoskiego, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Warszawy. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, kontakt z natu...

  • Dom, hala produkcyjna, budynek gospodarczy, działka 0,19 ha
    1 / 5
    Dom, hala produkcyjna, budynek gospodarczy, działka 0,19 ha

    Łazy

    • 310 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nieruchomość położoną w Łazach, powiat szydłowiecki, województwo mazowieckie składającą się z działki o pow. 1900 m2 (0,19 ha) zabudowanej domem mieszkalnym o pow. 96 m2,...

  • Dom Helenka ul.

    Helenka

    • 1 100 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 129,1 m2 oddany do użytkowania w 2006 r. na działce o pow. 4411 m2 w miejscowości Helenka, w gminie Młodzieszyn.Solidna konstru...

  • Dom Młodzieszyn Marysin
    1 / 10
    Dom Młodzieszyn Marysin

    Młodzieszyn

    • 250 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Marysin pow. Sochaczew. Działka o pow. 3000 m2 ma kształt trapezu. Teren jest ogrodzony. Dom o pow. 70 m2 jest do wyko...

  • Dom Granica gm. Michałowice, Mikołaja Reja
    Dom Granica gm. Michałowice, Mikołaja Reja

    Granica

    • 1 700 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 168,57 m2 na działce 206,16 m2. Zabudowa bliźniacza Rozkład pomieszczeń jest następujący: PARTER: salon, widna kuchnia, WC, hol , pomieszczenie gospodarcze, garderoba, w...

  • Dom Kuznocin ul.

    Kuznocin

    • 980 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 m² położony w miejscowości Kuznocin w gminie Sochaczew.Dom został wybudowany w 2020 roku. Składa się z: trzech funkcjonalny...

  • Dom Łazy gm. Lesznowola
    1 / 13
    Dom Łazy gm. Lesznowola

    Łazy

    • 12 000 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 35 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: wolnostojący 7-pokojowy dom, z garażem + 2 hale produkcyjno-magazynowe , na działce o pow. 12 500 m2 , w miejscowości Łazy, gmina Lesznowola. 1] Dom o pow. całko...

  • Dom Komorów ul.

    Komorów

    • 1 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam dom 160 m2, na działce ponad 700 m2, a oddalony od Warszawy tylko 5 km.Układ domu pozwala prowadzić działalność gospodarczą na ok. 100 m2.Dużą zaletą jest garaż  dwustanowi...

  • Dom Iłów ul. Warszawska

    Iłów » ul. Warszawska

    • 599 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny z potencjałem - Iłów, ul. WarszawskaNa sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom o powierzchni ok. 300 m², położony w miejscowości Iłów przy ul. Warszawskiej. Nier...

  • Dom 283 m² + garaż 50 m²  działka 2 573 m²
    Dom 283 m² + garaż 50 m² działka 2 573 m²

    Komorów

    • 3 400 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 12 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość o realnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w jednej z najbardziej stabilnych i poszukiwanych miejscowości pod Warszawą Michałowicach. Duża działka, funkcja dom...