• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Kcynia

(1)
  • Lokal użytkowy Kcynia Kcynia
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kcynia Kcynia

    Kcynia

    • 2 499 000 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 2 347 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja- Hala produkcyjna w Kcyni - 38km od Bydgoszczy. Obiekt nadaje się na różne rodzaje działalności. Kameralne położenie- park,zieleń, stawy, mikroklimat. Cz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Żelice

    Żelice

    • 860 000 zł cena
    • 1 208 m2 powierzchnia
    • 712 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWY Z DZIAŁKĄ ROLNĄ Na sprzedaż nieruchomość położona w Żelicach składająca się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek: grunty orne oraz budynek hali z...

  • Lokal użytkowy Osiek nad Notecią gm. Wyrzysk, Dworcowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Osiek nad Notecią gm. Wyrzysk, Dworcowa

    Osiek nad Notecią

    • 990 000 zł cena
    • 389 m2 powierzchnia
    • 2 545 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Stacja Paliw z potencjałem inwestycyjnym - Osiek nad Notecią, 5331 m², tylko 990 000 zł Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę...

  • Lokal użytkowy Łabiszyn Łabiszyn
    1 / 3
    Lokal użytkowy Łabiszyn Łabiszyn

    Łabiszyn

    • 999 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 1 492 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż polecam budynek magazynowo warsztatowy, w miejscowości położonej 30 km od Bydgoszczy w stronę Żnina. Budynek posadowiony na działce 5.000m2, w przemysłowej części miej...

  • Lokal usługowy 52m2 w Białych Błotach wynajmę
    1 / 4
    Lokal usługowy 52m2 w Białych Błotach wynajmę

    Białe Błota

    • 2 850 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Białych Błotach o powierzchni 52m2 na parterze w pawilonie przy ul Szubińskiej- droga krajowa. Lokal składa się z głównej dużej sali oraz toalety i pokoju...

  • Przetarg - obręb Dobieszewo

    Dobieszewo

    • 800 000 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 2 235 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kcynia, dnia 22 kwietnia 2026 r.INFORMACJAInformuję, że na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu wywieszone zostało „Ogłoszenie o drugim publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na zbyci...