• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Szczepanów

(2)
  • Dom Szczepanów

    Szczepanów

    • 200 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 2 299 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przy ul. Lipnickiej nr 46 w Szczepanowie położony jest parterowy dom do kapitalnego remontu. Infrastruktura - Energia, Woda, Kanalizacja w budynku, CO węglowe, nieruchomość ogrodzo...

  • Dom Szczepanów ul. Okolice Marcinowic

    Szczepanów

    • 1 459 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klimatyczny nowy dom wolnostojący w okolicach Marcinowic - Szczepanów, idealny dla rodziny! Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 145 m2, na który składają się: - na parterze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom z ziemią rolną, stodołą i stawem

    Mysłów

    • 477 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NIE SZUKAJ DŁUŻEJ! OFERTA TYLKO U NAS! Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż oryginalny - parterowy dom fiński wybudowany w latach 50-tych oraz murowana solidna s...

  • Dom w Jeżowie Sudeckim na dużej działce

    Jelenia Góra

    • 620 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nie szukaj dłużej! Oferta TYLKO w Biurze Nieruchomości Grzywińscy! Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 234,69 m²...

  • Domek mobilny 48 m2 holenderski, wyposażony, całoroczny, nowy

    Karpacz

    • 247 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    www.verohomes.pl Zapraszamy do kupna domu mobilnego w rozmiarze 48 m2. Domek jest całoroczny, przystosowany do zamieszkania na stałe, docieplony grubą warstwą piany termoizolacy...

  • Syndyk sprzeda duży budynek mieszkalno-usługowy udział

    Jelenia Góra

    • 487 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 1 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki mienie upadłej w postaci udziału w wysokości ½ c...

  • Dom Świebodzice Spokojna okolica

    Świebodzice

    • 590 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego w Świebodzicach Dom z lat osiemdziesiątych, przygotowany do kapitalnego remontu. Na powierzchnię domu skł...

  • Dom Wałbrzych

    Wałbrzych

    • 1 700 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 11 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA - Kamionka , dom pasywny ; 3 pokoje + salon, 149 m2 w otoczeniu Dzikowca, Stożka Wielkiego, Bukowca, Andrzejówki oraz startowiska paralotni, 5min do Wałbrzycha |...

  • Dom Podgórzyn

    Podgórzyn

    • 3 500 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie rezydencjonalnej położonego w Karkonoszach w miejscowości Podgórzyn powiat Karkonoski u stóp Chojnika. Nieruchomość usytuowana na działkach o...

  • Dom wolnostojący w Jeleniej Górze
    1 / 11
    Dom wolnostojący w Jeleniej Górze

    Jelenia Góra

    • 1 650 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 9 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Muraszko prezentuje Państwu komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony na os. Czarne w Jeleniej Górze. Dom o powierzchni całkowitej 237 m2, użytkowej 1...

  • 1 / 4
    Dom Jabłów rynek pierwotny ul.

    Jabłów

    • 476 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dlaczego to czytasz? Czyż nie dlatego, że masz marzenia? Czy to nie jest dobry moment, aby zacząć myśleć o sobie i je realizować? Masz jedno życie! Omega Estate oferuje do zakupu d...

  • Dom Wałbrzych

    Wałbrzych

    • 850 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wałbrzych - Śródmieście Dom po generalnym remoncie Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną nieruchomość, która łączy w sobie komfort nowoczesnego życia z urokiem zi...

  • Dom Stare Bogaczowice

    Stare Bogaczowice

    • 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Obiekt z ogromnym potencjałem. Może też pełnić funkcję agroturystyki Nieruchomość składa...

  • Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra
    1 / 14
    Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra

    Wojanów

    • 920 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM JEDNORODZINNY W PRZEPIĘKNEJ OKOLICY. Posiadam do sprzedania dom jednorodzinny 150m2, wolnostojący położony na działce 900m2 w urokliwej wsi Wojanów (województwo dolnośląskie,...

  • Dom, pensjonat, apartamenty, domki do wynajęcia
    1 / 11
    Dom, pensjonat, apartamenty, domki do wynajęcia

    Karpacz

    • 2 800 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż nieruchomość położoną w Karpaczu Dolnym. Budynek jest trzykondygnacyjny o pow całkowitej około 550m2 a użytkowych 319m2 obecnie pełni funkc...

  • Dla inwestora Pensjonat
    1 / 16
    Dla inwestora Pensjonat

    Szklarska Poręba

    • 3 650 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna Willa o funkcji apartamentów na wynajem. Willa jest usytuowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Szklarskiej Porębie, z bliskością do wielu atrakcji w centru...

  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Chełmsko Śląskie

    • 720 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam atrakcyjny dom , . o powierzchni 100 m2 posadowiony na działce 405m2. Dom jest wykonany oraz urządzony funkcjonalnie po gruntownym remoncie zakończonym z końcem 2024 roku....

  • Dom Zagórze Śląskie ul.

    Zagórze Śląskie

    • 1 248 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu w cichej okolicy? Ty i Twoja rodzina lubicie spędzać czas w otoczeniu natury? Omega Estate przestawia piękny, przestronny dom o powierzchni całkowitej około 200 m2 (15...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 4
    Dom na sprzedaż

    Karpniki

    • 1 270 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa willa z historią – Karpniki Oferujemy przedwojenną willę o unikalnym charakterze, dawny dom dr. Kurta Deinerta, a w późniejszych latach funkcjonującą jako oś...

  • Na sprzedarz dom w Kromnowie/ Kromnów Izery, Karkonosze
    1 / 9
    Na sprzedarz dom w Kromnowie/ Kromnów Izery, Karkonosze

    Kromnów

    • 900 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez pośredników! Na sprzedaż dom w Kromnowie położony na działce o wielkości 1900m2. Cały dom posada 4 kondygnacje, a jego całkowita powierzchnia wynosi 200m2. Pierwsza kondygnacja...

  • Dom z potencjałem – Wałbrzych, ul. Fałata
    1 / 12
    Dom z potencjałem – Wałbrzych, ul. Fałata

    Wałbrzych

    • 590 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m², położony na dużej działce 1160 m² w spokojnej części Wałbrzycha. Budynek z solidnej konstrukcji, dach w bardzo dobrym stanie...

  • FAJNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z WIDOKAMI NA GÓRY ! Karpacz
    1 / 11
    FAJNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z WIDOKAMI NA GÓRY ! Karpacz

    Staniszów

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bardzo ładny dom wolnostojący, posadowiony na dużej i zagospodarowanej działce o pow. 1500 m2 w Staniszowie, zaledwie 5 min jazdy autem od Jeleniej Góry. Na powierzchnię domu 150 m...