• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Miętkie-Kolonia

(1)
  • Dom wolnostojący na sprzedaż
    1 / 11
    Dom wolnostojący na sprzedaż

    Miętkie-Kolonia

    • 400 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużym potencjałem położony na ładnej działce otoczone sadami

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Jarosławiec

    • 930 000 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 3 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam komfortowy dom gotowy do zamieszkania. Zamieszkały od stycznia 2020r. Powierzchnia użytkowa 160mkw, całkowita 276. Dom położony w Jarosławcu 4km od Zamościa. Dom mur...

  • Dom na działce 4100 m2, Wiszniów, gm. Mircze
    1 / 16
    Dom na działce 4100 m2, Wiszniów, gm. Mircze

    Wiszniów

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WSZYSTKIE OFERTY 0% ładny, murowany dom i budynek gospodarczy na zadbanej działce o pow. około 0,41 ha Wiszniów 84, gmina Mircze Lokalizacja Półudniowo-wschodni skraj gminy Mircz...

  • Obrowiec Dom remontowany na działce 7,5 ara
    1 / 13
    Obrowiec Dom remontowany na działce 7,5 ara

    Obrowiec

    • 320 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka rolna 7,5 ara z domkiem z pozwoleniem na remont, prawie ukończonym. Drewno, brus, wymienionym dachem, karton gips, system rynnowy drenaż wokół domu kominek z płaszczem wo...

  • Sprzedam dom do remontu na Roztoczu
    Sprzedam dom do remontu na Roztoczu

    Siemnice

    • 120 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam sprzedam dom do remontu na środkowym Roztoczu.Dom do generalnego remontu,do wymiany okna,drzwi,futryny,po części skute tynki.Na działce skrzynka z prądem,ale prąd nie jest po...

  • Dom w otulinie lasu i jeziora. Tarnawatka
    1 / 16
    Dom w otulinie lasu i jeziora. Tarnawatka

    Tarnawatka

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu nieruchomości usytuowanej w otulinie kompeksu leśnego i stawu. Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 61,80 m2 usytuo...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Nowy Majdan

    • 290 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom : kuchnia, 3 pokoje, łazienka, ogrzewanie piecami kaflowymi. 2 budynki gospodarcze ( murowany i drewniany), sad, ogród, działka rolna 0,56 ha użytkowana. Dużo zieleni, krzewy,...

  • Wyjątkowy dom Łabunie
    1 / 16
    Wyjątkowy dom Łabunie

    Łabunie

    • 1 000 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 6 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy OBNIŻKA o 50 000zł!! Wyjątkowy dom dla wymagających Łabunie, ul. Górna 8 Zabudowa stała, kuchnia ze sprzętem AGD zostanie przekazana n...

  • Ładna posesja w dobrej lokalizacji, pełna dokumentacja; raty
    1 / 16
    Ładna posesja w dobrej lokalizacji, pełna dokumentacja; raty

    Hulcze

    • 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta bezpośrednia sprzedaży nieruchomosci. Dom o pow. 240 m.kw, płaski dach, w całości jest podpiwniczony. Piękna okolica, piękny widok z okna! Zwierzęta na działce, w tym m.in....