• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kuskowizna
  • Soce
  • Hołówki Duże
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kcynia

(3)
  • Działka budowlana Kcynia Józefkowo
    1 / 9
    Działka budowlana Kcynia Józefkowo

    Kcynia

    • 88 000 zł cena
    • 1 464 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferujemy pięknie położona działkę we wsi Józefkowo , gmina Kcynia. Działka o pow. 1464m2 , l eży na obszarze Natura 2000. Działka położona na niewiel...

  • Lokal użytkowy Kcynia Kcynia
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kcynia Kcynia

    Kcynia

    • 2 499 000 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 2 347 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja- Hala produkcyjna w Kcyni - 38km od Bydgoszczy. Obiekt nadaje się na różne rodzaje działalności. Kameralne położenie- park,zieleń, stawy, mikroklimat. Cz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kcynia

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Wąsosz

    Wąsosz

    • 700 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działką o powierzchni 5000 m2 w cenie 700 000 zł. Na działce znajduje się hala o długości 47 m i szerokości 10 m, w której mieści się mieszkanie o...

  • Sprzedam łąkę, działkę 10395m2 koło Szubina
    1 / 5
    Sprzedam łąkę, działkę 10395m2 koło Szubina

    Wolwark

    • 64 000 zł cena
    • 10 395 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę, działka 10395m2 koło Szubina miedzy wioską Wolwark a Słupy. Łąka znajduje się ok 10 km od Szubina. Do łąki jest dojazd droga polną. Ziemia rolna. Cena 63000 zł. W p...

  • 1 / 4
    Posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną w Łachowie koło Szubina

    Łachowo

    • 241 040 zł cena
    • 3 013 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie . Prezentujemy Państwu działkę na sprzedaż koło Szubina . Działką o powierzchni ponad 3000 tys m2 . Działka ma ładny kształt . Lokalizacja jest oazą spokoju i cisz...

  • 3 POKOJE 46 M2 SZUBIN
    1 / 6
    3 POKOJE 46 M2 SZUBIN

    Szubin

    • 289 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gołańcz

    • 330 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kopanina

    • 690 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Laskowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szubin

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Novator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE PARTER 62 M2 NAKŁO NAD NOTECIĄ
    1 / 8
    3 POKOJE PARTER 62 M2 NAKŁO NAD NOTECIĄ

    Nakło nad Notecią

    • 399 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Czeszewo

    • 399 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 1 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • 2 POKOJE 47,65 M2 NAKŁO NAD NOTECIĄ!!
    1 / 13
    2 POKOJE 47,65 M2 NAKŁO NAD NOTECIĄ!!

    Nakło nad Notecią

    • 279 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Paterek

    • 595 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • nowe mieszkania, osiedle Harmonia, metraż od 25-50m2

    Szubin

    • 179 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 6 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Nowe mieszkania na osiedlu Harmonia, ul.Kościuszki 1 w Szubinie, wielkość od 25 do 50m2, w stanie deweloperskim lub wykończone. Na zdjęciach podwórko raz zdjęcia z mieszkania dewe...

  • 1.4 ha działka blisko plaży w Wąsoszu.ZAMIANA
    1 / 2
    1.4 ha działka blisko plaży w Wąsoszu.ZAMIANA

    Mąkoszyn

    • 47 zł cena
    • 14 366 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka otoczona lasem państwowym z jednej strony z drugiej sąsiaduje z trzema domami .na działce naturalne staw .media prąd woda w granicy działki nr.107/1 25km od bydgoszczy .b...

  • Domek na sprzedaz
    1 / 16
    Domek na sprzedaz

    Wapno

    • 280 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom murowany z cegly czesciowo podpiwniczony ocieplony. Dzialka ogrodzona panelami furtka + dwie bramy jedna do garazu druga do wiaty.Dobudowka 2 pomieszczenia w jednym na lato ka...

  • Działka 498 m2 w Słupach gm. Szubin – Sprzedam
    1 / 2
    Działka 498 m2 w Słupach gm. Szubin – Sprzedam

    Słupy

    • 9 960 zł cena
    • 498 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam Oferuję bezpośrednio do sprzedaży działkę o powierzchni 498 m2 w miejscowości Słupy w cenie 20 zł za m2. Dla nieruchomość tej Sąd Rejonowy w Szubinie IV Wydział Ksiąg Wieczys...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania, wysoki standard
    1 / 16
    Kawalerka gotowa do zamieszkania, wysoki standard

    Szubin

    • 275 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Osiedle Harmonia, zlokalizowane przy ul. Kościuszki i Młyńskiej w Szubinie, to nowoczesny kompleks mieszkaniowy stworzony z myślą o wygodzie. Nowe mieszkania do sprzedaży w Szubini...

  • Sprzedam pół domu
    Sprzedam pół domu

    Osiek nad Notecią

    • 199 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam pół domu bez zadłużeń w Osieku nad Notecią ul Leśna 52, cena od lekkiej negocjacji. Możliwość dzierżawy działki 160m2.

  • Działka budowlana Szubin Zamek
    1 / 6
    Działka budowlana Szubin Zamek

    Szubin

    • 99 900 zł cena
    • 743 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka Szubin, ul.Wiejska - 743m2 z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego - wylane fundamenty. Możliwość budowy domu na bazie wybranego przez siebie projektu...

  • Lokal użytkowy Osiek nad Notecią gm. Wyrzysk, Dworcowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Osiek nad Notecią gm. Wyrzysk, Dworcowa

    Osiek nad Notecią

    • 990 000 zł cena
    • 389 m2 powierzchnia
    • 2 545 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Stacja Paliw z potencjałem inwestycyjnym - Osiek nad Notecią, 5331 m², tylko 990 000 zł Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 12
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 123 469 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 13
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 108 770 zł cena
    • 1 490 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1490 m2, położona w Występie...

  • Mieszkanie Nakło nad Notecią
    1 / 15
    Mieszkanie Nakło nad Notecią

    Nakło nad Notecią

    • 429 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż przestronne trzy pokojowe mieszkanie w centrum Nakła nad Notecią przy uli...

  • Działka budowlana Bogdanowo
    Działka budowlana Bogdanowo

    Bogdanowo

    • 275 000 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bogdanowie koło Obornik Wlkp. Powierzchnia działki 935m2. Wszystkie media doprowadzone do działki. W razie zainteresowania proszę o kontakt.

  • Działka budowlana między dwoma jeziorami
    1 / 3
    Działka budowlana między dwoma jeziorami

    Wymysłowo

    • 55 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jak w tytule z dostępem notarialnym do jeziora Głuszyńskiego i Czarny Bród. Odległość do obu jezior około 150 metrów. Miejscowość Wymyslowo-Stawiska. Dojazd asfaltowy, prąd...

  • Działka budowlana Kopanina gm. Kaźmierz, Kamienna
    1 / 12
    Działka budowlana Kopanina gm. Kaźmierz, Kamienna

    Kopanina

    • 304 700 zł cena
    • 2 770 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Kopanina k/Kaźmierza Powierzchnia: 2770 m2 Cena: 304 700 zł (110 zł/m2) Działka ma re...

  • Mieszkanie Bogdanowo gm. Oborniki, Widokowa
    1 / 15
    Mieszkanie Bogdanowo gm. Oborniki, Widokowa

    Bogdanowo

    • 425 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 - pokojowego w Bogdanowie, o powierzchni 45,63 m2. Na powierzchnię 45,63 m2 składa się: -pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,13...

  • Działka rekreacyjna Szubin
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Szubin

    Szubin

    • 199 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Gotowa działka ROD z komfortowym domkiem | 630 m² | blisko lasu | szybki dojazd z Bydgoszczy Szukasz miejsca, w którym naprawdę odpoczniesz...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY PIERWSZA LINIA BRZEGOWA!! WĄSOSZ
    1 / 10
    DOM WOLNOSTOJĄCY PIERWSZA LINIA BRZEGOWA!! WĄSOSZ

    Mąkoszyn

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Przetarg - obręb Dobieszewo

    Dobieszewo

    • 800 000 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 2 235 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kcynia, dnia 22 kwietnia 2026 r.INFORMACJAInformuję, że na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu wywieszone zostało „Ogłoszenie o drugim publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na zbyci...