• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Grębów

(1)
  • Dom Grębów Krawce

    Grębów

    • 790 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Aktualizacja - Nowa niższa cena! Twój wymarzony dom w spokojnej okolicy - gotowy do zamieszkania od zaraz! Możliwość zamiany na mieszkalnie ( preferencje do 2 kondygna...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • dom murowany z gospodarstwem w Nowym Kamieniu

    Nowy Kamień

    • 390 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom murowany z działką i zabudowaniami gospodarskimi w miejscowości Nowy Kamień , nieopodal Sandomierza, u podnóża Gór Pieprzowych . To wspaniała okolica do życia i wypocz...

  • Dom do sprzedania

    Trześń

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedania nieruchomość położoną w Trześni koło Sandomierza. Na działce o pow. 67,97 ar znajduje się budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy z garażami Dom o powie...

  • Dom w Jadachach- powierzchnia 200m2- działka 8a

    Jadachy

    • 420 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w Jadachach. Dom o powierzchni 200m2 na działce 8a. Dom składa się z: parteru, piętra, poddasza i garażu. Na parterze znajduje się dwa pokoje, kuchnia, łazien...

  • Nowy dom do sprzedania

    Tarnobrzeg

    • 890 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedania dom jednorodzinny parterowy położony w Tarnobrzegu na os. Borów. Na działce o pow. 10,50 ar znajduje się parterowy budynek o pow. 142 m2 raz z garażem w bry...

  • Dom stan surowy, Tarnobrzeg, Stale

    Tarnobrzeg

    • 370 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 3 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam, mam do sprzedania dom w stanie surowym przy ulicy Profesora Pawłowskiego w Stalach na działce pow. 11 arów. Dom parterowy o powierzchni użytkowej 118,46 m², z dachem czteros...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żurawica

    • 599 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nisko

    • 2 350 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Jastkowice

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brandwica

    • 865 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom Szeregowy 168 m2 z Ogrodem - Idealna Przestrzeń dla Rodziny

    Tarnobrzeg

    • 815 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 4 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestawiam Państwu wyjątkową ofertę - dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 168 m2 usytuowany na działce o powierzchni 263 m2 z zaprojektowanym ogrodem w doskonałej l...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Nisko

    • 495 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w Nowej Dębie
    Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w Nowej Dębie

    Nowa Dęba

    • 250 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zabudowie szeregowej, połączony z budynkiem wielofunkcyjnym, należącym do religii " Świadkowie Jehowy w Polsce", w którym znajduje się świetlica oraz mieszkania. Dom...

  • Sprzedam dom w Nowej Dębie
    Sprzedam dom w Nowej Dębie

    Nowa Dęba

    • 850 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom znajdujący się w Nowej Dębie przy ulicy Jagodowa 6. Na parterze są trzy pokoje kuchnia i łazienka oraz kotłownia, piwnica, przedpokój i prysznic. Na pierwszym piętrze...

  • Dom Bogoria Skotnicka ul. Bogoria Skotnicka

    Bogoria Skotnicka

    • 485 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Bogoria Skotnicka gm. Samborzec. Nieruchomość mieści się na działce o powierzchni 2200m2 . Posiadamy pełną dokumentac...

  • Dom 154m2 w pięknym miejscu | Sandomierz

    Sandomierz

    • 349 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 2 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego położonego w spokojnej i urokliwej dzielnicy Sandomierza – Błonie. To idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą i jedno...

  • Stalowa Wola-Rozwadów nieduży dom
    1 / 3
    Stalowa Wola-Rozwadów nieduży dom

    Stalowa Wola

    • 448 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony w Stalowej Woli w dzielnicy Rozwadów. Dom postawiony jest na niedużej 2,5 arowej działce i ma powierzchnię ok. 100 m.kw. Jest to budynek...

  • dom dowynjecia
    dom dowynjecia

    Nisko

    • 3 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    do wynjecia umeblowane domy w nisku ,możliwość parkowania samochodow, tel [tel]

  • 1 / 2
    sprzedam dom w nisku ul rz4eszowska

    Nisko

    • 700 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom wolnostojacy blizej centrum miasta ul rzeszowska

  • do wynjecia dom w nisku
    do wynjecia dom w nisku

    Nisko

    • 4 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    do wynjecia dom w nisku , mozliwosc parkowania samochodow

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 2
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Pysznica

    • 800 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Pysznica. Dom w bardzo dobrej lokalizacji w centrum lecz jednak w zaciszu. Działka o powierzchni 17,2 ar. Dom składa się z dwóch połączon...

  • Dom na wynajem
    1 / 14
    Dom na wynajem

    Tarnobrzeg

    • 2 900 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Oferuję do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni 95 m² w Tarnobrzegu na spokojnym osiedlu Wielowies,5 km od pięknego Sandomierza .Nieruchomość jest umeblowana i gotowa do zamies...

  • Sprzedaż domu
    1 / 12
    Sprzedaż domu

    Sandomierz

    • 850 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuje dom z 5 pokojani 2 łazienkami dużą kuchnią 2 korytarzami klatką schodową 2 balkonami 2 tarasami 2 garażami kotłownią i piwnicą, dom jest ocieplony wnmienione okna i dzwi da...

  • Dom do remontu + budynek 280 m², 25 arów
    1 / 4
    Dom do remontu + budynek 280 m², 25 arów

    Zawierzbie

    • 230 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie Biura Nieruchomości Millenium Home na sprzedaż dom do kapitalnego remontu z budynkiem gospodarczym w dobrym stanie położony w miejscowości Zawierzbie 61, gmina Samborzec,...

  • Dom Nowa Dęba Nowa Dęba

    Nowa Dęba

    • 569 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 3 093 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu w miejscowości Nowa Dęba , idealnego dla osób ceniących sobie spokój oraz dogodną lokalizację. Ten 3-po...

  • Dom w centrum Stalowej Woli
    1 / 11
    Dom w centrum Stalowej Woli

    Stalowa Wola

    • 1 050 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam Państwu dom położony w Stalowej Woli przy głównej ulicy miasta. Działka ma powierzchnię 5,17a, jest zagospodarowana, teren jest ogrodzony, podjazd wyłożony kostką. Dom jes...

  • Dom w stanie deweloperskim. Pilchów
    1 / 3
    Dom w stanie deweloperskim. Pilchów

    Pilchów

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony jest na 9 arowej działce, ogrodzonej, z bramą wjazdową przygotowaną do montażu siłownika. Jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym, którego bryła nawiązuje do t...

  • Dom z dużą działką Jastkowice Pysznica
    1 / 7
    Dom z dużą działką Jastkowice Pysznica

    Jastkowice

    • 1 450 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli chciałbyś zamieszkać wśród natury a zarazem być blisko miasta ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania komfortowy dom w Jastkowicach położony na pięknej i dużej działce otocz...

  • Dom Gorzyce

    Gorzyce

    • 419 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa domy w cenie jednego zlokalizowane w malowniczej miejscowości Gorzyce, gmina Nowy Żmigród. Prezentowana nieruchomość obejmuj...

  • Dom Gorzyce

    Gorzyce

    • 134 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Gorzyce, gmina Nowy Żmigród. Prezentowana nieruchomość obejmuje częściowo drewnia...

  • sprzedamlub wynajme dom w nisku ul rzeszowska
    1 / 2
    sprzedamlub wynajme dom w nisku ul rzeszowska

    Nisko

    • 750 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    do sprzedania, lub wynjecia pietrowy dom w nisku ul rzeszowska 21, blisko centum niska