• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łobżenicą

(10)
  • Dom z budynkami gospodarskimi - Zakrzewo gmina Babiak
    1 / 16
    Dom z budynkami gospodarskimi - Zakrzewo gmina Babiak

    Zakrzewo

    • 700 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Zakrzewie gm. Babiak, powiat kolski składającą się z budynku mieszkalnego (około 150,00 m2) oraz dwóch budynków gospodarskich (obora o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Złotów

    • 869 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 3 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Złotów
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom w wyjątkowym stylu, pod Poznaniem!
    1 / 20
    Przestronny dom w wyjątkowym stylu, pod Poznaniem!

    Zakrzewo

    • 1 299 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 5 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Zakrzewo

    • 2 000 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 8 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BROWWAR - Piotr Browarski
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Witrogoszcz

    • 185 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 467 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Złotów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dębno

    • 3 800 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zakrzewo

    • 2 200 000 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 6 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BROWWAR - Piotr Browarski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Zakrzewo

    • 1 820 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 4 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Święta

    • 899 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam pół domu
    Sprzedam pół domu

    Osiek nad Notecią

    • 199 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam pół domu bez zadłużeń w Osieku nad Notecią ul Leśna 52, cena od lekkiej negocjacji. Możliwość dzierżawy działki 160m2.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Szamocin rynek pierwotny

    Szamocin

    • 209 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 1 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ ROZPOCZĘTA BUDOWA DOMU WOLNOSTOJĄCEGO IDEALNA LOKALIZACJA W SZAMOCINIE ! DOBRA OFERTA CENOWA ! Prezentujemy na sprzedaż działkę z rozpoczętą budową domu jednoro...

  • Dom Margonin rynek pierwotny

    Margonin

    • 330 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NA SPRZEDAŻ DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Margonin, powiat chodzieski Przedstawiamy jedną część budynku w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 160...

  • Dom Margonin rynek pierwotny

    Margonin

    • 330 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Margonin rynek pierwotny

    Margonin

    • 300 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ ROZPOCZĘTA BUDOWA DOMU JEDNORODZINNEGO W POBLIŻU JEZIORA MARGONIŃSKIEGO Margonin, powiat chodzieski NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA USŁUG TURYST...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Białośliwie

    • 385 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 2 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kcynia

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kaczory

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI SZUMOWSCY S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Potulice

    • 900 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brodna

    • 800 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 3 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kaczory

    • 590 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 4 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Szamocin

    • 490 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 3 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Skórka

    • 380 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 3 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Górzna

    • 555 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piła
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krępsko

    • 398 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Huta

    • 389 999 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Włocławek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Paterek

    • 595 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krępsko

    • 399 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piła
    Biuro nieruchomości

  • Dom Margonin
    1 / 15
    Dom Margonin

    Margonin

    • 290 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 2 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DOM W MARGONINIE POŁOŻONY PRZY RYNKU DOSKONAŁA ALTERNATYWA NA NOWĄ INWESTYCJĘ Np. -BUDOWĘ NOWEGO BUDYNKU LOKALOWEGO: MIESZKANIA NA WYNAJEM -PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GO...

  • Dom Lipia Góra gm. Szamocin
    1 / 15
    Dom Lipia Góra gm. Szamocin

    Lipia Góra

    • 270 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DOM W LIPIEJ GÓRZE Gmina Szamocin, powiat chodzieski. Przedmiotem sprzedaży jest budynek wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 150 m, posadowiony na działce gruntu o...

  • Dom Sępólno Krajeńskie działka 1.412 m²

    Sępólno Krajeńskie » ul. Spacerowa

    • 430 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom jednorodzinny wraz z dwoma budynkami gospodarczymi położony na osiedlu domów jednorodzinnych w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich...

  • Dom 142,5 m2 Szynwałd - Smart Home

    Szynwałd

    • 775 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - dom wolnostojący do wykończenia | SzynwałdCena: 775 000 złNa sprzedaż dom wolnostojący w stanie do wykończenia w spokojnej i zielonej miejscowości Szynwałd. Nieruchom...

  • Dom Wąwelno gm. Sośno
    1 / 15
    Dom Wąwelno gm. Sośno

    Wąwelno

    • 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prywatna enklawa z własnym stawem - dom z duszą i potencjałem w okolicy Wąwelna! Wyobraź sobie poranek, w którym pijesz kawę na tarasie, patrząc na taflę własnego stawu , a jedy...

  • NOWOCZESNY DOM POMPA CIEPŁA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
    NOWOCZESNY DOM POMPA CIEPŁA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

    Sępólno Krajeńskie

    • 1 199 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 5 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny o eleganckiej bryle, wybudowany w 2023 roku, położony w miejscowości Sępólno Krajańskie. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, w pe...