• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Wadowice Górne

(1)
  • Działka 1,20 ha w Izbiskach
    1 / 9

    Nowe

    Działka 1,20 ha w Izbiskach

    Wadowice Górne

    • 120 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Duża działka 1,20 ha z domem drewnianym i budynkiem gospodarczym – w miejscowości Izbiska w gminie Wadowice Górne. Działka o powierzchni 1 ha 20 ar to idealne miejsce na letnisko,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Rzędzianowice

    Rzędzianowice

    • 114 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Oferuję na sprzedaż działkę z niedawno wydanymi warunkami zabudowy. Działka znajduje się w miejscowości Rzędzianowice w spokojnej okolicy w odległości ok. 8 km od Mielca, 2...

  • Sprzedam działke

    Mielec

    • 54 800 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke 11.22 ar wymiary 23/51m oraz 11.27 wymiary 28/40m Powyższa cena obejmuje również udział w drodze wewnętrznej(2.6 ar doliczone do każdej działki ) - odległość od...

  • 1 / 3
    Dom Mielec blisko ul. Niepodległości

    Mielec

    • 140 000 zł cena
    • 574 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • siedliskowa

    przedam działkę z domem przy ulicy Cyranowskiej 8C w Mielcu. Wspaniała lokalizacja. - Działka o powierzchni 574 m2 - Dom o powierzchni 65 m2 - Na działce jest również dostępny b...

  • Działka Radomyśl Wielki

    Radomyśl Wielki

    • 85 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działki budowlane położone w uroczej części Rudy w powiecie mieleckim, w gminie Radomyśl Wielki. Idealne dla rodzin pod budowę wymarzonego domu jednorodzinne...

  • Działka budowlana Izbiska gm. Wadowice Górne
    1 / 4
    Działka budowlana Izbiska gm. Wadowice Górne

    Izbiska

    • 75 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 0,42 ha położoną w miejscowości Izbiska gmina Wadowice Górne. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budowy budynku miesz...

  • Dzialka rolna 18 a arow Mielec
    Dzialka rolna 18 a arow Mielec

    Mielec

    • 60 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka rolna Mielec, 18 arow,długi wąski pasek

  • Działka 15 arów / 30 arów, Wadowice Dolne
    1 / 5
    Działka 15 arów / 30 arów, Wadowice Dolne

    Wadowice Dolne

    • 65 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1500 m2 (obok druga taka sama na sprzedaż) w Wadowicach Dolnych, woj. podkarpackie. Działka nr 322/2. Działka z warunkami zabudowy pod dom. Ziemia klasa IV i V. Działka z...

  • Sprzedam działkę Mielec Cyranka
    1 / 14
    Sprzedam działkę Mielec Cyranka

    Mielec

    • 383 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Mielcu Cyranka Powiat Mielecki obręb Osiedle działka 412/1 415 411=1425m2 Oraz droga dojazdowa działka 410-891m2 100% udziału 412/2-98m21/6 udziału=980m2.Działk...

  • Sprzedam działkę ROD Solidarność
    1 / 7
    Sprzedam działkę ROD Solidarność

    Mielec

    • 38 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną na ROD Solidarność w Mielcu. Domek malowany drewniany odnowiony w 2021, pomieszczenie gospodarcze, prąd,woda-pompa/sprawna/ drzewa owocowe, nasadzenia...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Dąbrówka Osuchowska

    • 9 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka o wymiarach 36x45 Przy drodze głównej asfaltowej. Wszystkie media..wydane WZ. Super lokalizacja blisko Mielca.

  • Działka budowlana Mielec ul Rolna
    1 / 5
    Działka budowlana Mielec ul Rolna

    Mielec

    • 290 000 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Państwa, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w Mielcu, obręb osiedle 1 Okolice SSE , okolice nowego mostu ulica Rolna , działka uregulowana prawnie , warunki zabudowy wja...

  • sprzedam dzialke w mielcu
    sprzedam dzialke w mielcu

    Mielec

    • 295 000 zł cena
    • 988 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    posiadam trzy dzialki budowlane- 9,86 i 9,87 oraz 9,88 przy ul Krolowej Jadwigi dojazd z przodu i z tylu razem 29,61 a kontakt whatsaap +34 [tel] tf.

  • Dzialka wola mielecka 56arow
    Dzialka wola mielecka 56arow

    Wola Mielecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Woli Mieleckiej w kierunku Rzedzianowic Działka 56 arów Drugi rząd zabudowy Służebność drogi dojazdowej Były wydane warunki zabudowy Tel [tel] W linku zdjęcia...

  • Działka budowlana Kosówka gm. Wadowice Górne
    1 / 15
    Działka budowlana Kosówka gm. Wadowice Górne

    Kosówka

    • 98 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z domkiem nad potokiem - Kosówka, gm. Wadowice Górne. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów, położona w spokojnej, zielonej okolicy, bezpośrednio...

  • działka wola wadowska 0,32h w powiecie mieleckim
    działka wola wadowska 0,32h w powiecie mieleckim

    Wola Wadowska

    • 25 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowańia drziałke połozono w miejscowości wola wadowska gmina wadowice górne powiat mielec woj podkarpackie o powierzchńi 0,32h nr drziałki 1671/2

  • działka wadowice dolne o powierzchni 0,25h powiat mielec
    działka wadowice dolne o powierzchni 0,25h powiat mielec

    Wadowice Dolne

    • 60 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam panstwu do zaoferowania drziałke budowlano o powierzchni 0.25h połozono w miejscowości wadowice dolne gmina wadowice górne powiat mielec wojewudztwo podkarpackie nr drzi...

  • „Działka rekreacyjna - teren ROD „LOTNIK” w Mielcu”
    1 / 5
    „Działka rekreacyjna - teren ROD „LOTNIK” w Mielcu”

    Mielec

    • 31 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną Nr 83 – teren ROD „LOTNIK” w Mielcu. Powierzchnia działki to standardowe 3 ary . Domek jest drewniany z dobudowanym pomieszczeniem gospodarczym, Na dz...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Mielec*ul. Żegoty* 13,01 a
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Mielec*ul. Żegoty* 13,01 a

    Mielec

    • 310 000 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną z WZ , w Mielcu na ul. Żegoty o powierzchni ok. 13,01 a z udziałem w drodze dojazdowej . Wymiary : ok. 28,5 m x 46 m Media : woda, prąd, kanalizacja w...

  • Działka budowlana* SPRZEDAŻ * Kosówka * 49,46 a
    1 / 7
    Działka budowlana* SPRZEDAŻ * Kosówka * 49,46 a

    Kosówka

    • 180 000 zł cena
    • 4 946 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM- działkę budowlaną 49,46 ara . Z warunkami zabudowy, oraz projektem domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 182,94 m2, pow. garażu 24,0 m2 , w Kosówce gm. Wadowice G...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Podleszany * 794 m2
    1 / 4
    Działka * SPRZEDAŻ * Podleszany * 794 m2

    Podleszany

    • 80 000 zł cena
    • 794 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z Warunkami Zabudowy wydanymi w 2019 r. o powierzchni 7,94 a , w miejscowości Podleszany (na terenie nie zalewowym) , z udziałem w drodze dojazdowej. W...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Żegoty
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Żegoty

    Mielec

    • 314 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną z WZ , w Mielcu na ul. Żegoty o powierzchni ok. 13,37 a z udziałem w drodze dojazdowej . Wymiary : ok. 29,5 m x 46.4 m Media : woda, prąd, kanalizacja...

  • Sprzedam działki
    1 / 2
    Sprzedam działki

    Mielec

    • 77 000 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 11ar , 11.33 ar Wymiary 23m/51m , 23/52m Drugi , trzeci rząd zabudowy Możliwość kupna działek dwie wraz ewentualnie każdą z osobna Działki zn...