• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Legionowo +20 km
  • Ośno Lubuskie
  • Kielce
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy z garażem Wrocław

(7)
  • Dom jednorodzinny na sprzedaż
    1 / 7
    Dom jednorodzinny na sprzedaż

    Wrocław

    • 1 300 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o powierzchni 130 mkw wraz z ogródkiem położony w dzielnicy Leśnica we Wrocławiu. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym znajdującym...

  • Dom Wrocław Psie Pole, Wrocław-Psie Pole

    Wrocław » Psie Pole

    • 2 000 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z lat siedemdziesiątych z garażem w bryle posadowiony przy oświetlonej ulicy asfaltowej w sąsiedztwie podobnej zabudowy. Budynek znakomicie może służyć pod dział...

  • Dom Wrocław Wrocław-Psie Pole, Wrocław-Psie Pole

    Wrocław » Psie Pole

    • 1 600 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    WYJĄTKOWY DOM wykonany dla wyjątkowego klienta. Na osiedlu domów jednorodzinnych z doskonałym dojazdem łącznikiem obwodnicy, komunikacją oraz PKP. do centrum miasta Do sprzedaży...

  • Dom Wrocław Fabryczna, Grabiszyn

    Wrocław » Fabryczna

    • 2 950 000 zł cena
    • 422 m2 powierzchnia
    • 6 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Grabiszynek Przestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle...

  • Dom Wrocław Psie Pole, Wrocław-Psie Pole rynek pierwotny

    Wrocław » Psie Pole

    • 660 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 2 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    WSTRZYMANE Gotowy dom po wszystkich odbiorach do sprzedaży segment skrajny o pow 186 m2 z garażem na działce 480 m2 posadowiony w atrakcyjnej lokalizacji , z bardzo dobrym połącz...

  • Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska, M39

    Wrocław

    • 799 900 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Unikalna propozycja dla nietuzinkowego klienta ceniącego wygodę i poczucie prywatności. Niemalże niezależny budynek z garażem wbudowanym. Na parterze niezależne wejście, duży (21,2...

  • Dom Wrocław Psie Pole

    Wrocław » Psie Pole

    • 1 300 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 3 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Parterowy z 2015 roku dom w spokojnym miejscu pośród nowej zabudowy jednorodzinnej. Piękny wolnostojący o pow użytkowej 291m2 na działce 1220m2 z garażem na dwa auta. Wykonany w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Piękny dom gotowy do zamieszkania/garaż/pompa ciepła/ogród w Biel...

    Bielawa

    • 795 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam gotowy do zamieszkania od zaraz dom z garażem (połowa bliźniaka), o powierzchni ok 120 m2 znajdujący się na dużej działce (450m2). Dom zamieszkały od lipca 2019 r. Dom...

  • Dom gm.Długołęka

    Długołęka

    • 1 700 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 7 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Całkowicie wykończony 2010 rok w bardzo dobrym stanie, zamieszkały, wolnostojący pow 235m2 na działce 1820m2 z garażem na 2 auta. Usytuowany w pobliżu trasy Wrocław - Warszawa w s...

  • Dom Kiełczów

    Kiełczów

    • 1 100 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom 2011 rok wolnostojący 230m2 z garażem 26m2 na działce 1000 m2 Wykonany z ceramiki i wysokiej lasy materiałów, ocieplony 12cm styropianem,podbitka drewniana, okna sz...

  • 1 / 3
    Dom Szczodre rynek pierwotny

    Szczodre

    • 690 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, tarasem i balkonem na działce 400m2 w przyjemnej rekreacyjnej okolicy, po sąsiedzku nowe domy z dobrym dojazdem drogą asfalto...

  • Dom Długołęka rynek pierwotny

    Długołęka

    • 670 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Bardzo ładny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem 128m2 z działką 430m2 Stan deweloperski -budynek postawiony z bloczków H plus H. Ogrzewanie podłogowe w całym d...

  • Dom Domaszczyn rynek pierwotny

    Domaszczyn

    • 722 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W spokojnej lokalizacji w pobliżu terenów zielonych z szybkim dostępem do obwodnicy lub łącznika Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle o pow 144 m2 z ładną działką 800 m2...

  • Dom Długołęka rynek pierwotny

    Długołęka

    • 1 215 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom zupełnie jak wolnostojący Piękny dom rozłączony 2 garażami w zabudowie bliźniaczej co daje komfort domu wolnostojącego wybudowany wg. własnego projektu z bardzo dobrym dojazdem...

  • Dom Kiełczów

    Kiełczów

    • 1 560 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W nowej części Kiełczowa z bardzo dobrym dojazdem twardą nawierzchnią do budynku wolnostojącego o pow całkowitej 240m2 pow użytkowa 180m2 z garażem w bryle na działce 1200 m2 Budy...

  • Dom Kiełczówek

    Kiełczówek

    • 6 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Super segment całkowicie umeblowany z garażem i działką narożną Powierzchnia użytkowa 117 m2 działka 450 m2 Ogrzewanie podłogowe, na pompy ciepła, w oknach rolety mechaniczne, dz...

  • Dom szeregowiec
    1 / 14
    Dom szeregowiec

    Ślęza

    • 1 350 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Długołęka

    • 1 499 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM NIERUCHOMŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Kiełczów

    • 1 480 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 8 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM NIERUCHOMŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom+garaż+ogród Żurawiniec
    1 / 16
    Sprzedam dom+garaż+ogród Żurawiniec

    Żurawiniec

    • 880 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY DWULOKALOWY Salon + 4 pokoje + 2 toalety + garaż KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW PROWIZJI ! Uwaga: jeden lokal zarezerwowany ! Oferowana na sprzedaż nieruch...

  • Dom Żórawina

    Żórawina

    • 1 350 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 7 220 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Żórawina okolice Przestronny, w bardzo dobrym standardzie, zadbany, wolnostojący dom z 2009 roku o pow. użytkowej 187,24 m z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce...