• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki siedliskowe Wadowice Górne

(1)
  • Działka 1,20 ha w Izbiskach
    1 / 9

    Nowe

    Działka 1,20 ha w Izbiskach

    Wadowice Górne

    • 120 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Duża działka 1,20 ha z domem drewnianym i budynkiem gospodarczym – w miejscowości Izbiska w gminie Wadowice Górne. Działka o powierzchni 1 ha 20 ar to idealne miejsce na letnisko,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Dom Mielec blisko ul. Niepodległości

    Mielec

    • 140 000 zł cena
    • 574 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • siedliskowa

    przedam działkę z domem przy ulicy Cyranowskiej 8C w Mielcu. Wspaniała lokalizacja. - Działka o powierzchni 574 m2 - Dom o powierzchni 65 m2 - Na działce jest również dostępny b...

  • Działka rolna

    Żabno

    • 150 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka rolna w miejscowości Żabno, o powierzchni 93 arów.Działka w kształcie prostokąta.Media:- studnia,- prąd w drodze.Dojazd drogą polną.  Gmina Żabno ni...

  • Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów
    1 / 12
    Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów

    Pogórska Wola

    • 159 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka pod zabudowę jednorodzinną z częścią rekreacyjną Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,22 ha, położona w miejscowości Pogórska Wola, w gminie...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2
    1 / 5
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2

    Wola Ociecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 594 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Wola Mielecka gm. Mielec , o powierzchni 55,94 a . Służebność w drodze dojazdowej. Działka posiada dostęp do następujących mediów : prąd, woda, ga...