• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kaznów

(1)
  • Kaznów.Siedlisko 62a. Okolice Lubartowa i Ostrowa.
    1 / 7

    Nowe

    Kaznów.Siedlisko 62a. Okolice Lubartowa i Ostrowa.

    Kaznów

    • 269 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko (dom drewniany 82 m2 plus murowany garaż i murowana stodoła ) na działce o pow. 0,62 ha (6200 m2) w cichej i spokojnej miejscowości Kaznów gm. Ostrów Lubelski pow. lubart...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Piękny wygodny dom Parczew ul. Ogrodowa 250mkw

    Parczew

    • 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania rodzinny dom budowany na początku lat 90 tych. Umiejscowiony w niedalekiej odległości od centrum miasta Parczew. W pobliżu targowiska. Odnawiany kilka lat temu....

  • Dom Leszkowice ul.

    Leszkowice

    • 275 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej i bardzo cichej okolicy nad samym Wieprzem, na działce o powierzchnie 13,36 a. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Leszkow...

  • Dom Lubartów ul. Wierzbowa

    Lubartów » ul. Wierzbowa

    • 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 2010 roku, w malowniczej i bardzo cichej okolicy Lubartowa.Odległość do Lubartowa - 1km; do Lublina - 27kmCzas dojazdu do Lubartowa to parę...

  • Dom Stary Radzic ul.

    Stary Radzic

    • 649 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom parterowy wolnostojący z 2020 roku wraz z dużą działką 5,25hA, znajdujące się na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w bardzo cichej okolicy.Odległość do Lubl...

  • Budynek mieszkalno-usługowy, Lubartów,

    Lubartów » ul. Listopada

    • 1 150 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 4 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalno-usługowy, Lubartów,Budynek:- 245 metrów powierzchni- segment skrajny- rok budowy 2005 - wykończony, zamieszkały - wykonany z betonu komórkowego- ocieplenie styro...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 400 000 zł cena
    • 1 966 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Nowy Uścimów

    • 383 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 788 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Leszkowice

    • 399 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom murowany na wsi
    1 / 12
    Dom murowany na wsi

    Ostrówek

    • 335 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom murowany
    1 / 8
    Dom murowany

    Baranówka

    • 259 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jezioro

    • 250 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko w Żurawińcu, gm. Ostrówek
    1 / 16
    Siedlisko w Żurawińcu, gm. Ostrówek

    Żurawiniec

    • 149 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż siedlisko położone w Miejscowości Żurawiniec, gmina Ostrówek. W skład siedliska wchodzi: - Dom parterowy, wolnostojący, położony na działce o powierzchni 1941 m2. Dzia...

  • Dom Lubartów
    1 / 8
    Dom Lubartów

    Lubartów

    • 15 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    W Lubartowie dostępna jest na wynajem z możliwością odkupu wyjątkowa nieruchomość - dworek z historią, zlokalizowany przy ul. Lubelskiej. Jest to willa miejska z okresu międzywojen...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 899 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom w stanie surowym 157m2 Charlęż g. Spiczyn

    Charlęż

    • 350 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol
    1 / 16
    Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol

    Juliopol

    • 700 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Siedlisko położone w miejscowości Juliopol, gm. Siemień. Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 10,2659 ha z czego ponad 1 ha jest przeznaczo...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów
    1 / 16
    Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wg...

  • Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)
    1 / 15
    Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)

    Kijany

    • 2 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyny w swoim rodzaju dom zbudowany z pasją. Ta posiadłość w Kijanach (gm. Spiczyn) zdecydowanie wymyka się definicjom. To nie jest zwyczajna oferta – to zaproszenie do świata, w...

  • Sprzedam Siedlisko
    1 / 4
    Sprzedam Siedlisko

    Rudka Kozłowiecka

    • 500 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę w całości budowlaną w miejscowości Rudka Kozłowiecka (17 km od Lublina), działka jest ogrodzona, znajduje się na niej budynek, który wymaga remontu bądź wyburzenia...

  • Przestronny dom 161 m2,  spokojna okolica
    1 / 16
    Przestronny dom 161 m2, spokojna okolica

    Lubartów

    • 850 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 4 451 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz solidnego domu w spokojnej okolicy, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu spaceru? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytko...

  • Dom 80 m2, budynek gosp., działka 38 a, Ostrów Lub

    Ostrów Lubelski

    • 399 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gmina Ostrów Lubelski- dom o powierzchni 80 m2 (możliwość rozbudowy piętra). Budynek gospodarczy wolnostojący. Działka 38aBudynek:80 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 1980Pa...

  • NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA
    1 / 16
    NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA

    Niemce

    • 550 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, położone w miejscowości Leonów – zaledwie 7 km od Lublina i 3 km od Niemiec. To idealna propozycja...

  • Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin
    1 / 12
    Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin

    Zezulin Pierwszy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z urokiem natury? Ta oferta przedstawia funkcjonalną przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz możliwość przystosowania wnętrza...

  • Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin
    1 / 11
    Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin

    Zezulin Niższy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowoczesny dom - Ludwin Kolonia
    1 / 16
    Nowoczesny dom - Ludwin Kolonia

    Ludwin

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego z 2020 roku, położonego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Jest to parterowy dom wolnostojąc...

  • Dom Pałecznica gm. Niedźwiada,
    Dom Pałecznica gm. Niedźwiada,

    Pałecznica

    • 1 999 999 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 13 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115,57 m² w Pałecznicy 5 km od Lubartowa, 30km od Lublina. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2020 roku...

  • Dom bliźniak najlepsza lokalizacja Lubartów 114 m2

    Lubartów

    • 550 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWO WYBUDOWANY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ- LUBARTÓWWSZYSTKIE MEDIA DOPROWADZONE DO BUDYBKU GAZ, KANALIZACJA, PRĄD, WODA, ŚWIATŁOWÓDNAJLEPSZE OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH MOŻLI...

  • Domek letni na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.

    Nowy Orzechów

    • 299 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Kupujący NIE PŁACI prowizji !!! **** Piękna okolica, raj dla wędkarzy i grzybiarzy **Oferta tylko w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4.NOWY ORZECHÓW gm. Sosnowica - polecam do...

  • Białka - budynek do wykończenia, działka usługowa

    Białka

    • 898 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Białka k/ Makowa PodhalańskiegoATRAKCYJNA CENA!Prezentujemy Państwu znajdujący się w Białce ( powiat suski, gmina Maków Podhalański ) budynek mieszkalno - usługowy o trzech kondyg...