• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Szebnie

(1)
  • Dom Szebnie

    Szebnie

    • 329 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM SZEBNIE, DZIAŁKA 19.50 AR! Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, murowany, wybudowany w latach 70-tych XX wieku, położony na przestronnej, w cało...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Kobyle

    Kobyle

    • 440 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kobyle, gm. Frysztak - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 100 m2 na działce 18 arów ( zostanie ona wydzielona z działki większej zgodnia z ukształtowaniem terenu) w ładnym, w...

  • Dom Frysztak

    Frysztak

    • 499 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 1 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻA OBNIŻKA CENY!!! Frysztak - dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, zbudowany z pustaka ceramicznego szczelinowego oraz cegły o powierzchni zabudowy 143 m2 na ładnej, ogrodzonej dz...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 369 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany na ul. Starowiejskiej w Jaśle. Prezentowana nieruchomość obejmuje nieduży dom o powierzchni użytkowej...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 479 900 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 2 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż interesującą nieruchomość zlokalizowaną na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych na obrzeżach Jasła, przy ul. Kaczorowy....

  • Dom Warzyce

    Warzyce

    • 99 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI BLISKO JASŁA!!! Do sprzedaży oferuję domek z budynkami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 7,17 ara, w miejscowości WARZYCE, g...

  • Dom z działką
    1 / 16
    Dom z działką

    Glinik Polski

    • 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z bala i dużą działką do remontu.Powieszchnia domu 100 m-2 działka ma 13,86 ar.W uroczej i spokojnej okolicy na Podkarpaciu.Miejscowość to Glinik Polski w niewielkiej odległoś...

  • Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.
    1 / 11
    Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.

    Dobieszyn

    • 347 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od granic Krosna – administracyjnie w miejscowości Dobieszyn. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 16...

  • Dom Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 630 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stwórz swój własny dom marzeń nowoczesny dom jednorodzinny w Tarnowcu! Oferujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia nowoczesnego, przestronnego domu jednorodzinnego w malownicze...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 399 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 333 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I POTENCJAŁEM JASŁO, UL. FLORIAŃSKA! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Jasła, przy ul. Floriańskiej. To nieruchomość, która łączy soli...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 499 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 333 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zainwestuj w komfort i spokój Dom dwurodzinny przy ul. Wincentego Witosa w Jaśle! Wyjątkowa okazja dla rodziny i inwestorów! Przedstawiamy przestronny, dwurodzinny dom o po...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Atrakcyjna Inwestycja z Ogromnym Potencjałem Dwukondygnacyjny Dom z Lat 70- tych w Jaśle! Odkryj wyjątkową szansę na inwestycję w sercu Jasła! Prezentujemy dwukondygnacyjny do...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 199 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem Gądki (Jasło) około 100 m + budynek gospodarczy, działka 6,13 ar - Spokojna okolica, świetna lokalizacja! Marzysz o domu z duszą, który możesz urządzić wedłu...

  • Dom Roztoki

    Roztoki

    • 319 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z dala od miejskiego zgiełku zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą! Na sprzedaż solidny, murowany dom jednorodzinny z bud...

  • Dom Jasło rynek pierwotny

    Jasło

    • 1 199 900 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 5 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ DOM JEDNORODZINNY JASŁO, SOBNIÓW - 239 M Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni netto 239m , położony w jednej z najbardziej c...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 499 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 333 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Potakówka

    Potakówka

    • 229 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 555 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W POTAKÓWCE 34 AR, DZIAŁKA Z DOMEM, BUDYNKIEM GOSPODARCZYM I PEŁNYMI MEDIAMI! IDEALNE MIEJSCE NA TWOJĄ OAZĘ SPOKOJU! Szukasz miejsca, które połączy spo...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 249 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w atrakcyjnej części miasta Jasła przy ul. Floriańskiej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących domu do własnej aranżacji w dobr...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 619 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek mieszkalny lub inwestycyjny ul. Fryderyka Chopina, Jasło! Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która z powodzeniem może pełnić funkcję komfortowego domu rodzinneg...

  • Dom Moderówka

    Moderówka

    • 249 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w Moderówce przestronny, funkcjonalny i pełen możliwości aranżacyjnych! Jeśli marzysz o własnym domu w cichej, spokojnej okolicy, gdzie masz pełną swobodę d...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 980 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w 2005 roku według cenionego projektu Gniewko. To propozycja dla osób poszukujących klasycznej, ponadczasowej architektury oraz solidnej k...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 1 199 990 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 8 276 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, starannie zaprojektowany tak by zapewnić całej rodzinie komfortowe i wygodn...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 333 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli jesteś Inwestorem szukającym okazji na rynku wtórnym lub szukasz bezczynszowego mieszkania w zielonej okolicy z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej, mamy ofertę idea...

  • Dom Warzyce

    Warzyce

    • 229 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA CENA! Dom na sprzedaż Warzyce, gmina Jasło! Oferujemy Państwu interesującą nieruchomość położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości podmiejskiej - Warzyce, zaledwie ki...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 989 900 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w stylu willi miejskiej, położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Jasła przy ul....