dom na sprzedaż
26 wrz 2024

Dom Jaszczew

woj. Podkarpackie pow. krośnieński gm. krośnieński
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 26 wrzesień 2024 17:30
309 900 zł 140 m2
309 900 zł 140 m2 2 214 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 140 m2
Cena za metr 2 214 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K36818848

Opis

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronny dom położony w miejscowości Jaszczew, Gm. Jedlicze na dużej działce w bardzo dobrej lokalizacji, w połowie trasy między Jasłem i Krosnem.

Oferta obejmuje dom, w którym drzemie ogromny potencjał i szereg możliwości aranżacyjnych, doskonały dla wieloosobowej rodziny, która lubi przestrzeń, a jednocześni doceni lokalizację, która zwiększa możliwości zawodowe, z uwagi na bliskość dwóch miasta.

Prezentowany dom dwukondygnacyjny o powierzchni 140m2 wzniesiony został w technologii tradycyjnej murowanej z pustaka żużlowego oraz cegły pełnej na działce o powierzani ponad 53ary. Nieruchomość z powodzeniem może pełnić funkcję zarówno domu jednorodzinnego, jak również dwurodzinnego z uwagi na dwa osobne wejścia.

Dach dwuspadowy o wzmocnionej więźbie drewnianej pokryty został na jednej części eternitem, zaś na drugiej pokrycie wymieniono na ocynkowaną blachę trapezową.
Na pierwszym poziomie domu - okna PCV dwuszybowe, zaś na piętrze drewniane.

Cała parcela posiada bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr 28, co ułatwia szybki dojazd do zarówno do Jasła, jak i Krosna.

Nieruchomość posiada niezbędne media i przyłącza, a w szczególności:
- prąd,
- gaz, w tym dwufunkcyjny piec gazowy zasilający centralne ogrzewanie,
- własną studnię,
- instalację sanitarną typu szambo oraz kanalizację wiejską,
- wentylację grawitacyjną.

Na powierzchnię całkowitą budynku składają się następujące pomieszczenia: