• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy nad morzem Jastrzębia Góra

(9)
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Jastrzębia Góra

    • 630 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra
    1 / 20
    Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

    Jastrzębia Góra

    • 556 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marina w Świecie Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe domki z basenem w stanie deweloperskim nad morzem, Tupadły
    Nowe domki z basenem w stanie deweloperskim nad morzem, Tupadły

    Jastrzębia Góra

    • 519 999 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROMOCJA ŚWIĄTECZNA OGRANICZONA W CZASIE! Przedstawiam Państwu nowoczesne, nowe, 3-pokojowe domki - 44 m²/każdy - inwestycja Morska Przystań, 15 min pieszo do plaży w miejscowoś...

  • Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra
    1 / 20
    Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

    Jastrzębia Góra

    • 636 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marina w Świecie Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra
    1 / 20
    Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

    Jastrzębia Góra

    • 668 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marina w Świecie Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra
    1 / 20
    Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

    Jastrzębia Góra

    • 698 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marina w Świecie Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra
    1 / 20
    Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

    Jastrzębia Góra

    • 688 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marina w Świecie Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra
    1 / 20
    Nowe Nadmorskie Domy na sprzedaż Jastrzębia Góra

    Jastrzębia Góra

    • 626 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marina w Świecie Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • NADMORSKI PENSJONAT PRZY PLAŻY NA SPRZEDAŻ !
    1 / 20
    NADMORSKI PENSJONAT PRZY PLAŻY NA SPRZEDAŻ !

    Jastrzębia Góra

    • 3 500 000 zł cena
    • 864 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marina w Świecie Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Władysławowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 8 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Władysławowo

    • 1 900 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Władysławowo ul. Zuchów

    Władysławowo » ul. Zuchów

    • 15 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Władysławowo - Cetniewo: Inwestuj w Topową Lokalizację!TYLKO U NAS10 min spacerem do plaży!8 apartamentów + mieszkanie 80m2 dla właściciela! Zamieszkaj i prowadź swój biznes nad mo...

  • Dom Władysławowo ul. Zuchów

    Władysławowo » ul. Zuchów

    • 2 800 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 10 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Władysławowo - Cetniewo: Inwestuj w Topową Lokalizację!10 min spacerem do plaży!TYLKO U NAS8 apartamentów + mieszkanie 80m2 dla właściciela! Zamieszkaj i prowadź swój biznes nad mo...

  • Dom Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 1 990 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 12 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Władysławowo ul. Wyspiańskiego - osiedle Żwirowa (odległość ok. 1800 m do morza w linii prostej)To wyjątkowa okazja, aby spełnić swoje marzenia o własnym domu nad morzem z możliwoś...

  • Dom Rozewie ul. Wilcza

    Rozewie » ul. Wilcza

    • 998 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 11 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rozewie ul. Wilcza - odległość ok. 800 m od plaży i morza w linii prostej, ok. 300 m od ściany lasuRozewie to malownicza miejscowość położona na najbardziej wysuniętym na północ cy...

  • Dom Rozewie rynek pierwotny ul. Jastrzębia

    Rozewie » ul. Jastrzębia

    • 880 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rozewie ul. Jastrzębia - odległość ok. 800 m od plaży i morza, ok. 200 m od ściany lasuRozewie to malownicza miejscowość położona na najbardziej wysuniętym na północ cyplu Polski,...

  • Dom Tupadły ul. Grzybiarzy

    Tupadły

    • 1 250 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 6 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kompleks czterech domków wczasowych całorocznych Tupadły - Jastrzębia Góra.Na sprzedaż dobrze zorganizowany i sprawnie działający, kameralny ośrodek wypoczynkowy składający się z c...

  • Dom Władysławowo ul. Floriana Ceynowy

    Władysławowo » ul. Ceynowy

    • 2 900 000 zł cena
    • 432 m2 powierzchnia
    • 6 713 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Pensjonat nad morzem | Władysławowo | 18 pokoi | 4 niezależne mieszkania |  gotowy, dochodowy biznes | blisko plażyNa sprzedaż funkcjonujący pensjonat położony we Władysławowie prz...

  • Dom Władysławowo ul. Jarowa

    Władysławowo » ul. Jarowa

    • 2 390 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 6 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Posiadasz wolne środki do zainwestowania?Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomoś...

  • Dom Chłapowo ul. Jarowa

    Chłapowo » ul. Jarowa

    • 2 390 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 6 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Posiadasz wolne środki do zainwestowania? Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomo...