• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grabianów
  • Wólka Kościeniewicka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Drohiczyn

(3)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Drohiczyn

    • 700 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam dom
    sprzedam dom

    Drohiczyn

    • 870 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom 4 kondygnacje .stan zamknięty cena za metr 2900,- do negocjacji

  • Dom 4 kondygnacje po 100 m każda
    Dom 4 kondygnacje po 100 m każda

    Drohiczyn

    • 5 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w Drohiczynie blisko Bugu na każdą działalność . 4 kondygnacje po 100 m każda. Możliwość przygotowania wg własnych potrzeb. Np. sklep, resteuracja, dom opieki itp

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam siedlisko 4000 m2,dom 70 m2 Szczeglacin gmina Korczew ,p...

    Szczeglacin

    • 425 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis Szczeglacin SZCZEGLACIN woj. mazowieckie, powiat siedlecki, gm Korczew. Siedlisko 4000 m2 ogrodzone siatką. Budynek mieszkalny – 70m2, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, sie...

  • Sprzedam siedlisko 3900 m2,dom 70 m2 Szczeglacin gmina Korczew ,p...

    Szczeglacin

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZCZEGLACIN woj. mazowieckie, powiat siedlecki, gm Korczew. Siedlisko 3900 m2 ogrodzone siatką. Budynek mieszkalny – 70m2, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, sień, korytarz. Dom je...

Szczeglacin

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZCZEGLACIN woj. mazowieckie, powiat siedlecki, gm. Korczew. Siedlisko 3900 m2 ogrodzone siatką. Budynek mieszkalny – 70m2, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, sień, korytarz. Dom j...

  • Domek letniskowy sprzedam

    Kózki

    • 55 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży domek letniskowy w miejscowości Kózki, powiat łosicki, gmina Sarnaki. Domek składa się z dwóch pokoi, kuchni, prysznic, łazienka oraz zabudowana weranda. Dosko...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Sarnaki » ul. Joselewicza

    • 290 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Sarnaki

    • 380 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kamianka

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Platerów

    • 319 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 2 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny, piękny domek na 1500m działce Grzybów

    Grzybów

    • 630 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji !!!!!Przedstawiamy do zakupu nowego, całorocznego domu o powierzchni użytkowej 86m2 (Projekt DM-6560 KB Projekt), stan do zamieszkania, z możl...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grzybów

    • 220 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 2 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom 70 m2,działka 1000 m2 Szczeglacin koło Bugu

    Szczeglacin

    • 265 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZCZEGLACIN woj. mazowieckie, powiat siedlecki, gm Korczew. działka 1000 m2 ogrodzone siatką. Budynek mieszkalny – 70m2, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, sień, korytarz. Dom jest...

  • Dom premium z salą fitness i systemem smart home
    1 / 16
    Dom premium z salą fitness i systemem smart home

    Zakrze

    • 2 300 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom o funkcjonalnym układzie, położony na dużej, zagospodarowanej działce. Spokojna, zielona okolica, z wyraźnym dystansem od sąsiedniej zabudowy. Dom wykończony w nowocz...

  • Oferta inwestycyjna – dwa budynki mieszkalne
    1 / 16
    Oferta inwestycyjna – dwa budynki mieszkalne

    Wasilew Szlachecki

    • 1 600 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wasilew Szlachecki 11 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Wasilew Szlachecki 11. Na jednej działce znajdują się dwa niezależne budynki mieszkal...

  • Dom Grzybów ul.

    Grzybów

    • 884 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny z zadbanym ogrodem pod Magnuszewem | do zamieszkania/na letnisko | Bez prowizji!Na sprzedaż dom jednorodzinny z działką, położony w cichej miejscowości Grzybów (g...