• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mołodycz
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Rzędzianowice

(1)
  • Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2
    1 / 16
    Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2

    Rzędzianowice

    • 870 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 3 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zaledwie 7 km od centrum Mielca To wyjątkowa okazja dla osób szukających dużego metrażu, z potencjałem. Powierzc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom 240m2, działka 29ar

    Mielec

    • 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam Sprzedam dom parterowy 240m2 znajdujący się na Trzcianie (8km od Mielca). Dom znajduje si na działce 29 ar. Dom wybudowany z Ytong, dach pokryty dachówką ceramiczna antracyt...

  • Dom do wynajęcia 225m2 ul. Kasztanowa Mielec

    Mielec

    • 4 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Piotr Wieczerzak
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący 225m2| Mielec| os. Borek

    Mielec

    • 820 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 3 645 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piotr Wieczerzak
    Agent nieruchomości

  • Dom dzialka 12 arow Mielec
    1 / 3
    Dom dzialka 12 arow Mielec

    Mielec

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom drewniany do remontu, dzialka 12 arow kanalizacja, gaz prad ,garaż i budynek gospodarczy

  • Dom * SPRZEDAŻ * Mielec * STARÓWKA
    1 / 12
    Dom * SPRZEDAŻ * Mielec * STARÓWKA

    Mielec

    • 1 300 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM – dom mieszkalny o powierzchni 180 m2, wraz z budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni 158 m2 na działce o łącznej powierzchni 5,00 a w centrum Starego Miasta przy ulic...

  • Komfortowy dom 250m2 na działce 31arow
    1 / 10
    Komfortowy dom 250m2 na działce 31arow

    Mielec

    • 650 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szczegółowe informacje telefonicznie