• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Aleksandrowo

(1)
  • Sprzedam z powodu wyjazdu cena jak za mieszkanie
    1 / 5

    Nowe

    Sprzedam z powodu wyjazdu cena jak za mieszkanie

    Aleksandrowo

    • 240 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Witam z powodu checi wyjazdu za granice niestety musze swoje ranczo sprzedac (jest ciut zaniedbane ze wzgledu na psy bo mi sie nie chcialo itd...) najlepej aby sie wyrobic z moja p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Białobiel

    • 1 750 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Olszewo-Borki

    • 545 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 2 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Orzołek

    • 290 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Olszewo-Borki

    • 649 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Dzbenin

    • 595 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Baranowo

    • 270 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ostrołęka

    • 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Olszewo-Borki

    • 828 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzekuń

    • 1 100 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzekuń

    • 630 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żebry-Chudek

    Żebry-Chudek

    • 529 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niedużego, przytulnego domu o powierzchni 130m2. Dom podpiwniczony, wybudowany z pustaka, pokryty blachodachówką, okna PCV. Nieruch...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzekuń

    • 920 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rzekuń rynek pierwotny

    Rzekuń

    • 650 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży dom 135 m2 powierzchni całkowitej, położony na działce w Rzekuniu. Numer działki na Geoportal Rzekuń 610/27 Powierzchnia działki 600m2. Dom budowany metodą tradycyjn...

  • Duża działka z domem w budowie, 35 min od W-wy

    Guzowatka

    • 709 000 zł cena
    • 306 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym – Guzowatka, gmina DąbrówkaNa sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1634 m², na której znajduje się przestronny dom jednorodzin...

  • Dom Szafranki

    Szafranki

    • 299 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o zamieszkaniu z dala od wielkomiejskiego zgiełku i stworzeniu swojego wymarzonego miejsca na łonie natury, ta nieruchomość jest dla Ciebie! Proponowana nieruchom...

  • Dom Łęg Starościński

    Łęg Starościński

    • 1 380 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej okolicy Łęg Starościński, gmina Lelis, powiat ostrołęcki. Dom znajduje się zaledwie 10 km od Ostrołęki,...

  • Dom Ostrołęka rynek pierwotny ul. Torowa

    Ostrołęka » ul. Torowa

    • 620 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż; Wolnostojący dom wśród zieleni - 94 m2, peryferie miasta, stan surowy zamknięty plus Marzysz o miejscu, gdzie cisza, zieleń i przestrzeń tworzą idealne warunki d...

  • Dom Durlasy

    Durlasy

    • 340 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i możliwości urządzenia domu według własnego...

  • Dom Czarnowiec rynek pierwotny ul. Turkusowa

    Czarnowiec » ul. Turkusowa

    • 599 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz miejsca, w którym Twoje marzenia o nowym domu spotkają się z nowoczesnością i ekologicznymi rozwiązaniami? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą domów budowanych...

  • Dom Drężewo

    Drężewo

    • 650 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Drężewo, gmina Olszewo Borki, powiat ostrołęcki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2. Powierzchnia działki 500 m2 ....

  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Łęg Przedmiejski

    • 920 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny 70 m2 oddany do użytku w 2019 roku zlokalizowany w miejscowości Łęg Przedmiejski gm. Lelis. Nowoczesna nieruchomość dla osób poszukujących spokoju w o...

  • Rezydencja z potencjałem komercyjnym | rzeka | las

    Białobrzeg Bliższy

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Miejsce, które nie musi udawać wyjątkowości, również tej inwestycyjnej.Tu wszystko ma swój rytm: rzeka płynie wolniej, powietrze p...

  • Siedlisko 37 arów - 15 min od miasta
    1 / 8
    Siedlisko 37 arów - 15 min od miasta

    Stepna-Michałki

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż Siedlisko - 37 arów w miejscowości Stepna Michałki gm. Olszewo Borki, powiat ostrołęcki LOKALIZACJA Bardzo spokojna miejscowość z dużą ilością lasów i łąk. Przyjazne...

  • Dom Tobolice rynek pierwotny ul. Stefana Żeromskiego

    Tobolice » ul. Żeromskiego

    • 647 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Osiedle [i] ŻEROMSKIEGO ETAP IV [/i]to kolejny już etap dobrze znanego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej zlokalizowanych w zac...

  • Duża działka z domem trasa na Mazury DK61 Ostrołęka
    1 / 16
    Duża działka z domem trasa na Mazury DK61 Ostrołęka

    Olszewo-Borki

    • 900 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 2 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO DOM JEDNORODZINNY 340 m2 Nieruchomość usytuowana w miejscowości Olszewo-Borki. ul. Warszawska, powiat ostrołęcki, województwo mazowieckie 3 km od centrum...

  • Dom Białobiel ul. Ostrołęcka

    Białobiel » ul. Ostrołęcka

    • 580 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca, które ma duszę, solidne fundamenty i czeka na nową piękną historię? Dom który przez lata był wypełniony miłością, i rodzinnym ciepłem, Ten Dom to nie jest...

  • Dom Baranowo

    Baranowo

    • 627 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m, położony w miejscowości Baranowo, powiat ostrołęcki. Nieruchomość usytuowana jest na działce z dogodnym dojazdem drogą asfal...

  • Dom Drężewo rynek pierwotny

    Drężewo

    • 730 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 408 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Siedlisko, Rososz, gmina Cegłów, miński
    1 / 14
    Siedlisko, Rososz, gmina Cegłów, miński

    Rososz

    • 350 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko na sprzedaż, Rososz, gmina Cegłów, miński Na sprzedaż siedlisko (dom z 1960 r. do generalnego remontu, murowany, cegła, obora z czerwonej cegły, chlewek murowany i drewn...

  • Ostrołęka: dom przy ulicy Pięknej
    Ostrołęka: dom przy ulicy Pięknej

    Ostrołęka

    • 459 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części miasta przy ulicy Pięknej w Ostrołęce, na osiedlu Wojciechowice. Nieruchomość znajduje się w cichej o...