• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pieńki Słubickie
  • Żory
  • Dziubiele
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szafranki

(1)
  • Dom Szafranki

    Szafranki

    • 299 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o zamieszkaniu z dala od wielkomiejskiego zgiełku i stworzeniu swojego wymarzonego miejsca na łonie natury, ta nieruchomość jest dla Ciebie! Proponowana nieruchom...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Myszyniec Stary

    • 170 000 zł cena
    • 3 599 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Starym Myszyńcu w dogodnej lokalizacji przy drodze krajowej świetną pod inwestycję lub na siedlisko. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Myszyniec Stary

    • 200 000 zł cena
    • 25 437 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Starym Myszyńcu w dogodnej lokalizacji przy drodze krajowej, nadaje się również pod inwestycję lub na siedlisko. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Myszyniec Stary

    • 197 000 zł cena
    • 24 499 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną uzbrojoną w Starym Myszyńcu w dogodnej lokalizacji przy drodze krajowej, nadaje się również pod inwestycję lub na siedlisko. Chętnie odpowiem na ewentualne p...

  • 1 / 4
    Działka KURPIOWSKA KRAINA

    Wydmusy

    • 1 zł cena
    • 18 172 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną nad kompleksem Kurpiowska Kraina w miejscowości Wydmusy. Powierzchnia działki wynosi 18 172m2. Otoczona jest lasem sosnowy...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Białobiel

    • 1 750 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Myszyniec

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Myszyniec Stary

    Myszyniec Stary

    • 77 000 zł cena
    • 1 633 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Myszyniec , powiat ostrołęcki. Działka pod zabudowę o powierzchni 1633m2. Nr na Geoportal Myszyniec Stary 977/27. W okolicy zabud...

  • Działka Łęg Starościński

    Łęg Starościński

    • 310 000 zł cena
    • 12 623 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KURPIE NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej okolicy Łęgu Starościńskiego, niedaleko Ostrołęki, w bliskiej odl...

  • 1 / 2
    Działka Kadzidło

    Kadzidło

    • 115 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Kadzidło, powiat ostrołęcki. Powierzchnia 600m2, nr działki na Geoportal 564,565,566. Działka znajduje się w samym centrum K...

  • Dom Laski ul. Laski

    Laski

    • 479 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli chcesz zamieszkać w magicznym miejscu, wśród natury i przyrody to miejsce jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom o konstrukcji drewnianej, który zapewni Tobie i Twojej ro...

  • Działka budowlana 1000 m2, pod lasem, blisko Mazur
    1 / 7
    Działka budowlana 1000 m2, pod lasem, blisko Mazur

    Pupkowizna

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie Puszczy Piskiej i Pojezierza Mazurskiego. Atrakcyjna działka budowlana (według planu miejscowego -...

  • Działka Myszyniec

    Myszyniec

    • 280 000 zł cena
    • 32 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuję do sprzedaży łąki i las w miejscowości Myszyniec, powiat ostrołęcki. Powierzchnia gruntu ogółem i 3ha i 2730 m2 Według planu zagospodarowania przestrzennego grunty (łąki)...

  • Dom Łęg Starościński

    Łęg Starościński

    • 1 380 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej okolicy Łęg Starościński, gmina Lelis, powiat ostrołęcki. Dom znajduje się zaledwie 10 km od Ostrołęki,...

  • Dom Durlasy

    Durlasy

    • 340 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i możliwości urządzenia domu według własnego...

  • Działka Kadzidło ul. Lokalna

    Kadzidło » ul. Lokalna

    • 190 000 zł cena
    • 2 531 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Kadzidło, powiat ostrołęcki . Tematem sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 2531m2 nr działki na Geoport...

  • Działka Strzałki

    Strzałki

    • 115 000 zł cena
    • 1 758 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Możesz zbudować dom marzeń blisko miasta, a cieszyć się bliskością przyrody. Możesz też mieć dom i staw... Na sprzedaż jest bowiem działka budowlana: - 1758m2 - k...

  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Łęg Przedmiejski

    • 920 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny 70 m2 oddany do użytku w 2019 roku zlokalizowany w miejscowości Łęg Przedmiejski gm. Lelis. Nowoczesna nieruchomość dla osób poszukujących spokoju w o...

  • Działka Nowosiedliny

    Nowosiedliny

    • 330 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Powierzchnia: 1,48 ha | Dostęp do rzeki | Starodrzew dęby Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Nowosiedliny , bezpośrednio przy rzece , o powierzchni 1,48 ha...

  • Działka Strzałki

    Strzałki

    • 135 000 zł cena
    • 3 368 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na obrzeżach Gostynina z własnym stawem - wyjątkowe miejsce dla miłośników przyrody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, której...

  • Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ
    1 / 3
    Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ

    Pupki

    • 110 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ Na sprzedaż działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (potocznie: rolno-budowlana) o powierzchni 1350 m², poł...

  • Działka rolno-leśna w Piątkowiźnie nr ...279
    1 / 4
    Działka rolno-leśna w Piątkowiźnie nr ...279

    Piątkowizna

    • 400 000 zł cena
    • 85 280 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 8,5280 złożona z gruntów ornych klasy VI o powierzchni ok. 3,20 ha i lasów (dwa fragmenty) o powierzchni ok. 5,30 ha. Część lasu (ok. 2 ha) w wieku ok. 60 lat...

  • Działka zalesiona w Piątkowiźnie
    1 / 3
    Działka zalesiona w Piątkowiźnie

    Piątkowizna

    • 160 000 zł cena
    • 34 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka zalesiona o nr ewidencyjnym …61 w Piątkowiźnie i powierzchni 3,42 ha. Las w różnym wieku (od 80 do 15 lat) i różnym składzie gatunkowym. Obok przebiega gminna droga (asfal...

  • Dom Białobiel ul. Ostrołęcka

    Białobiel » ul. Ostrołęcka

    • 580 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca, które ma duszę, solidne fundamenty i czeka na nową piękną historię? Dom który przez lata był wypełniony miłością, i rodzinnym ciepłem, Ten Dom to nie jest...

  • Do sprzedania działka budowlana z MPZP.
    Do sprzedania działka budowlana z MPZP.

    Pupkowizna

    • 49 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie Puszczy Piskiej i Pojezierza Mazurskiego. Atrakcyjna działka budowlana (jest MPZP), pięknie położona pod lasem, w kompleksie około dwudziestu po...

  • 1 / 2
    Działka Jazgarka

    Jazgarka

    • 67 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Miejscowości Jazgarka , gmina Kadzidło. Nieruchomość położona w malowniczym zakątku ziemi przy drodze z Kadzidło do Krainy Kurpiowskiej. Bliskość...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Wydmusy

    • 317 163 zł cena
    • 9 611 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę Rekreacyjną leśno rolną O powierzchni 0.9611 ha. Nr. Działki 1546/4 Działka znajduje się miejscowości Wydmusy w woj. Mazowieckim powiat Ostrołęcki Gmina Myszyn...

  • Siedlisko, Rososz, gmina Cegłów, miński
    1 / 14
    Siedlisko, Rososz, gmina Cegłów, miński

    Rososz

    • 350 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko na sprzedaż, Rososz, gmina Cegłów, miński Na sprzedaż siedlisko (dom z 1960 r. do generalnego remontu, murowany, cegła, obora z czerwonej cegły, chlewek murowany i drewn...

  • Działka budowlana w Łęgu Przedmiejskim

    Łęg Przedmiejski

    • 190 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 13 arów, zlokalizowana w malowniczej, przedmiejskiej okolicy, zaledwie kilka minut od Ostrołęki (Łęg Przedmiejski ). To ideal...