• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Kozienice

(1)
  • Sprzedam dom gotowy do zamieszkania 440m2 Kozienice
    1 / 16
    Sprzedam dom gotowy do zamieszkania 440m2 Kozienice

    Kozienice

    • 2 420 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, wygodny, oryginalnie i funkcjonalnie zaprojektowany dom w Kozienicach, gotowy do zamieszkania z pełnym wyposażeniem, 80 km od Warszawy. 440m2 powierzchni użyt...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Sprzedam

    Skruda

    • 80 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Drewniany 54 m.domek pokój kuchnia przedpokój łazienka.Woda -wodociagi, oczyszczalnia przydomowa Na działce rosną jabłonie śliwki i wiśnia. Dom wymaga gruntownego remontu ale jest...

  • Sprzedam dom z firmą

    Moszczanka

    • 1 160 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom mieszkalno-usługowy razem z firmą w Moszczance przy trasie S17 koło Ryk I Dęblina. Działka 3.200m2. Tel.[tel]

  • 1 / 2
    Sprzedam dom.z piękna działka

    Pionki

    • 640 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam mam do sprzedania piękny dom z dużą dzialka 2 garaże budynek gosp. 2 balkony 2 piece gazowy i weglowy .Na działce drzewa owocowe jabłka pyszne słodkie gruszki orzechy śliwki....

  • Sprzedam dom z piękną dzialka

    Pionki

    • 640 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam mam do sprzedania dom z piekna dzialka znajdujący się przy ul.Polnej blisko.staw górny szkoła PKP. Duży targ .Dom posiada podpiwniczenie 2 garaże 2 balkony ogród na którym Na...

  • 1 / 2
    Sprzedam dom z działką

    Policzna

    • 450 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 717 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam mam do sprzedania dom rodzinny z calom działką 0,94ary więcej informacji na telefon

  • Sprzedam domek mobilny całoroczny wraz z działką

    Wilga

    • 275 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży domek o pow.35m2 /dwie sypialnie ,salon z aneksem kuchennym/.Nieruchomość znajduje się w gminie Wilga wieś Cyganówka .Urokliwe miejsce :cisza, spokój ,pośród l...

  • Dom wolnostojący w Rykach

    Ryki

    • 399 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka 740 m2 z domem jednorodzinnnym położona w Rykach przy ulicy Kwiatowej, nieruchomość z Księgą Wieczystą. Budynek murowany i podpiwniczony wybudowany w 1967 roku o powierzch...

  • Sprzedam dom

    Moszczanka

    • 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Moszczanca położonej między Dęblinem a Rykami w odległości 1 km.od trasy Warszawa-Lublin,wraz z dwoma garażami i budynkiem gospodarczym przystosowane do prowadzenia...

  • Dom Wilga ul. Babci I Dziadka

    Wilga » inne Aleja Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"

    • 1 600 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż piękny dom w minimalistycznym stylu o powierzchni ok 244m2 powierzchni użytkowej znajdujący się w miejscowości Wilga w województwie mazowieckim, powiecie garwol...

  • Dom Łaskarzew 405m2 działka/ wszystkie media wyjście z ogrodu na...

    Łaskarzew

    • 1 650 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 4 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom na skraju miasta #Łaskarzew 400m2 Wyjście na las z ogrodu, 150m do rzeki Promnik Dom w trakcie malowania - wszystkie pokoje malowane na biało w stylu glamour. Dom 4...

  • Sprzedam dom z działką.
    Sprzedam dom z działką.

    Radom

    • 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dostępne media : gaz ziemny, kanalizacja, woda w ulicy obok do przyłączenia.Na działce studnia, działka ogrodzona.

  • Sprzedam siedlisko w Górznie

    Górzno

    • 210 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko z domem drewnianym w Górznie na ul.Dębowej 45 Działak około 2200. Dojazd drogą utwardzoną z dwóch stron. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:tel.[tel]

  • Dom wolnostojący Łaskarzew
    Dom wolnostojący Łaskarzew

    Łaskarzew

    • 390 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom jednorodzinny, parterowy, wolnostojący o powierzchni ok. 60 m2, położony w cichej, zielonej okolicy w mieście Łaskarzew, przy ul. Kolejowej (powiat garwoliński, w...

  • Dom 150m2 Radom Halinów
    Dom 150m2 Radom Halinów

    Radom

    • 575 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy do zaoferowania dom piętrowy , podpiwniczony , z garażem, lata budowy druga połowa 70-te lata. Klasyczny, murowany dom, umiejscowiony w środku działki, 5 pokoi, wc i łazienka...

  • Dom 220 m2 na sprzedaż, Dęblin
    1 / 14
    Dom 220 m2 na sprzedaż, Dęblin

    Dęblin

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 220 m2. Dom o powierzchni ok 220m2 w Dęblinie na Osiedlu Jagiellońskim, ulokowany jest na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 4...

  • Sprzedam dom na wsi w otoczeniu lasu
    1 / 12
    Sprzedam dom na wsi w otoczeniu lasu

    Zakącie

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w spokojnej okolicy we wsi Zakącie koło Garwolina. Dom otoczony z 3 stron lasem. GŁÓWNE INFORMACJE - Powierzchnia domu: 250 m2 . - Powierzchnia działki: 1300 m2 (n...

  • Wynajmę Dom
    1 / 16
    Wynajmę Dom

    Jedlnia-Letnisko

    • 5 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 184 m², położony w spokojnej i zielonej części Jedlnia-Letnisko. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powier...

  • Godów, Dom wolnostojący 149,9 m2
    1 / 11
    Godów, Dom wolnostojący 149,9 m2

    Radom

    • 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania parterowy dom z zagospodarowanym poddaszem wybudowany w 2014 roku. Jest on doskonałą alternatywą dla mieszkania w bloku. Znajduje się w spokojnej części osiedla Godów...

  • Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje
    1 / 16
    Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje

    Wilga

    • 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Klimatyczny, drewniany dom całoroczny z dwoma tarasami znajduje się w lesie we wsi Malinówka nieopodal znanej miejscowości turystyczno- wypoczynkowej Wilga, 50 km od Warszawy. Dzia...

  • Dom wolnostojący w Rykach
    1 / 6
    Dom wolnostojący w Rykach

    Ryki

    • 399 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis Działka 740 m2 z domem jednorodzinnnym położona w Rykach przy ulicy Kwiatowej, nieruchomość z Księgą Wieczystą. Budynek murowany i podpiwniczony wybudowany w 1967 roku o powie...

  • Sprzedam nieruchomosc
    1 / 14
    Sprzedam nieruchomosc

    Brzezinki Stare

    • 320 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 3 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom na dużej działce wraz zabudowaniami gospodarczymi

  • Dom Piotrkowice rynek pierwotny ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Dom 148,4 m2 z pieknym ogrodem z basenem
    1 / 16
    Dom 148,4 m2 z pieknym ogrodem z basenem

    Radom

    • 1 499 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 10 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wybudowany w 1996 r.,z pieknym, zadbanym ogrodem (o roznorodnym drzewostanie- w wiekszosci iglaki,srebrne swierki,jodły,sosny,kosodrzewina) i basenem, otoczony żywopłotem z cis...

  • Dom Piotrkowice rynek pierwotny ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący