• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Łasieczniki

(1)
  • Dom Łasieczniki ul.

    Łasieczniki

    • 620 000 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 1,67 ha, położone w malowniczej wsi Łasieczniki, w gminie Bolimów, w województwie łódzkim....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom piętrowy wolnostojący

    Sochaczew

    • 650 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom piętrowy wolnostojący. Dom jest na spokojnym osiedlu. Możliwość podłączenia sieci gazowej. Kanalizacja podłączona.

  • Do sprzedania murowany dom z dużą ogrodzoną działką

    Nowa Sucha

    • 265 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania murowany dom z dużą ogrodzoną działką budowlaną. Dom oddany do użytkowania w 2007 roku, nieruchomość posiada księgę wieczysta brak obciążeń. Budynek składa się z duże...

  • Dom Nieborów

    Nieborów

    • 2 850 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania nowoczesny dom w stylu loftowym z w pełni zagospodarowaną działką w lesie. Dom jest całkowicie umeblowany, posiada prywatną drogę dojazdową. Od zjazdu z autostrady A2...

  • Dom Stara Sucha ul.

    Stara Sucha

    • 1 100 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 5 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona we wsi Stara Sucha, gmina Nowa Sucha, powiat sochaczewski.Na sprzedaż dom o powierzchni 206,17 m2 wybudowany według projektu W-05/8...

  • Dom Sochaczew ul. Stefana Czarnieckiego

    Sochaczew » ul. Czarnieckiego

    • 779 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż - domu wolnostojącego na działce o powierzchni 965 m2 w Sochaczewie przy ul. Czarnieckiego. Dom składa się z dwóch o...

  • Dom Sochaczew ul. Onufrego Zagłoby

    Sochaczew » ul. Zagłoby

    • 650 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż - domu wolnostojącego na działce o powierzchni 574 m2 w Sochaczewie przy ul. Zagłoby.Urokliwy piętrowy dom z piwnicą...

  • Dom Lubiejew rynek pierwotny ul.

    Lubiejew

    • 715 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dwa domy jednorodzinne z użytkowymi poddaszami w stanie deweloperskim o pow. 140 m2 i 160 m2 położone w Lubiejewie, w gminie Sochaczew. Domy zostały wybudowan...

  • Sprzedam dom z działka i budynkami gospodarczymi
    Sprzedam dom z działka i budynkami gospodarczymi

    Łowicz

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z działka komórkami blisko centrum łowicza stacji pkp marketów więcej informacji udzielę telefonicznie pośrednikom dziękuję

  • Dom Sochaczew Wypalenisko rynek pierwotny ul.

    Sochaczew

    • 749 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim - Sochaczew, obręb WypaleniskoCena: 749 000 zł Powierzchnia użytkowa: 85,64 m²Powierzchnia zabudowy: 108,13 m²Powierzchnia dział...

  • Wiskitki - nowy, wykończony dom na dużej działce
    1 / 16
    Wiskitki - nowy, wykończony dom na dużej działce

    Wiskitki

    • 2 990 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 20 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam do sprzedania atrakcyjny nowy, wygodny dom w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej 147 mkw na dużej działce o pow. 6212 mkw. Budynek parterowy z poddaszem, bez p...

  • Dom Sochaczew ul. 15 Sierpnia

    Sochaczew » ul. Sierpnia

    • 550 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piętrowy dom do remontu o powierzchni około 100 m2 przy ul. 15 sierpnia w Sochaczewie usytuowany na działce o powierzchni 722 m2. Dom składa się z czterech pokoi, dwóch ła...

  • Dom Kuznocin ul.

    Kuznocin

    • 980 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 m² położony w miejscowości Kuznocin w gminie Sochaczew.Dom został wybudowany w 2020 roku. Składa się z: trzech funkcjonalny...

  • Dom Otolice ul.

    Otolice

    • 650 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 3 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nowoczesny, parterowy dom o powierzchni użytkowej 171,62 m² umiejscowiony na działce o pow. 650 m2 w Otolicach, w gminie Łowicz. To idealna propozycja dla osób szukających...

  • Dom Łowicz ul. Adama Mickiewicza

    Łowicz » ul. Mickiewicza

    • 299 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 2 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na sprzedaż w Łowiczu - ul. Mickiewicza 32Na sprzedaż dom w Łowiczu przy ul. Mickiewicza 32 o powierzchni użytkowej około 114,75 m², położony na działce 354 m².Nieruchomość prz...

  • Dom Sochaczew ul. Młynarska

    Sochaczew » ul. Młynarska

    • 1 100 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 4 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom o pow. 265 m² na działce o pow. 1087 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Młynarskiej w Sochaczewie.Na sprzedaż oferujemy duży, 3-piętrowy dom jednorodzinny o powie...

  • sprzedam
    1 / 3
    sprzedam

    Skierniewice

    • 1 100 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom parterowy z poddaszem mieszkalnym Na parterze salon z aneksem kuchennym ,łazienka z umywalką i kabiną prysznicową Na piętrze,3 pokoje i garderoba ,łazienka z wanna i u...

  • Dom Nieborów ul. Spokojna

    Nieborów » ul. Spokojna

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska przy ulicy Spokojnej w Nieborowie.Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchniach po 1700 m2 z dostępami do dróg g...

  • Dom Łyszkowice ul. Wolności

    Łyszkowice » pl. Wolności

    • 2 115 000 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 2 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość obejmującą wolnostojący dom o powierzchni 222,13 m² oraz budynek zbiorowego zamieszkania (hotel) o powierzchni użytkowej 761,63 m², położone na dzi...

  • Dom Sochaczew ul. Mjr Feliksa Kozubowskiego

    Sochaczew » ul. Kozubowskiego

    • 350 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 1 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 182 m2 na działce o pow. 710 m2 na osiedlu Malesin przy ul. Feliksa Kozubowskiego w Sochaczewie.Układ pomieszczeń:parter -...

  • Dom Popów ul.

    Popów

    • 1 150 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 6 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, piętrowy dom o pow. użytkowej 177,95 m2 na dużej działce o pow. 8270 m2 w Popowie w gminie Łowicz.Dom został wybudowany w latach 80-tych z pustaka dwukomorowe...

  • Dom z ogródkiem w centrum miasta w cenie mieszkania.
    1 / 16
    Dom z ogródkiem w centrum miasta w cenie mieszkania.

    Skierniewice

    • 749 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 748 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zieleń, wszędzie blisko, cisza i spokój dla Ciebie i rodziny. Jedyny dom wolnostojący w centrum miasta w takiej cenie! Oprócz domu masz: - garaż 15 m2: wolnostojący, murowany z k...

  • nieruchomsci
    1 / 7
    nieruchomsci

    Skierniewice

    • 1 150 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny ,wolnostojący na działce 630 m .parter z poddaszem Na parterze salon ,kuchnia ,łazienka z umywalką i kabiną prysznicową Ogrzewanie na parterze podłogowe Na poddas...