• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Domaniów

(2)
  • Duży dom z potencjałem usługowym- Domaniów
    1 / 16
    Duży dom z potencjałem usługowym- Domaniów

    Domaniów

    • 450 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 1 233 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym położona w miejscowości Domaniów. Jest to duży, stary budynek o charakterze mieszkalno-usługowym, który daje szerokie moż...

  • Dom Domaniów

    Domaniów

    • 390 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedaż z możliwością zamiany na mieszkanie w Oławie. Nieruchomość położona w pobliżu zjazdu z autostrady na Strzelin-Oława ( duże natężenie ruchu ) pow działki 8200m2 wzdłuż tra...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wybudujemy Dom Na Twojej Działce

    Bielany Wrocławskie

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom Galowice

    Galowice

    • 2 950 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 11 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Galowice gm. Żórawina Komfortowy, elegancki, zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy szczegół dom wolnostojący z 2020 roku o powierzchni 248,81 m, który usytuowa...

  • Dom szeregowiec
    1 / 14
    Dom szeregowiec

    Ślęza

    • 1 350 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Sulimów

    • 1 399 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świat Nieruchomości Oławska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Kuklice

    • 2 700 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Ślęza

    • 9 200 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Home Partner
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobierzyce Kobierzyce
    1 / 8
    Dom Kobierzyce Kobierzyce

    Kobierzyce

    • 949 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od inwestora - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecamy na sprzedaż now...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Święta Katarzyna

    • 879 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Ślęza

    • 1 340 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • SPRZEDAM DOM 150 M2 SIECHNICE 960 000 ZŁ
    1 / 16
    SPRZEDAM DOM 150 M2 SIECHNICE 960 000 ZŁ

    Siechnice

    • 960 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    *SPRZEDAM DOM POW. 15O M2 SIECHNICE CENA 960 000 ZŁ* Wykończenie pod klucz z wykorzystaniem najnowszej technologii. Nie znajdziesz podobnej oferty! Oferujemy na sprzedaż szereg w...

  • Domek okolice Strzelin
    1 / 12
    Domek okolice Strzelin

    Karszów

    • 790 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 525 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek w który włożyliśmy dużo naszego serca. Dojazd 5 minut do Strzelina. Zaletą są niskie koszty utrzymania ze względu na ogrzewanie z sieci gazowej, oczyszczalnie biologiczną, z...

  • Dom Kobierzyce Kobierzyce
    1 / 8
    Dom Kobierzyce Kobierzyce

    Kobierzyce

    • 1 069 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Święta Katarzyna gm. Siechnice Święta Katarzyna
    1 / 8
    Dom Święta Katarzyna gm. Siechnice Święta Katarzyna

    Święta Katarzyna

    • 849 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego KOMFORTOWE DOMY JEDNORODZINE W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, POŁOŻON...

  • Wynajmę dom Bielany Wrocławskie ,Wrocław
    1 / 11
    Wynajmę dom Bielany Wrocławskie ,Wrocław

    Bielany Wrocławskie

    • 6 200 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • szeregowiec

    Do wynajecia dom w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich o powierzchni 149 m² | 5 pokoi + salon+dwie łazienki + ogród + garaż. Dom położony jest na niedużej starannie zagos...

  • Dom Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 1 199 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzyłeś żeby zamieszkać we własnym nowym domu z dużym ogrodem, widokiem na las i na Ślężę? Na spokojnym, bezpiecznym osiedlu domków jednorodzinnych dodatkowo 500 metrów od zal...

  • Dom Kuropatnik ul.

    Kuropatnik

    • 169 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzysz o stworzeniu domu, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i marzeń?Biuro nieruchomości Omega Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjna ofertę z...

  • sprzdam ładny domek z ogródkiem i miejscami parkingowymi
    1 / 16
    sprzdam ładny domek z ogródkiem i miejscami parkingowymi

    Domasław

    • 1 299 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 642 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam ładny dom w miejscowości Domasław na obrzeżach Wrocławia. Budynek po generalnym remoncie. Wymieniono wszystkie instalacje, pokrycie dachowe. Dom posiada piwnicę, balkon, o...

  • Dom Kobierzyce Krzyżowice
    1 / 11
    Dom Kobierzyce Krzyżowice

    Kobierzyce

    • 865 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego DOMY JEDNORODZINNE W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, POŁOŻONE NA PD-Z...

  • Dom Kuropatnik ul.

    Kuropatnik

    • 489 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEJeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy zamkniesz za sobą bramę, zaparkujesz w swoim garażu i w ciszy własnego ogrodu odpoczniesz od codziennego pośpiechu...

  • Dom premium z ogrodem i basenem.
    1 / 15
    Dom premium z ogrodem i basenem.

    Pełczyce

    • 1 649 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 7 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z charakterem Pełczyce, gm. Kobierzyce. Szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę, solidne wykonanie i codzienną wygodę?! Ta nieruchomość w Pełczycach będzie idealnym...

  • Elegancki, Nowoczesny, Radomierzyce Prywatnie
    1 / 16
    Elegancki, Nowoczesny, Radomierzyce Prywatnie

    Siechnice

    • 2 095 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 12 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Cisza jak pod miastem. Wygoda jak w centrum. Bez kompromisów. Są miejsca, które pozwalają na...

  • Dom Święta Katarzyna gm. Siechnice, Łąkowa
    1 / 15
    Dom Święta Katarzyna gm. Siechnice, Łąkowa

    Święta Katarzyna

    • 965 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 10 266 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENT PROWADZĄCY: WERONIKA WOŹNIAK TEL. [tel] Nr licencji PFRN 30960 Na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny dom w stanie deweloperskim o powierzchni 94,46 m, położony w spokojne...

  • Dom Częstocice ul.

    Częstocice

    • 520 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE # Ślężańskie Biuro AP Nieruchomości Aleksandra Powierska oferuje: Malownicze Gospodarstwo z Potencjałem w Sercu Gminy WiązówMarzysz o ucieczce od z...

  • Dom 16km od Wrocławia / Garaż / Ogród
    1 / 8
    Dom 16km od Wrocławia / Garaż / Ogród

    Sulimów

    • 315 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 130 m² z dużym garażem 45 m² – Sulimów | Spokojna okolica Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 130 m², położona w spokojnej i zielonej części Sulimowa . To idealne miejsce d...

  • Energooszczędny dom w świetnej lokalizacji
    1 / 11
    Energooszczędny dom w świetnej lokalizacji

    Jankowice Małe

    • 1 200 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ten dom jest dla kogoś, kto lubi przyrodę i szuka wygodnego, spokojnego miejsca do życia. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań mieszkańcy domu mają gwarancję niezawodności,...

  • Dom Domasław ul. Świerkowa

    Domasław » ul. Świerkowa

    • 7 900 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Looking for the house? Do not hesitate to contact me! Oferujemy do najmu od końca kwietnia 2026 dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 155m2 położony w Domasławiu. D...

  • Dom Czernica Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSIEDLE - " OGRODOVE " WOJNOWICE ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km . ) Domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej...

  • Dom Czernica Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 640 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    wprb.pl OSIEDLE - " OGRODOVE " WOJNOWICE ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km . ) Domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostoj...

  • Dom Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 579 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Czernica Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 660 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż