• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bystre

(1)
  • Bystre | Dom 207 m² | Działka 900 m² | 2016 r
    1 / 16
    Bystre | Dom 207 m² | Działka 900 m² | 2016 r

    Bystre

    • 1 399 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 207 m² (użytkowej 171 m²) usytuowany na działce 900 m² przy ul. Chabrowej w malowniczym Bystrym, tuż przy Oleśnicy. Dom wybu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Oleśnica rynek pierwotny

    Oleśnica

    • 549 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 436 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, z rozprowadzoną instalacją elektryczną + gniazda + rozdzielnia, instalacją alarmową i internetową. Domy te mają po...

  • Dom Oleśnica

    Oleśnica

    • 1 400 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy parterowy dom wolnostojący z garażem w wysokim standardzie wykonania i wyposażenia, działka o pow 1130m2 ogrodzona elementami kutymi z cegłą klinkierową w otoczeniu zabud...

  • Wynajmę dom w Oleśnicy
    1 / 16
    Wynajmę dom w Oleśnicy

    Oleśnica

    • 2 500 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • szeregowiec

    Dostępny od 15.08.2023 r. Dom mierzy 130m2 + zagospodarowane przyziemie o pow. 50 m2. Pomieszczenia w przyziemiu są w pełni funkcjonalne i ogrzewane.Ogródek 38m2 Parter domu to c...

  • Dom z garażem i ogrodem, pompa ciepła!

    Nieciszów

    • 670 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Promocyjna cena na pierwsze domy z etapu 2 - oddanie lipiec/sierpień 2026 !Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na bardzo dużej działce w Nieciszowie, gm.Oleśnica,...

  • Bliźniaki w Krzeczynie - duża działka - super cena

    Krzeczyn

    • 395 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne bliźniaki dwukondygnacyjne zaprojektowano z myślą o 4-osobowej rodzinie, łącząc przestronną strefę dzienną, komfortową część nocną oraz wydzieloną przestrzeń techniczno-...

  • Nowoczesny bliźniak 114 m² | 500 m² | Nieciszów
    1 / 15
    Nowoczesny bliźniak 114 m² | 500 m² | Nieciszów

    Nieciszów

    • 749 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesna połówka bliźniaka 114 m² | 500 m² działki | Nieciszów – prestiż, cisza, zieleń Na sprzedaż lewa połówka bliźniaka zlokalizowana w miejscowości Nieciszów (powiat Oleśnic...

  • Dom Oleśnica rynek pierwotny

    Oleśnica

    • 659 205 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja w Oleśnicy na osiedlu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim Na kameralnym osiedlu z ogródkami, miejscami postojowymi i energooszczędnymi tech...