• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Brzezówka

(1)
  • Dom Brzezówka

    Brzezówka

    • 284 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski, która z uwagi na krajobrazowo piękne otoczenie, może...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Jaszczew

    Jaszczew

    • 309 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronny dom położony w miejscowości Jaszczew, Gm. Jedlicze na dużej działce w bardzo dobrej lokalizacji, w połowie trasy między Jasłem i K...

  • Dom Sieklówka

    Sieklówka

    • 199 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu uroczy dom położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Sieklówka, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość obejmuje murowany, parter...

  • Dom Warzyce

    Warzyce

    • 99 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI BLISKO JASŁA!!! Do sprzedaży oferuję domek z budynkami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 7,17 ara, w miejscowości WARZYCE, g...

  • Dom z działką
    1 / 16
    Dom z działką

    Glinik Polski

    • 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z bala i dużą działką do remontu.Powieszchnia domu 100 m-2 działka ma 13,86 ar.W uroczej i spokojnej okolicy na Podkarpaciu.Miejscowość to Glinik Polski w niewielkiej odległoś...

  • Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.
    1 / 11
    Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.

    Dobieszyn

    • 347 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od granic Krosna – administracyjnie w miejscowości Dobieszyn. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 16...

  • Dom Kopytowa

    Kopytowa

    • 129 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 165 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Kopytowa , gmina wiejska Chorkówka, powiat krośnieński. Prezentowana nieruchomość...

  • Dom Umieszcz

    Umieszcz

    • 99 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu dom w miejscowości Umieszcz gmina Tarnowiec! W skład nieruchomości wchodzi drewniany dom o powierzchni ok. 110m2 wraz z budynkiem gospodarczym i atrakcyjną...