dom na sprzedaż
13 maj 2026

Dom Jasło rynek pierwotny

woj. Podkarpackie pow. jasielski gm. jasielski
Dodane 6 godzin temu, środa, 13 maj 2026 13:30
1 199 900 zł 239 m2
1 199 900 zł 239 m2 5 021 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 239 m2
Cena za metr 5 021 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37533845

Opis

NA SPRZEDAŻ DOM JEDNORODZINNY JASŁO, SOBNIÓW - 239 M
Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni netto 239m , położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Jasła Sobniów.
To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, w spokojnym otoczeniu natury, a jednocześnie z dobrym dostępem do miasta.
Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym stanem technicznym, przemyślanym układem pomieszczeń oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów .
Dom jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych, położony w kameralnej okolicy zabudowy jednorodzinnej, z pięknym widokiem na las co zapewnia ciszę, prywatność i wyjątkowy komfort życia na co dzień.

PODSTAWOWE INFORMACJE: rok oddania do użytkowania: 2007 powierzchnia użytkowa: 137 m powierzchnia netto: 239 m dom wolnostojący , częściowo podpiwniczony garaż dobudowany do budynku projekt: Orion 2 nieruchomość gotowa do zamieszkania TECHNOLOGIA I JAKOŚĆ WYKONANIA
Dom został wybudowany w technologii tradycyjnej, z dużą dbałością o trwałość i komfort użytkowania:
ściany z cegły kratówki bardzo dobre właściwości termoizolacyjne i akustyczne ocieplenie styropianem 12 cm strop i nadproża żelbetowe tynki cementowo-wapienne stolarka okienna PCV w kolorze białym To rozwiązania, które zapewniają solidność konstrukcji oraz niskie koszty utrzymania.

FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Parter:
przestronny, jasny salon z wyjściem na taras i widokiem na zieleń- 24,10m w pełni wyposażona kuchnia z zabudową i AGD -11,20m jadalnia -11,40m pokój idealny jako sypialnia, gabinet lub pokój gościnny-12m garderoba - 5,20m łazienka - 2,90m hall - 9,50m wiatrołap- 2,70m pomieszczenie gospodarcze -5,20m Garaż- jednostanowiskowy zlokalizowany w bryle budynku -20 m Piętro: